رزرو هتل

به وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان
 • تا پایان سفر با شما خواهیم بود , سفری آسوده و راحت را تجربه کنید
ارائه تخفیف های شگفت انگیز امکان رزرو هتل با بیش از 30 درصد تخفیف نسبت به رزرو حضوری هتل
همکاری با برترین هتل های کشور امکان معرفی و رزرو تاپ ترین هتل های داخل کشور
همراه شما از ابتدا تا انتهای سفر ارائه مناسب ترین قیمت و کامل ترین خدمات تا انتهای سفر شما

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل کیش

رزرو هتل کیش

رزرو هتل تهران

رزرو هتل تهران

رزرو هتل اصفهان

رزرو هتل اصفهان

در خوابه هتل آپارتمان در قلب کوالالامپور به نظر می رسد مانند یک سرمایه گذاری رویایی برای لی. دفتر او نزدیک است و اگر چه واحد است که تنها یک متوسط 400 فوت مربع، لی، یک مدیر اجرایی، قرار داده است خاموش - او مجرد است و مقدار زیادی از فضای لازم نیست. و باید او تصمیم به در واحد نمی ماند، او می تواند همیشه برای گزینه مجدد ارائه شده توسط توسعه دهنده است.
لی است که در میان تعداد بیشتری از سرمایه گذاران به دارایی که خرید هتل آپارتمان ها، به عنوان توسط توسعه دهندگان از چند سرویس آپارتمان که شهر و کشور می گویند که بسیاری از خریداران خود را مالک اشغالگران هستند سخنی. یک توسعه دهنده می گوید که حدود 70 درصد از خریداران خود مالک اشغالگران هستند. با توجه به تقاضای رو به رشد است، تعجب است که پس از توسعه دهندگان با زمین های تجاری در حال تماشای این بخش از بازار مثل شاهین.
بر خلاف آپارتمان و آپارتمان، هتل آپارتمان ها در زمین با وضعیت تجاری ساخته شده است. از آنجا که سکتور فرعی تجاری از بازار املاک شده است بسیار هیجان انگیز نیست که این روزها، ساختمان سرویس آپارتمان به جای دفاتر فروشگاه و مانند آن را مانند یک شرط خوب به نظر می رسد.
هستند سرویس آپارتمان وجود دارد و هتل آپارتمان وجود دارد. از آنجا که قبل از ازدواج کوالالامپور سرویس توسعه آپارتمان - 240 واحد Micasa هتل آپارتمان به همراه خیابان قدح رازک در سال 1988 تکمیل شد - در حال حاضر برخی 8642 هر دو واحد در مرکز شهرستان و در حومه پراکنده وجود دارد. مسکونی املاک گزارش سهام (3Q 2002) توسط مرکز اطلاعات املاک ملی نشان می دهد که در طول دوره مورد بررسی، 986 واحد در حال ساخت بود در حالی که کار بر روی 120 واحد دیگر آغاز شده است. علاوه بر آن، مقامات ساختمان یکی دیگر از 208 واحد تایید شده است. در حالی که سرویس آپارتمان شروع غذا به مسافر کسب و کار و خارج از کشور، آنها نیز در حال حاضر محبوب گردشگران است. بنابراین توسعه دهندگان هدف قرار دادن سرمایه گذاران است که باز به مجدد طرح گره خورده است به فروش می باشد.
مدیر اجرایی DTZ Debenham کراوات لئونگ برایان کوه می گوید علاوه بر خانه داری، یک هتل آپارتمان همچنین باید خدمات اتاق، خدمات مرکز کسب و کار، دربان، سلف سرویس، کافی نت ها، مهد کودک، امنیت و خدمات تعمیر کند.
خوابگاه سرویس
از اواخر سال با این حال، نسل جدیدی از هتل آپارتمان وارد صحنه است. به سادگی با بازار به عنوان "خوابگاه سرویس" شناسایی، این نوع اموال نیز در مالک اشغالگران هدف قرار دادند. بر خلاف آپارتمان ترین سرویس که اغلب در مرکز شهرستان پیدا شده است، این خوابگاه سرویس قارچ در حومه مانند سری از و شاه عالم.
در حالی که این خصوصیات ممکن به نظر می رسد یک گزینه جذاب برای مالکان آینده نگر می شود - مانند لی - تفاوت های اساسی بین داشتن یک آپارتمان سرویس و یک آپارتمان وجود دارد و آن را می پردازد به در می دانم. سرویس آپارتمان ها، به عنوان مثال، انجام برخی از "هزینه های پنهان" مانند اتهامات ابزار بالاتر است. توسعه آنها نیز توسط قانون توسعه مسکن هدایت نمی شود.
جانبی پله قانون توسعه مسکن؟
Zerin خواص مدیر عامل شرکت Previndran Singhe مظنون است که توسعه دهندگان در حال فروش املاک مسکونی مبتنی بر به عنوان سرویس آپارتمان به عنوان یک راه سراسر قوانین سختگیرانه و دستورالعمل قانون توسعه مسکن (HDA).
اما مالزی سرزمین خواص و Sdn Bhd (Mayland) مدیر اوا هوی مخالف است، با این استدلال که "توسعه دهندگان باید در فاکتور موقعیت مکانی و که اگر چه زمین ممکن است یک عنوان تجاری، به این معنا نیست که آنها را برای ساخت یک ساختمان اداری نگاه" . (Mayland، یک عضو از هنگ کنگ مبتنی بر شرق دور کنسرسیوم گروه، چندین پروژه آپارتمان سرویس در دره کلانگ و جوهور بارو.) "ما استفاده از مکان برای تصمیم گیری در کالا [و] هنگامی که ما خرید زمین ما در محل همین دلیل است که ما در حوزه هایی مانند سری Hartamas یا مرکز شهرستان تمرکز نگاه کنید،" هوی می گوید. به غیر از هتل آپارتمان ها، شرکت نیز در حال توسعه فرود آمد و مسکن و مغازه اقشار واحد. Previndran متقاعد باقی می ماند. او معتقد است که توسعه دهندگان را برای هتل آپارتمان برای جلوگیری از HDA است. "توسعه دهندگان هتل آپارتمان لازم نیست که برای دریافت مجوز مسکن توسعه دهندگان، درخواست برای اجازه تبلیغات و مسکن حساب توسعه دهندگان قبل از راه اندازی و جمع آوری سپرده و پرداخت در HDA است، تصویب اجباری از فروش استاندارد و خرید وجود دارد

جدیدترین های وبلاگ گردشگری

 • سفر به گراند کانیون
  سفر به گراند کانیون

  چرا برو به گراند کانیون "بزرگ" شروع به انجام این عدالت دره عمیق و باریک. اندازه گیری در حدود 277 مایل در طول، تا 18 مایل در عرض و یک مایل عمیق، این شکاف عظیم در شمال آریزونا است که واقعا تعجب طبیعی. برای شش میلیون سال، گراند کانیون است با کمک از رودخانه کلرادو توانا گسترش یافته، و برای قرن ها، مردم از سراسر جهان سفر کرده اند

 • مقبره کوروش
  مقبره کوروش

  مقبره کوروش بزرگ که بنایی با معماری منحصربه‌فرد، در فاصله حدود یک کیلومتری جنوب غربی کاخ‌های پاسارگاد واقع می باشد.مقبره کوروش در زمان حیات وی به دستور کوروش بزرگ بنا شده است.این بنا به دلیل مهندسی دقیق هنوز پس از گذشت 25 قرن هنوز استوار است. آرامگاه کوروش از قطعات سنگ های بزرگ سفيد آهكی ساخته شده است كه روی هم قرار دارند.

 • چشمه های آبگرم دهلران
  چشمه های آبگرم دهلران

  چشمه های آبگرم دهلران در فاصله 3 کیلومتری از شهر دهلران در دامنه کوه سیاه کوه و نزدیک به غارخفاش واقع می باشد.این چشمه آب گرم داری خواص درمانی و گوگردی و استخر لجن درمانی می باشد واز خواص درمانی این چشمه می توان به تاثیر زیاد آن در درمان رماتیسم ، حساسیت ، دمل ، زخم ها وهمین طور شکستگی استخوان و کوفتگی اشاره کرد.

 • دریاچه شورابیل اردبیل
  دریاچه شورابیل اردبیل

  دریاچه شورابیل دریاچه‌ای در اردبیل واقع در خیابان دانشگاه مسیر دانشگاه محقق اردبیلی، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه پیام نور می باشد.دریاچه شورابیل یکی از جاذبه های طبیعی اردبیل است که تحقیقات زمین شناسی حاکی از این است که قدمت این دریاچه قدیمی‌تر از دریاچه ارومیه می باشد. شورابیل تنها دریاچه طبیعی داخل شهری درکشور ایران است .

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد , کیش , تهران , اصفهان , شیراز , قشم و سایر نقاط کشور طرف قرارداد با بیش از 300 هتل تاپ کشور با هدف خدمت رسانی به مسافرین و گردشگران محترم فعالیت دارد. هدف ما جلب رضایت شماست. تا پایان سفر با شما خواهیم بود.
 
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla