رزرو هتل

به وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان
 • تا پایان سفر با شما خواهیم بود , سفری آسوده و راحت را تجربه کنید
ارائه تخفیف های شگفت انگیز امکان رزرو هتل با بیش از 30 درصد تخفیف نسبت به رزرو حضوری هتل
همکاری با برترین هتل های کشور امکان معرفی و رزرو تاپ ترین هتل های داخل کشور
همراه شما از ابتدا تا انتهای سفر ارائه مناسب ترین قیمت و کامل ترین خدمات تا انتهای سفر شما
دارنده نماد اعتماد الکترونیکی دارای مجوز نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل کیش

رزرو هتل کیش

رزرو هتل تهران

رزرو هتل تهران

رزرو هتل اصفهان

رزرو هتل اصفهان

در واقع، این سوال این است که درخواست ما به تعریف هتل آپارتمان خود، از نظر طرح آن و خدماتی که ممکن است به آن اضافه شده است. آنچه در آن است، به عبارت دیگر، که باعث می شود یک جای یک آپارتمان سرویس؛ به جای یک اتاق هتل و یا یک تخت عادی است؟
اولین تعریف از یک هتل آپارتمان است که به وضوح که سرویس است. از آن است، به عبارت دیگر، در خدمت توسط یک یا تعدادی از اعضای هیات، که نقش شامل نگهداری یا تعمیر و نگهداری از محل: به طور معمول مصرف بیش از کارهای خانه که در غیر این صورت ممکن است به اشغال باقی مانده است. در این رابطه، یک آپارتمان سرویس بسیار شبیه به یک اتاق در یک هتل است. کارکنان اتاق در هتل ها به تغییر ملافه ها و اتاق مرتب وجود دارد؛ در رزرو هتل آپارتمان امکانات رفاهی مشابه هر چند به صورت هفتگی ساخت یافته تر ارائه شده است.
عنصر دوم است که توسط آن یک هتل آپارتمان تعریف شده است طرح آن است. این جایی است که "آپارتمان" بخشی را در این معادله می آید. بر خلاف یک اتاق در یک هتل، که به طور معمول شامل یک اتاق خواب با یک کت و شلوار اتاق EN دوش یا حمام، یک آپارتمان سرویس ویژگی های طیف گسترده ای از اتاق یک فرد در یک خانه معمولی را انتظار می رود. این خدمات عبارتند از حمام، و اغلب حمام اختصاصی و همچنین. یک فضای زندگی؛ و یک آشپزخانه - همه در علاوه بر این به، و یا جدا از، مناطق اتاق خواب. هدف از جدا کردن عناصر از آپارتمان مثل این است که برای ایجاد یک محیط ساده تر و یا داخلی، هنوز به جوانب خدمات هتل.
با این حال، در فروع از هتل آپارتمان سرویس هایی را که ما تعیین ویژگیهای واقعی است. آشپزخانه به طور معمول با قابلمه، ماهیتابه و سایر ادوات پخت و پز مورد نیاز را به مواد غذایی مانند یکی ممکن است در خانه خواهد مجهز شود. این می تواند شامل سازندگان ساندویچ تست؛ پلوپز؛ هر چیزی، در واقع، که حذف آن احساس هتل و جایگزین آن را با چیزی بیشتر در داخل کشور تعریف شده است.
چرا از آن بسیار مهم برای رسم یک خط بین هتل آپارتمان و اتاق هتل. در شرایط اساسی، به خاطر یک اتاق هتل برای اقامت موقت طراحی شده در حالی که یک رزرو هتل آپارتمان است برای اشغال دراز مدت بیشتر بوده است. آپارتمان سرویس ساخته شده است، به طور معمول، به جای مردم برای هر چیزی تا شش ماه. ممکن است، در واقع، به عنوان یک آپارتمان اقامت کوتاه به این دلیل اشاره: از آنجا که از نظر زندگی آپارتمانی، هر چیزی در زیر یک اجاره نامه شش ماه به طور خودکار در این راه تعریف شده است. به این ترتیب، هتل آپارتمان باید امکانات خود را به دور از احساس گذرا و ماهیت یک اتاق هتل استفاده کنید.
اتاق هتل، در اصل، برای خواب استفاده می شود. شما در یک اتاق هتل اقامت - شما در یک هتل آپارتمان زندگی می کنند.
امکانات رفاهی که تعریف هتل آپارتمان ممکن است همه، هنگامی که شما در آنها از این نقطه نظر نگاه کنید، به عنوان اقلام مورد استفاده برای تسهیل یک زندگی عادی هر جا که ممکن است. آنها به طور خاص شامل شده است را به شین ناپایدار به دور از نصب و راه اندازی و ارائه آن را بیشتر در داخل کشور مناسب است.

جدیدترین های وبلاگ گردشگری

 • سفر به گراند کانیون
  سفر به گراند کانیون

  چرا برو به گراند کانیون "بزرگ" شروع به انجام این عدالت دره عمیق و باریک. اندازه گیری در حدود 277 مایل در طول، تا 18 مایل در عرض و یک مایل عمیق، این شکاف عظیم در شمال آریزونا است که واقعا تعجب طبیعی. برای شش میلیون سال، گراند کانیون است با کمک از رودخانه کلرادو توانا گسترش یافته، و برای قرن ها، مردم از سراسر جهان سفر کرده اند

 • مقبره کوروش
  مقبره کوروش

  مقبره کوروش بزرگ که بنایی با معماری منحصربه‌فرد، در فاصله حدود یک کیلومتری جنوب غربی کاخ‌های پاسارگاد واقع می باشد.مقبره کوروش در زمان حیات وی به دستور کوروش بزرگ بنا شده است.این بنا به دلیل مهندسی دقیق هنوز پس از گذشت 25 قرن هنوز استوار است. آرامگاه کوروش از قطعات سنگ های بزرگ سفيد آهكی ساخته شده است كه روی هم قرار دارند.

 • چشمه های آبگرم دهلران
  چشمه های آبگرم دهلران

  چشمه های آبگرم دهلران در فاصله 3 کیلومتری از شهر دهلران در دامنه کوه سیاه کوه و نزدیک به غارخفاش واقع می باشد.این چشمه آب گرم داری خواص درمانی و گوگردی و استخر لجن درمانی می باشد واز خواص درمانی این چشمه می توان به تاثیر زیاد آن در درمان رماتیسم ، حساسیت ، دمل ، زخم ها وهمین طور شکستگی استخوان و کوفتگی اشاره کرد.

 • دریاچه شورابیل اردبیل
  دریاچه شورابیل اردبیل

  دریاچه شورابیل دریاچه‌ای در اردبیل واقع در خیابان دانشگاه مسیر دانشگاه محقق اردبیلی، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه پیام نور می باشد.دریاچه شورابیل یکی از جاذبه های طبیعی اردبیل است که تحقیقات زمین شناسی حاکی از این است که قدمت این دریاچه قدیمی‌تر از دریاچه ارومیه می باشد. شورابیل تنها دریاچه طبیعی داخل شهری درکشور ایران است .

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد , کیش , تهران , اصفهان , شیراز , قشم و سایر نقاط کشور طرف قرارداد با بیش از 300 هتل تاپ کشور با هدف خدمت رسانی به مسافرین و گردشگران محترم فعالیت دارد. هدف ما جلب رضایت شماست. تا پایان سفر با شما خواهیم بود.
 
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla