رزرو هتل

به وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان
 • تا پایان سفر با شما خواهیم بود , سفری آسوده و راحت را تجربه کنید
ارائه تخفیف های شگفت انگیز امکان رزرو هتل با بیش از 30 درصد تخفیف نسبت به رزرو حضوری هتل
همکاری با برترین هتل های کشور امکان معرفی و رزرو تاپ ترین هتل های داخل کشور
همراه شما از ابتدا تا انتهای سفر ارائه مناسب ترین قیمت و کامل ترین خدمات تا انتهای سفر شما

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل کیش

رزرو هتل کیش

رزرو هتل تهران

رزرو هتل تهران

رزرو هتل اصفهان

رزرو هتل اصفهان

هتل های کوچک به وسایلی نگاه می کنند که می توانند بار نیروی انسانی خود را کاهش دهند و کارآیی عملیات را مدیریت کنند. اتاق های مدیریتی خود را برای هتل های کوچک و متوسط می تواند بسیار ناراحت کننده باشد، اما هنگامی که POS به عنوان یک رستوران پایه ای به تصویر اضافه می کنید، هتل ها قطعا نیازمند یک راه حل مدیریت خوب هستند. هتل آپارتمان پس چه باید هتل های کوچک با رستوران ها برای انجام عملیات ساده تر انجام دهند؟ استفاده از قرص ها: قرص یکی از بهترین روش هایی است که رستوران ها می توانند عملیات را ساده تر کنند. آنها می توانند راه حلی برای یک رستوران ارائه دهند. به جای منوهای کاغذی، هتل ها اکنون می توانند قرص ها را به عنوان منوهای مهمانان خود انتخاب کنند. در بلندمدت آن را به عنوان یک راه حل مقرون به صرفه کار می کند از آنجایی که هر بار که یک منو تغییر می کند نیازی به چاپ مجدد نیست. رستوران ها می توانند منوها را اغلب همانطور که می خواهند تغییر دهند. یکی دیگر از مزیت های داشتن یک تبلت این است که هتل می تواند گزینه ای برای دینرها برای مستقیم سفارش دادن ظروف خود از دستگاه خود را فراهم کند، در نتیجه صرفه جویی بار برای پیشخدمت مجبور به سفارشات. یا مدیر یا پیشخدمت رستوران می تواند دستورالعملی را در مورد قرصی که می تواند به طور مستقیم به آشپزخانه مرتبط شود، حذف می کند و بنابراین نیازی به کاغذ نیست. با استفاده از PMS با سرویس POS در حال ساخته شده یا یکی که می تواند با بعضی از POS ها ادغام شود: هتل ها باید در سیستم کارآمد مدیریت اموال نگاه کنند که می تواند معامله صورتحساب رستوران را به داشبورد اصلی هتل تقسیم کند و در نتیجه ساده سازی مدیریت صورتحساب است. سیستم باید سازگار با رایانه باشد. - صورتحساب مستقیم: یک سیستم مدیریت املاک جامع، رستوران ها را قادر می سازد تا بیل را به طور مستقیم به اتاق خود بپیوندند، در صورتی که در هتل خود اقامت دارند. سیستم یکپارچه باید اطمینان حاصل شود که رستوران ها می توانند دستورالعمل های صورتحساب را به طور مستقیم به اتاق مهمان ارسال کنند تا هرگونه معامله پولی بتواند بدون هیچ گونه ارتباط اضافی بین رستوران و میز صندوق بدون نیاز به دستیابی لازم باشد. - مدیریت بسته بندی: یکی از بزرگترین چالش های رستوران های هتل در مدیریت تخفیف ها و بسته هایی مانند تخفیف های شرکت در رستوران، نرخ ویژه برای بسته های صبحانه، بسته های غذا و غیره است. در چنین مواردی، اگر صورتحساب دستی بایستی انجام شود، یک کابوس مطلق است زیرا مدیر باید تعرفه ها و تخفیف های متنوع را دنبال کند. یک PMS می تواند رستوران ها را برای تنظیم بسته های اتاق خود در دسته ها و زیر مجموعه های نامحدود فعال کند، به طوری که وقتی یک رستوران در لایحه داشبورد هتل قرار می گیرد، سیستم با توجه به جزئیات رزرو رزرو مهمان . تکنولوژی همه چیز را برای ساختن چیزهای ساده تر برای کاربران آن، و سیستم هایی مانند هتل آپارتمان به سمت توانمند سازی هتل های کوچک و متوسط برای ساده سازی عملیات خود هستند. هتل ها باید بیشتر از فناوری را در اختیار خود بگذارند تا راحتی را به عملیات خود اضافه کنند و با نیروی کار محدودی مدیریت کنند. ایان جکسون، مدیر کل، هتل ساکرلیف، انگلستان "رستوران ما تقریبا نوشیدنی های شیرین و زمانی که آنها انجام داد، کسی فراموش کرد که به حساب مهمان پرداخت کند. در حال حاضر با استفاده از تبلت هتل آپارتمان تیم میتواند به شماره اتاق، هیئت مدیره و شارژ دسترسی داشته باشد. ادغام هتل به افزایش درآمد ما کمک کرده است. "

جدیدترین های وبلاگ گردشگری

 • سفر به گراند کانیون
  سفر به گراند کانیون

  چرا برو به گراند کانیون "بزرگ" شروع به انجام این عدالت دره عمیق و باریک. اندازه گیری در حدود 277 مایل در طول، تا 18 مایل در عرض و یک مایل عمیق، این شکاف عظیم در شمال آریزونا است که واقعا تعجب طبیعی. برای شش میلیون سال، گراند کانیون است با کمک از رودخانه کلرادو توانا گسترش یافته، و برای قرن ها، مردم از سراسر جهان سفر کرده اند

 • مقبره کوروش
  مقبره کوروش

  مقبره کوروش بزرگ که بنایی با معماری منحصربه‌فرد، در فاصله حدود یک کیلومتری جنوب غربی کاخ‌های پاسارگاد واقع می باشد.مقبره کوروش در زمان حیات وی به دستور کوروش بزرگ بنا شده است.این بنا به دلیل مهندسی دقیق هنوز پس از گذشت 25 قرن هنوز استوار است. آرامگاه کوروش از قطعات سنگ های بزرگ سفيد آهكی ساخته شده است كه روی هم قرار دارند.

 • چشمه های آبگرم دهلران
  چشمه های آبگرم دهلران

  چشمه های آبگرم دهلران در فاصله 3 کیلومتری از شهر دهلران در دامنه کوه سیاه کوه و نزدیک به غارخفاش واقع می باشد.این چشمه آب گرم داری خواص درمانی و گوگردی و استخر لجن درمانی می باشد واز خواص درمانی این چشمه می توان به تاثیر زیاد آن در درمان رماتیسم ، حساسیت ، دمل ، زخم ها وهمین طور شکستگی استخوان و کوفتگی اشاره کرد.

 • دریاچه شورابیل اردبیل
  دریاچه شورابیل اردبیل

  دریاچه شورابیل دریاچه‌ای در اردبیل واقع در خیابان دانشگاه مسیر دانشگاه محقق اردبیلی، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه پیام نور می باشد.دریاچه شورابیل یکی از جاذبه های طبیعی اردبیل است که تحقیقات زمین شناسی حاکی از این است که قدمت این دریاچه قدیمی‌تر از دریاچه ارومیه می باشد. شورابیل تنها دریاچه طبیعی داخل شهری درکشور ایران است .

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد , کیش , تهران , اصفهان , شیراز , قشم و سایر نقاط کشور طرف قرارداد با بیش از 300 هتل تاپ کشور با هدف خدمت رسانی به مسافرین و گردشگران محترم فعالیت دارد. هدف ما جلب رضایت شماست. تا پایان سفر با شما خواهیم بود.
 
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla