رزرو هتل

به وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان
 • تا پایان سفر با شما خواهیم بود , سفری آسوده و راحت را تجربه کنید
ارائه تخفیف های شگفت انگیز امکان رزرو هتل با بیش از 30 درصد تخفیف نسبت به رزرو حضوری هتل
همکاری با برترین هتل های کشور امکان معرفی و رزرو تاپ ترین هتل های داخل کشور
همراه شما از ابتدا تا انتهای سفر ارائه مناسب ترین قیمت و کامل ترین خدمات تا انتهای سفر شما
دارنده نماد اعتماد الکترونیکی دارای مجوز نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل کیش

رزرو هتل کیش

رزرو هتل تهران

رزرو هتل تهران

رزرو هتل اصفهان

رزرو هتل اصفهان

راهکارها و راهکارها برای کاباره های اور شدن هتل آپارتمان رزرو بیشتر، کسب و کار خوب است. آیا این درست نیست؟ خوب، نه همیشه. هر کابوس بزرگ و ناخوشایند هتلدار، بیش از حد اتاق های هتل است. آنچه در ادامه می آید می تواند به شهرت هتل شما آسیب برساند و به کاهش درآمد افزوده می شود. شما ممکن است مجبور به جابجایی مهمانان مضطرب در هتل های دیگر با هزینه های بالاتر باشید. در هر صورت، مسافران ناراضی اغلب تصمیم می گیرند که وضعیت خود را در سایت های بررسی محبوب (مانند ذکر کنند. به همین دلیل، اور شدن هتل یک خطر محاسبه شده است که ممکن است منجر به عواقب جدی شود. این می تواند تعداد بازدید کنندگان را در بلند مدت کاهش دهد. مسافر سنی جدید، به خوبی خوانده شده است، به خوبی مطلع است، و در واقع می تواند تصمیمات بهتر برای جلوگیری از چنین بدون هیچ زحمتی. این اغلب برای صاحبان هتلهای کوچک و متوسط، چالشی است برای مدیریت موجودی اتاق خود در وب سایت رسمی خود و دفاتر مسافرتی آنلاین . در حالی که استراتژی رزرو هتل شما شامل استفاده از شبکه بزرگ OTA برای بهبود آمار فروش است؛ مدیریت نامناسب می تواند تاثیر منفی برند و درآمد داشته باشد. آیا مشتریان شما در مورد آنچه در پشت صحنه اتفاق می افتد کمتر مراقبت می کنند؟ ما نمی ترسیم
مشکلات هتل اور شدن و چرا آنها رخ می دهد 1) مدیریت OTA های متعدد در پیشنهاد برای جلوگیری از داشتن یک سازمان واحد 2) روند خسته کننده به روز رسانی موجودی اتاق به صورت دستی (اشتباهات دستی) 3) OTA ها از آخر شما دسترسی به آخرین اطلاعات موجودی اتاق ندارند 4) دستی کنترل نرخ (نرخ فصلی، خارج از فصل، بسته بندی معاملات، پیشنهادات تبلیغاتی، و غیره) در سراسر سیستم عامل های مختلف 5) فقدان زمان و منابع برای مدیریت رزرو هتل در سراسر سیستم عامل های مختلف 6) ترس از موجودی هدر رفته و سود / از دست دادن (اجازه دادن بیش از حد به درآمد برای افزایش درآمد در صورت عدم نمایش، و یا ترس از صفر درآمد ناشی از اتاق های استفاده نشده.) 7) اختصاص اتاقهای بیشتر به یک آژانس خاص بدون تضمین رزرو اتاق
دلایل متعددی از موارد ذکر شده در بالا وجود دارد. هتل اور شدن یک مشکل رایج است، اما تنش زیادی را برای شما و همچنین مهمانان شما ایجاد می کند. فقدان یک استراتژی هتل بیش از حد بوق می تواند به طور مستقیم بر درآمد شما تاثیر می گذارد، اگر هدف اصلی شما برای جلوگیری از اتاق های خالی باشد. ترس از اتاق های استفاده نشده می تواند برای کسب و کار و شهرت شما مضر باشد. هر دو حالت بهتر می شود اجتناب ناپذیر باشد، اما می تواند تنها با یک استراتژی قوی هتل فرار کند. چگونه یک هتل ساز چگونه بیش از این ترس از اور شدن می شود؟ بیایید فراتر از شرایط کابوس مانند انتقال مشتریان تحریک شده به ملک جدید، عذر خواهی بی پایان، یا ارائه مهمانان به مهمانان، و مهمتر از همه، احساسات مهمان منفی در ادامه به بررسی سریع در مورد راه حل های هتل فوق العاده بپردازید تا توجه شما را به اموال خود جلب کند. نحوه مدیریت و هتل آپارتمان در حالت ایده آل، یک مدیر اختصاصی میتواند کل سیستم رزرو هتل را به روش صحیح تبدیل کند. با این حال، این عملا عملی نیست. هر یک از هتلداران نیاز به مدیران متعدد اختصاص داده شده صرفا به این کار است. علاوه بر این، اگر به صورت دستی انجام شود، به روز رسانی های متعددی نیاز است. این زمانی است که شما برای مدیر کانال بروید.
مدیر کانال چیست؟ هتل آپارتمان مدیر کانال به طور خودکار تمامی کانال های OTA موجود خود را با موجودی و میزان موجود موجود کنترل می کند. آسان است برای به روز رسانی قیمت ها، در دسترس بودن اتاق و خیلی بیشتر با حداقل سر و صدا .. با مدیریت کانال، شما می توانید - 1) استفاده از بازار بالقوه بدون محدودیت 2) وضعیت دسترسی موجود به اتاق خود را به تمام کانال ها نشان دهید 3) نرخ به روز رسانی در همه کانال ها 4) به راحتی کانال های فروش خود را دنبال کنید 5) دسترسی به گزارش های ساخته شده در یک کلیک 6) حجم رزرو خود را مدیریت کنید 7) حداکثر درآمد بدون از دست رفته در فروش پس چه چیزی بعد است؟
در حالی که مدیر کانال شما اجازه می دهد شما را برای مدیریت موجودی و نرخ در سراسر OTA های متعدد، شما نیاز به وارد کردن جزئیات و پیگیری رزرو به صورت دستی در پایان شما. با این حال، دوباره با یک وضعیت اضطراب هتل مواجه می شوید مگر اینکه شما یک تیم دارید که با کارایی کامل برای کارکردن در فرآیند کار می کند. این یک روند خسته کننده خواهد بود. بهترین راه پیش رو این است که از یک سیستم مدیریت هتل مبتنی بر ابر استفاده کنید که اتصال دو جانبه در زمان واقعی را بین رزرو هتل و مدیر کانال برقرار می کند. سیستم رزرو هتل مبتنی بر ابر، نیاز شخصی شما را برای رزرو در مدیر کانال. با استفاده از یک سیستم مدیریت هتل با یک مدیر کانال، مشکلات هتل بیش از حد دچار مشکل می شود. چگونه می توانید هتل آپارتمان را در هتل خود مدیریت کنید؟ آیا شما یک استراتژی جامع در مورد این دارید؟ به ما بفهمانید که چه فکر میکنید

جدیدترین های وبلاگ گردشگری

 • سفر به گراند کانیون
  سفر به گراند کانیون

  چرا برو به گراند کانیون "بزرگ" شروع به انجام این عدالت دره عمیق و باریک. اندازه گیری در حدود 277 مایل در طول، تا 18 مایل در عرض و یک مایل عمیق، این شکاف عظیم در شمال آریزونا است که واقعا تعجب طبیعی. برای شش میلیون سال، گراند کانیون است با کمک از رودخانه کلرادو توانا گسترش یافته، و برای قرن ها، مردم از سراسر جهان سفر کرده اند

 • مقبره کوروش
  مقبره کوروش

  مقبره کوروش بزرگ که بنایی با معماری منحصربه‌فرد، در فاصله حدود یک کیلومتری جنوب غربی کاخ‌های پاسارگاد واقع می باشد.مقبره کوروش در زمان حیات وی به دستور کوروش بزرگ بنا شده است.این بنا به دلیل مهندسی دقیق هنوز پس از گذشت 25 قرن هنوز استوار است. آرامگاه کوروش از قطعات سنگ های بزرگ سفيد آهكی ساخته شده است كه روی هم قرار دارند.

 • چشمه های آبگرم دهلران
  چشمه های آبگرم دهلران

  چشمه های آبگرم دهلران در فاصله 3 کیلومتری از شهر دهلران در دامنه کوه سیاه کوه و نزدیک به غارخفاش واقع می باشد.این چشمه آب گرم داری خواص درمانی و گوگردی و استخر لجن درمانی می باشد واز خواص درمانی این چشمه می توان به تاثیر زیاد آن در درمان رماتیسم ، حساسیت ، دمل ، زخم ها وهمین طور شکستگی استخوان و کوفتگی اشاره کرد.

 • دریاچه شورابیل اردبیل
  دریاچه شورابیل اردبیل

  دریاچه شورابیل دریاچه‌ای در اردبیل واقع در خیابان دانشگاه مسیر دانشگاه محقق اردبیلی، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه پیام نور می باشد.دریاچه شورابیل یکی از جاذبه های طبیعی اردبیل است که تحقیقات زمین شناسی حاکی از این است که قدمت این دریاچه قدیمی‌تر از دریاچه ارومیه می باشد. شورابیل تنها دریاچه طبیعی داخل شهری درکشور ایران است .

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد , کیش , تهران , اصفهان , شیراز , قشم و سایر نقاط کشور طرف قرارداد با بیش از 300 هتل تاپ کشور با هدف خدمت رسانی به مسافرین و گردشگران محترم فعالیت دارد. هدف ما جلب رضایت شماست. تا پایان سفر با شما خواهیم بود.
 
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla