رزرو هتل

به وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان
 • تا پایان سفر با شما خواهیم بود , سفری آسوده و راحت را تجربه کنید
ارائه تخفیف های شگفت انگیز امکان رزرو هتل با بیش از 30 درصد تخفیف نسبت به رزرو حضوری هتل
همکاری با برترین هتل های کشور امکان معرفی و رزرو تاپ ترین هتل های داخل کشور
همراه شما از ابتدا تا انتهای سفر ارائه مناسب ترین قیمت و کامل ترین خدمات تا انتهای سفر شما

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل کیش

رزرو هتل کیش

رزرو هتل تهران

رزرو هتل تهران

رزرو هتل اصفهان

رزرو هتل اصفهان

یک روز در زندگی هتلدار می تواند به شدت به دلیل وظایفی که به عنوان مدیریت مهمانان در اختیار دارد و نظارت می کند، نادیده گرفتن عملیات، دست زدن به کارکنان، مدیریت موجودی ها و در بیشتر موارد نگه داشتن هتل در طول سال به طور موفقیت آمیز باشد. از آنجا که هتلداران زمان کافی پیدا نمی کنند، توصیه می شود که کتاب هایی بخوانید که بتواند دانش مفیدی برای شما به ارمغان بیاورد. همانطور که قبلا "وبلاگ 5 کتاب هر باید خوانده شود" قدردانی از بسیاری از در صنعت هتل بود، من تصمیم به قلم 5 کتاب جالب و آموزنده تر قلم. استاندارد جدید طلا: 5 اصل رهبری برای ایجاد یک تجربه مشتری افسانه ای نوشته شده توسط ، این کتاب باید برای کسانی که بخواهند یک تجربه مشتری به یاد ماندنی ایجاد کنند، باید بخوانند. این کتاب عناصر مهمی مانند نیازهای در حال توسعه مشتریان و نحوه پیش بینی خواسته های غیررسمی آنها، نحوه توانمند سازی کارکنان هتل و نحوه ایجاد رژیم آموزشی برای آنها را برجسته می کند. این کتاب نمونه هایی از داستان های الهام بخش کارکنان از هتل های مختلف در سراسر جهان را نشان می دهد. این کتاب به هتلداران کمک می کند تجربه مهمان عالی را ایجاد کنند. چگونه برای اجرای یک هتل بزرگ: همه چیز شما نیاز به دستیابی به عالی در صنعت هتل چگونه برای اجرای یک هتل بزرگ: نوشته شده توسط Enda M. لارکین، این کتاب ایده آل برای صاحبان هتل ها و مدیران که می خواهند برای دستیابی به موفقیت کسب و کار پایدار است. این کتاب مراحل مهمی را که به برنامه ریزان هتل ها کمک می کند، تقویت مهارت های رهبری، مشارکت کارکنان و دستیابی به تمرکز مشتری، کمک می کند. همه این عوامل به ساختن یک هتل موفق کمک می کند. شکلات بر روی بالش به اندازه کافی نیست: بازخوانی تجربه مشتری: شکلات بر روی بالش کم است: تجدید تجربه مشتری: نوشته شده توسط جاناتان و کارل وبر، کتاب کمک می کند راهنمایی سهام با هتلداران در مورد چگونگی تهیه کردن به اینترنت امروز مسافران متواضع. نویسنده، جاناتان یکی از شخصیت های برجسته در صنعت سفر و مهمان نوازی است. او با خوانندگان در مورد چگونگی برخورد با مهمانان، نیازهای خود در مورد آنها و در نهایت آنها را به مهمان های مکرر تبدیل می کند. شما می توانید استراتژی های خود را برای به حداکثر رساندن تجربه مهمان یاد بگیرند. 100 نکته برای هتلداران: آنچه هر حرفه حرفه ای هتل باید بداند و انجام دهد 100 نکته برای هتلداران: آنچه هر حرفه حرفه ای هتل نیاز به دانستن و انجام: نوشته شده توسط پیتر ونسون، این کتاب شناخته شده است که بهترین فروشنده در صنعت هتل است. این کتاب به هتلداران کمک می کند با به اشتراک گذاری نکات در هر مرحله از سفر خود را از شروع از هتل به مدیریت عملیات موثر. این کتاب به شدت برای تمرین مدیران هتل توصیه می شود زیرا لیستی از آنچه انتظار می رود فراهم می کند. دومین نمایش مدیران هتل موفق مدیریت مدیران موفق: نوشته شده توسط لیلی لین، این کتاب شامل 44 مصاحبه از رهبران از لوکس برتر هتل های لوکس جهان است. آنها در مورد چگونگی رفتار مدیران مهمان نوازی با چالش های تجاری و شخصی صحبت می کنند. این کتاب برای افرادی که مایل به داشتن نوازندگی موفق در فضای مدیریت مهمان نوازی هستند باید برای خواندن آن مفید باشد. این کتاب بینش نسبت به نگرش، رانندگی، باورها و چشم انداز شخصی را نشان می دهد که به این هتلداران موفق به رسیدن به یک مرحله برجسته از حرفه خود کمک می کند.

جدیدترین های وبلاگ گردشگری

 • سفر به گراند کانیون
  سفر به گراند کانیون

  چرا برو به گراند کانیون "بزرگ" شروع به انجام این عدالت دره عمیق و باریک. اندازه گیری در حدود 277 مایل در طول، تا 18 مایل در عرض و یک مایل عمیق، این شکاف عظیم در شمال آریزونا است که واقعا تعجب طبیعی. برای شش میلیون سال، گراند کانیون است با کمک از رودخانه کلرادو توانا گسترش یافته، و برای قرن ها، مردم از سراسر جهان سفر کرده اند

 • مقبره کوروش
  مقبره کوروش

  مقبره کوروش بزرگ که بنایی با معماری منحصربه‌فرد، در فاصله حدود یک کیلومتری جنوب غربی کاخ‌های پاسارگاد واقع می باشد.مقبره کوروش در زمان حیات وی به دستور کوروش بزرگ بنا شده است.این بنا به دلیل مهندسی دقیق هنوز پس از گذشت 25 قرن هنوز استوار است. آرامگاه کوروش از قطعات سنگ های بزرگ سفيد آهكی ساخته شده است كه روی هم قرار دارند.

 • چشمه های آبگرم دهلران
  چشمه های آبگرم دهلران

  چشمه های آبگرم دهلران در فاصله 3 کیلومتری از شهر دهلران در دامنه کوه سیاه کوه و نزدیک به غارخفاش واقع می باشد.این چشمه آب گرم داری خواص درمانی و گوگردی و استخر لجن درمانی می باشد واز خواص درمانی این چشمه می توان به تاثیر زیاد آن در درمان رماتیسم ، حساسیت ، دمل ، زخم ها وهمین طور شکستگی استخوان و کوفتگی اشاره کرد.

 • دریاچه شورابیل اردبیل
  دریاچه شورابیل اردبیل

  دریاچه شورابیل دریاچه‌ای در اردبیل واقع در خیابان دانشگاه مسیر دانشگاه محقق اردبیلی، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه پیام نور می باشد.دریاچه شورابیل یکی از جاذبه های طبیعی اردبیل است که تحقیقات زمین شناسی حاکی از این است که قدمت این دریاچه قدیمی‌تر از دریاچه ارومیه می باشد. شورابیل تنها دریاچه طبیعی داخل شهری درکشور ایران است .

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد , کیش , تهران , اصفهان , شیراز , قشم و سایر نقاط کشور طرف قرارداد با بیش از 300 هتل تاپ کشور با هدف خدمت رسانی به مسافرین و گردشگران محترم فعالیت دارد. هدف ما جلب رضایت شماست. تا پایان سفر با شما خواهیم بود.
 
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla