رزرو هتل

به وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان
 • تا پایان سفر با شما خواهیم بود , سفری آسوده و راحت را تجربه کنید
ارائه تخفیف های شگفت انگیز امکان رزرو هتل با بیش از 30 درصد تخفیف نسبت به رزرو حضوری هتل
همکاری با برترین هتل های کشور امکان معرفی و رزرو تاپ ترین هتل های داخل کشور
همراه شما از ابتدا تا انتهای سفر ارائه مناسب ترین قیمت و کامل ترین خدمات تا انتهای سفر شما

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل کیش

رزرو هتل کیش

رزرو هتل تهران

رزرو هتل تهران

رزرو هتل اصفهان

رزرو هتل اصفهان

با توجه به اینترنت و اثرات باقی مانده از داشتن اطلاعات در نوک انگشتان، مصرف کنندگان امروز بسیاری از مطالعات تحقیقاتی و مقایسه ای را قبل از رزرو هر هتل انجام می دهند. مسافران می دانند که در حال حاضر هتل های خود را در آخرین لحظه رزرو می کنید و می خواهید قمار را خریداری کنید. با استفاده از سایت های مسافرتی که معاملات فلش آخر را ارائه می دهند یا سایت های خاص و برنامه های تلفن همراه مانند هتل آپارتمان یا ، مصرف کننده در مزایایی است زیرا در صورتی که بهترین گزینه در هتل مورد نظر خود را دریافت نکنید، گزینه های دیگر وجود دارد در دسترس آنها است رزرو های آخر دقیقه می توانند هزینه ای بالاتری داشته باشند و مهمانان نباید نگران تهیه پیش رزرو باشند و پس از آن مجبور به پرداخت هزینه های لغو شده در صورت نیاز به تغییر برنامه سفر خود باشند. این همه کار برای مسافر بسیار خوب است، اما چه اتفاقی در مورد هتل ها؟ چگونه آنها موجودی اتاق خود را مدیریت می کنند و تعرفه های خود را پیش بینی می کنند با توجه به رزرو های گذشته؟ یک سیستم توزیع مبتنی بر ابر، بهترین راه حل برای مدیریت رزروهای آخر دقیقه است. یک سیستم توزیع اجازه می دهد یک هتل برای مدیریت رزرو خود را از طریق یک داشبورد واحد در سراسر منابع متعدد و نمایش لحظات فوری در زمان واقعی از رزرو در سراسر این کانال ها. یک سیستم توزیع مبتنی بر ابر حق بیمه باید یک مدیر کانال یکپارچه و GDS را داشته باشد، به طوری که پهنای باند و تعرفه ها همگام با یکدیگر در همه کانال ها هستند. به این ترتیب، هتل به طور مداوم مدیریت موجودی اتاق و تغییرات تعرفه خود را بسته به اینکه تعداد اتاق ها رزرو شده یا در دسترس است، نباشد. آیا می توانید تصور کنید هرج و مرج اگر هر روز یک هتل نیاز به پیگیری تعداد اتاق ها در دسترس است و سپس به طور مداوم اطمینان حاصل کنید که آنها قادر به فروش این اتاق ها با نظارت بر قیمت گذاری و غلبه بر آن را در سایت های رزرو متعدد؟ یک سیستم توزیع مجتمع می تواند تمام آن را مدیریت کند، به مدد فت آف می دهد تا زمانیکه به چیزهای دیگر مانند مهمانان تمرکز کند.
هتل های کوچک و متوسط به ویژه با استفاده از یک سیستم توزیع مبتنی بر ابر در هتل خود، به شدت از مزایای آن برخوردار خواهند بود. همه هتلها پهنای باند را برای استخدام یک مدیر درآمد ندارند و صرفا مسئولیت پیش بینی درآمد اتاق و جابجایی موجودی براساس امکانات موجود در اتاق است، مخصوصا زمانی که لازم نیست. یک سیستم مبتنی بر ابر، تضمین می کند که یک هتل یک راه حل موثر است که نه تنها زمان کارآمد اما قیمت موثر است. هتل ها می توانند از مزایای رزرو های آخر دقیقه لذت ببرند با سرعتی که برای آنها قابل قبول باشد.

جدیدترین های وبلاگ گردشگری

 • سفر به گراند کانیون
  سفر به گراند کانیون

  چرا برو به گراند کانیون "بزرگ" شروع به انجام این عدالت دره عمیق و باریک. اندازه گیری در حدود 277 مایل در طول، تا 18 مایل در عرض و یک مایل عمیق، این شکاف عظیم در شمال آریزونا است که واقعا تعجب طبیعی. برای شش میلیون سال، گراند کانیون است با کمک از رودخانه کلرادو توانا گسترش یافته، و برای قرن ها، مردم از سراسر جهان سفر کرده اند

 • مقبره کوروش
  مقبره کوروش

  مقبره کوروش بزرگ که بنایی با معماری منحصربه‌فرد، در فاصله حدود یک کیلومتری جنوب غربی کاخ‌های پاسارگاد واقع می باشد.مقبره کوروش در زمان حیات وی به دستور کوروش بزرگ بنا شده است.این بنا به دلیل مهندسی دقیق هنوز پس از گذشت 25 قرن هنوز استوار است. آرامگاه کوروش از قطعات سنگ های بزرگ سفيد آهكی ساخته شده است كه روی هم قرار دارند.

 • چشمه های آبگرم دهلران
  چشمه های آبگرم دهلران

  چشمه های آبگرم دهلران در فاصله 3 کیلومتری از شهر دهلران در دامنه کوه سیاه کوه و نزدیک به غارخفاش واقع می باشد.این چشمه آب گرم داری خواص درمانی و گوگردی و استخر لجن درمانی می باشد واز خواص درمانی این چشمه می توان به تاثیر زیاد آن در درمان رماتیسم ، حساسیت ، دمل ، زخم ها وهمین طور شکستگی استخوان و کوفتگی اشاره کرد.

 • دریاچه شورابیل اردبیل
  دریاچه شورابیل اردبیل

  دریاچه شورابیل دریاچه‌ای در اردبیل واقع در خیابان دانشگاه مسیر دانشگاه محقق اردبیلی، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه پیام نور می باشد.دریاچه شورابیل یکی از جاذبه های طبیعی اردبیل است که تحقیقات زمین شناسی حاکی از این است که قدمت این دریاچه قدیمی‌تر از دریاچه ارومیه می باشد. شورابیل تنها دریاچه طبیعی داخل شهری درکشور ایران است .

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد , کیش , تهران , اصفهان , شیراز , قشم و سایر نقاط کشور طرف قرارداد با بیش از 300 هتل تاپ کشور با هدف خدمت رسانی به مسافرین و گردشگران محترم فعالیت دارد. هدف ما جلب رضایت شماست. تا پایان سفر با شما خواهیم بود.
 
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla