رزرو هتل

به وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان
 • تا پایان سفر با شما خواهیم بود , سفری آسوده و راحت را تجربه کنید
ارائه تخفیف های شگفت انگیز امکان رزرو هتل با بیش از 30 درصد تخفیف نسبت به رزرو حضوری هتل
همکاری با برترین هتل های کشور امکان معرفی و رزرو تاپ ترین هتل های داخل کشور
همراه شما از ابتدا تا انتهای سفر ارائه مناسب ترین قیمت و کامل ترین خدمات تا انتهای سفر شما

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل کیش

رزرو هتل کیش

رزرو هتل تهران

رزرو هتل تهران

رزرو هتل اصفهان

رزرو هتل اصفهان

هتل ساختمانی است که مردم می توانند برای اقامت، غذا و سایر خدمات پرداخت کنند. هتل ها دارای اتاق های تخت و برخی از مبلمان مفید مانند صندلی، تلویزیون، تلفن، میز کوچک، و برخی از امکانات مدرن مانند شرایط هوا، کامپیوتر و کنترل آب و هوا است. بعضی از اتاق ها با حمام متصل می شوند که بازدید کنندگان می توانند آن را بپوشند و تازه شوند. برخی از ویژگی های اضافی مانند مینی بار، بازی، استخر شنا، مرکز مراقبت از کودکان، سالن بدنسازی، اسپا، سالن کنفرانس و خدمات اجتماعات اجتماعی وجود دارد. غذا توسط برخی از هتل ها ارائه می شود، اما باید پرداخت شود. بخش های مختلفی برای غذا در هتل ها وجود دارد که غذاهای مختلفی مانند ایتالیایی، چینی، لبنانی، تایلندی، قاره ای و غیره ارائه می دهد. هتل آپارتمان هزینه ها و هزینه های هتل معمولا بستگی به نوع خدمات دارد. این هتل در مقایسه با طیف وسیعی از خدمات و لوکس هتل رتبه بندی شده است. سیستم امتیاز توسط ستاره نشان داده شده است، هتل توسط ستاره در این پارامترهای رتبه بندی وابسته است. هتل می تواند 3 ستاره، 5 ستاره یا 7 ستاره وابسته باشد. اما AAA (انجمن خودروهای آمریکایی) به جای ستاره برای استفاده از هتل ها از الماس استفاده می کند.
یک مسافرخانه به طور کلی یک ساختمان واقع در کنار بزرگراه یا حومه است که مردم می توانند اقامت و غذا را جستجو کنند. مسافرخانه ها اولین ساختمان های تجاری برای اقامت و سوار شدن بودند. مسافرت ها در زمان رومی ها برای کمک به مسافران در محل اقامت، غذا و نوشیدنی ها از جمله الکل ایجاد شد. نه تنها آنها خدماتی را برای مسافران ارائه می دادند بلکه اسب ها با پایدار و علوفه ای عرضه می شدند. تا به حال، به غیر از ارائه مسکن، آن را نیز فراهم می کند خدمات خوب به مشتریان مانند نوشیدنی و غذا. غذا ها رستوران ها را جدا نمیکنند بلکه بخش کوچکی برای غذا و نوشیدنی دارند. این یک نوع مواد غذایی بزرگ را بر خلاف هتل ها ارائه نمی دهد.
هتل ها به طور کلی ساختمان های بزرگ هستند که دارای اتاق های بزرگ هستند، در عین حال هتل ها کوچک هستند و اتاق های کوچک دارند. بعضی از هتل ها می توانند هزاران نفر را در یک زمان ادغام کنند، در حالیکه بنگاه ها نمیتوانند تعداد زیادی از افراد را اداره کنند. مسافرخانه ها به طور کلی از شهرها در مقایسه با هتل هایی که معمولا در شهرهای مختلف قرار دارند فاصله گرفته اند. هتل ها برخی از امکانات تفریحی مانند ورزشگاه، بازی، شنا، اسپا و بسیاری از دیگر هتل ها را ارائه نمی دهد. هتل ها دارای بخش بزرگتری برای رستوران هایی هستند که می توانند بسیاری از مردم را در کنار یکدیگر قرار دهند و انواع مختلفی از غذاها را به آنها ارائه دهند. رستوران ها یک منطقه کوچک برای غذا با غذاهای محدود دارند. غذا ها ابتدا از هتل ها ساخته شد. هتل ها لوکس هستند در حالیکه هتلها خیلی زیاد نیستند. مسافرخانه ها رتبه های ستاره ای مانند هتل ها ندارند.
خلاصه: هتل آپارتمان 1) هتل ها در شهرهای مختلف قرار دارند. کاروان ها در بزرگراه ها قرار دارند. 2) هتل ها می توانند تعداد زیادی از مردم را از مسافرخانه اداره کنند. 3) غذاخوری ها دارای غذای کوچک هستند در حالی که هتل ها دارای منطقه بزرگتر رستوران هستند. 4) هتل ها دارای امتیاز استاندارد برای خدمات خود هستند، اما هتل ها ندارند. 5) غذا خوردن انواع غذای محدودی را نسبت به هتل هایی که دارای انواع مختلفی از غذاها هستند، محدود می کند

جدیدترین های وبلاگ گردشگری

 • سفر به گراند کانیون
  سفر به گراند کانیون

  چرا برو به گراند کانیون "بزرگ" شروع به انجام این عدالت دره عمیق و باریک. اندازه گیری در حدود 277 مایل در طول، تا 18 مایل در عرض و یک مایل عمیق، این شکاف عظیم در شمال آریزونا است که واقعا تعجب طبیعی. برای شش میلیون سال، گراند کانیون است با کمک از رودخانه کلرادو توانا گسترش یافته، و برای قرن ها، مردم از سراسر جهان سفر کرده اند

 • مقبره کوروش
  مقبره کوروش

  مقبره کوروش بزرگ که بنایی با معماری منحصربه‌فرد، در فاصله حدود یک کیلومتری جنوب غربی کاخ‌های پاسارگاد واقع می باشد.مقبره کوروش در زمان حیات وی به دستور کوروش بزرگ بنا شده است.این بنا به دلیل مهندسی دقیق هنوز پس از گذشت 25 قرن هنوز استوار است. آرامگاه کوروش از قطعات سنگ های بزرگ سفيد آهكی ساخته شده است كه روی هم قرار دارند.

 • چشمه های آبگرم دهلران
  چشمه های آبگرم دهلران

  چشمه های آبگرم دهلران در فاصله 3 کیلومتری از شهر دهلران در دامنه کوه سیاه کوه و نزدیک به غارخفاش واقع می باشد.این چشمه آب گرم داری خواص درمانی و گوگردی و استخر لجن درمانی می باشد واز خواص درمانی این چشمه می توان به تاثیر زیاد آن در درمان رماتیسم ، حساسیت ، دمل ، زخم ها وهمین طور شکستگی استخوان و کوفتگی اشاره کرد.

 • دریاچه شورابیل اردبیل
  دریاچه شورابیل اردبیل

  دریاچه شورابیل دریاچه‌ای در اردبیل واقع در خیابان دانشگاه مسیر دانشگاه محقق اردبیلی، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه پیام نور می باشد.دریاچه شورابیل یکی از جاذبه های طبیعی اردبیل است که تحقیقات زمین شناسی حاکی از این است که قدمت این دریاچه قدیمی‌تر از دریاچه ارومیه می باشد. شورابیل تنها دریاچه طبیعی داخل شهری درکشور ایران است .

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد , کیش , تهران , اصفهان , شیراز , قشم و سایر نقاط کشور طرف قرارداد با بیش از 300 هتل تاپ کشور با هدف خدمت رسانی به مسافرین و گردشگران محترم فعالیت دارد. هدف ما جلب رضایت شماست. تا پایان سفر با شما خواهیم بود.
 
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla