رزرو هتل

به وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان
 • تا پایان سفر با شما خواهیم بود , سفری آسوده و راحت را تجربه کنید
ارائه تخفیف های شگفت انگیز امکان رزرو هتل با بیش از 30 درصد تخفیف نسبت به رزرو حضوری هتل
همکاری با برترین هتل های کشور امکان معرفی و رزرو تاپ ترین هتل های داخل کشور
همراه شما از ابتدا تا انتهای سفر ارائه مناسب ترین قیمت و کامل ترین خدمات تا انتهای سفر شما

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل کیش

رزرو هتل کیش

رزرو هتل تهران

رزرو هتل تهران

رزرو هتل اصفهان

رزرو هتل اصفهان

آیا می دانید؟ "بیش از 90 درصد از مسافران هتل را بر اساس بررسی های مثبت به عنوان توصیه های مشترک مسافران به جای تبلیغات تبلیغ می کنند" 'بیش از 90٪ از مسافران یک هتل که دارای بررسی منفی است را رزرو نمی کند '44٪ از بررسی آنلاین نقش مهمی در تأثیرگذاری بر روی رزرو مسکن دارند بررسی های آنلاین می تواند رزرو هتل را تا یک چهارم افزایش دهد بررسی های مهمان قطعا در حال افزایش است و سایت های بررسی آنلاین مانند هتل آپارتمان نقش مهمی در رانندگی اعتماد و اعتبار یک هتل مستقل بازی می کنند. یک هتل مستقل با بودجه و منابع محدود، زودتر به عنوان یک زنجیره مارک تجاری در معرض خطر قرار نمی گیرد. اما، بازنگری ها به عنوان مبادلات بازی برای استقلال کوچک عمل می کنند، زیرا آنها به آنها فرصت می دهند که به عنوان برندها برابر شوند. مسافران بیشتر و بیشتر در حال حاضر به بررسی قبل از تهیه رزرو متکی هستند. زیر هتل نمایش می دهد که چگونه بررسی بازی نقش غالب در تأثیر گذار بر مسافران و تاثیر بر روی کسب و کار هتل دار. الگوریتم محبوبیت هتل آپارتمان بر روی کمیت، کیفیت و شایستگی بررسی ها کار می کند. با تشکر از تکنولوژی، هتل های مستقل در حال حاضر دارای دامنه وسیعی برای کار بر روی این سه عامل و رقابت با مارک ها هستند.
هتل ها می توانند بررسی ها را با استفاده از ابزار جمع آوری بازنگری خودکار انجام دهند که می توانند به آنها کمک کنند که 30٪ بیشتر بررسی کنند. هتل های مستقل باید تکنولوژی را به عنوان یک راهبرد راهبردی برای هدایت کسب و کار به جای یک ابزار بررسی کنند. به عنوان مثال - با خودکار سازی مجموعه بازبینی، یک هتل مستقل می تواند زمان کارکنان خود را آزاد کند تا بتواند رضایت مهمانان را بهبود بخشد، که به نوبه خود می تواند منجر به بررسی های مثبت بیشتر شود که می تواند دوباره رزرو را انجام دهد. تولید بررسی های بیشتر، بررسی کیفیت برتر و بررسی های تازه باید بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی هتلدار باشد؛ چرا که یک هتل مستقل دیگر نمیتواند قدرت بررسی را نادیده بگیرد.

جدیدترین های وبلاگ گردشگری

 • سفر به گراند کانیون
  سفر به گراند کانیون

  چرا برو به گراند کانیون "بزرگ" شروع به انجام این عدالت دره عمیق و باریک. اندازه گیری در حدود 277 مایل در طول، تا 18 مایل در عرض و یک مایل عمیق، این شکاف عظیم در شمال آریزونا است که واقعا تعجب طبیعی. برای شش میلیون سال، گراند کانیون است با کمک از رودخانه کلرادو توانا گسترش یافته، و برای قرن ها، مردم از سراسر جهان سفر کرده اند

 • مقبره کوروش
  مقبره کوروش

  مقبره کوروش بزرگ که بنایی با معماری منحصربه‌فرد، در فاصله حدود یک کیلومتری جنوب غربی کاخ‌های پاسارگاد واقع می باشد.مقبره کوروش در زمان حیات وی به دستور کوروش بزرگ بنا شده است.این بنا به دلیل مهندسی دقیق هنوز پس از گذشت 25 قرن هنوز استوار است. آرامگاه کوروش از قطعات سنگ های بزرگ سفيد آهكی ساخته شده است كه روی هم قرار دارند.

 • چشمه های آبگرم دهلران
  چشمه های آبگرم دهلران

  چشمه های آبگرم دهلران در فاصله 3 کیلومتری از شهر دهلران در دامنه کوه سیاه کوه و نزدیک به غارخفاش واقع می باشد.این چشمه آب گرم داری خواص درمانی و گوگردی و استخر لجن درمانی می باشد واز خواص درمانی این چشمه می توان به تاثیر زیاد آن در درمان رماتیسم ، حساسیت ، دمل ، زخم ها وهمین طور شکستگی استخوان و کوفتگی اشاره کرد.

 • دریاچه شورابیل اردبیل
  دریاچه شورابیل اردبیل

  دریاچه شورابیل دریاچه‌ای در اردبیل واقع در خیابان دانشگاه مسیر دانشگاه محقق اردبیلی، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه پیام نور می باشد.دریاچه شورابیل یکی از جاذبه های طبیعی اردبیل است که تحقیقات زمین شناسی حاکی از این است که قدمت این دریاچه قدیمی‌تر از دریاچه ارومیه می باشد. شورابیل تنها دریاچه طبیعی داخل شهری درکشور ایران است .

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد , کیش , تهران , اصفهان , شیراز , قشم و سایر نقاط کشور طرف قرارداد با بیش از 300 هتل تاپ کشور با هدف خدمت رسانی به مسافرین و گردشگران محترم فعالیت دارد. هدف ما جلب رضایت شماست. تا پایان سفر با شما خواهیم بود.
 
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla