وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد

چرا آی آر هتل

چرا آی آر هتل

چرا به آی آر هتل اعتماد می کنیم ؟

ساامانه گردشگری آی آر هتل یکی از معتبر ترین و قدیمی ترین سامانه و وب سایت های رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد و سایر شهرهای کشور عزیزمان می باشد که با توجه به دارا بودن مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری (متعلق به آژانس مسافرتی کمند گستر دزفول با شماره ثبت 3193 به مدیریت خانم فریبا طاهری) اعتبار قابل تاییدی دارد. آی آر هتل
.وب سایت شرکت گردشگری آی آر هتل در کلمات کلیدی مربوط به رزرو هتل در بین اولین سایت ها قرار دارد و با داشتن پرسنال مجرب و حرفه ای آماده خدمت رسانی به مسافرین که قصد رزرو آنلاین و اینترنتی از این وب سایت را دارند می باشد . پاسخ گویی و پشتیبانی تقریبا 24 ساعته این سامانه و مشاوره بسیار کامل تلفنی در مورد انتخاب هتل مناسب و از آن مهمتر همراهی مسافرین محترمی که از طریق این سامانه هتل رزرو کرده اند تا پایان سفرشان از جمله ویژگی های منحصر به فرد این سامانه است.

وظیفه سایت آی آر هتل چیست ؟

با گسترش روز افزون سفرها و هم چنین الکترونیکی شدن خدمات این سایت این وظیفه را دارد که به عنوان نماینده هتل ها و هتل آپارتمان ها در سراسر ایران به رزرو آنلاین هتل بپردازد .

پرداخت ها به آی آر هتل چگونه است ؟

علاوه بر امکان پرداخت آنلاین توسط کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب این شرکت آمادگی این را دارد که با اعلام شماره حساب و شماره کارت نیز هزینه را دریافت کند .

مراحل رزرو در سایت آی آر هتل چگونه است ؟

رزرو به دو صورت تلفنی و آنلاین می باشد.

چرا قیمت هتل ها و هتل آپارتمان ها در سایت آی آر هتل مناسب تر از خود هتل ها و دیگر آژانس ها است ؟

از آن جا که روزانه تعداد بالایی رزرو توسط این شرکت برای هتل ها و هتل آپارتمان های مختلف صورت می گیرد آن ها در جهت مشتری مداری نرخ هتل ها و هتل آپارتمان ها را با تخفیف به این شرکت می دهند و شرکت آی آر هتل نیز با همان قیمت تخفیف دار نرخ را به مسافرین اعلام می نماید . از این رو رزرو هتل از شرکت آی آر هتل بسیار ارزان تر صورت می گیرد .

تخفیف های ویژه هتل و هتل آپارتمان مشهد
هتل مشهد الرضا مشهد
هتل الغدیر مشهد
هتل کیان مشهد
هتل کارن مشهد
هتل مرمر مشهد
هتل نخل فردوس مشهد
هتل کوثر مشهد

تخفیف های پاییزی هتل آپارتمان مشهد

هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

5 درصد تخفیف
از55,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

50 درصد تخفیف
از 65,000 تومان
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla