رزرو هتل

به وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان
 • تا پایان سفر با شما خواهیم بود , سفری آسوده و راحت را تجربه کنید
ارائه تخفیف های شگفت انگیز امکان رزرو هتل با بیش از 30 درصد تخفیف نسبت به رزرو حضوری هتل
همکاری با برترین هتل های کشور امکان معرفی و رزرو تاپ ترین هتل های داخل کشور
همراه شما از ابتدا تا انتهای سفر ارائه مناسب ترین قیمت و کامل ترین خدمات تا انتهای سفر شما
دارنده نماد اعتماد الکترونیکی دارای مجوز نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل کیش

رزرو هتل کیش

رزرو هتل تهران

رزرو هتل تهران

رزرو هتل اصفهان

رزرو هتل اصفهان

تمام چیزی که تو نیاز داری عشق است. و یک مجموعه هتل، یک جزیره پنهان، سوار هلیکوپتر، یک کنسرت خصوصی، و برخی از رنگ غیر سمی بدن است. هر هتل می توانند با هم با اضافه کردن یک بطری شامپاین و یک جعبه شکلات به امکانات رفاهی اتاق های موجود در آن (و پس از بردن نرخ هر شب) قرار دادن یک بسته عاشقانه برای روز ولنتاین. در حالی که ممکن این کار انجام، آن را کاملا unoriginal و به طور کامل فراموش. اگر شما به دنبال برای تعطیلات بیش از حد بالا به یاد داشته باشید، هیچ کس از ارائه عادی و به جای انتخاب یک هتل با یک بسته عاشقانه است که در واقع ارزش پول است. (یک که شامل یک قایق سواری به یک جزیره متروکه یک جای خوب برای شروع است.) رزرو هتل آپارتمان در مشهد
در Jumby خلیج (بلسان بنفش)، یک توچال چوب بلسان بنفش در آنتیگوا، "تجربه مردود" شامل یک گردش قایقرانی خصوصی در قایق بادبانی رفت و آمد مکرر به سواحل خالی از سکنه از دوشیزه جزیره، که در آن یک پیک نیک ساخته شده به منظور خواهد شد بر روی شن و ماسه گذاشته شد. بعد از ناهار، زوج ها می توانند در یک ماساژ و شامپاین جانبی توسط سمت قبل از قایقرانی به وسایل خوش شادی بخش خود را در مزرعه سابق قند تبدیل رفت و آمد مکرر فوق العاده لوکس افراط. گردش پنج ساعته 800 $ می باشد، و نرخ اتاق شامل نمی شود. هتل آپارتمان در لا رزرو، یک عمارت 18 قرن در ناحیهی هشتم و خانه سابق طراح مد پیر کاردین، متحرک عشق در فرودگاه، که در آن شما از طریق رولز رویس منتقل بازگشت به هتل آغاز می شود. نایب لس کلیدهای یا دربان شما را به یک کنسرتو پیانو خصوصی در مجموعه ریاست جمهوری، که در آن شما تعطیلات آخر هفته در میان ملحفه حروف اول اسم تزئین و حوله، گل، شکلات، و شامپاین صرف هدایت کند. سه دوره شام جفت شدن شراب نیز در اینجا می شود و هتل خواهد خدمات دیگر در درخواست مهمانان، از جمله یک نان تست شامپاین خصوصی بر روی پشت بام در کاخ بزرگ ترتیب. در این شب بارگذاری عاشقانه، با تمام تجارب ارائه شده، 41740 $ هزینه خواهد شد، اما بسته می توان به درخواست مهمانان ... و بودجه طراحی شده است. کاخ Gstaad را در کوه های آلپ سوئیس را ارائه می کند دیوانه در مهمان عشق یک مجموعه سلطنتی، بلکه، تمام رفت و آمد مکرر. "اجاره یک قصر" بسته به شما می دهد استفاده خصوصی از هتل قلعه مانند پری برای دو یا چند شب، از جمله تمام 97 اتاق خواب و پنج رستوران ها. بله، صبحانه صبح روز بعد گنجانده شده است. به اندازه کافی برای پرداخت هزینه 60000 $ یک تجربه شب خیط و پیت کردن نیست؟ این هتل دارای یک بسته عاشقانه مقرون به صرفه تر است که شامل یک بطری شامپاین، دو ساعت در حمام آبگرم، و یک ماساژ برای دو نفر. 59579 $ به اجاره کاخ؛ $ 500 برای بسته عاشقانه استاندارد. در
زوج نایب السلطنه، تایپه می توانید یک شام شمع روشن در پاسیو در فضای باز از تازگی بازسازی باغ Suite خود را به عنوان بخشی از "راز باغ دور شو" بسته جدید لذت ببرید. بالاتر از شهرستان، شما خواهید بود توسط یک ویولونیست serenaded و توسط یک تیم از پیشخدمت صبر کردم. همچنین در اقامت پنج روزه هستند عبارتند از شیرینی تازه پخته، یک بطری بولینگر آبمیوه های گاز دار، یک نوار خاص سوینین دو سیرانو Savons Gemme صابون، حمام گل رز، یک درمان در سرچشمه آبگرم، صبحانه برای دو نفر، و در اواخر چک نوسان.
اگر نیازهای عشق خود را مجدد، به معنای واقعی کلمه، چهار فصل دبی در ساحل جمیرا خواهد اتش چشمگیر در ساحل نور در حالی که خدمت یک شام چهار دوره با جفت شدن شراب، تست کالباسی شامپاین، و مشروبات الکلی. نوازندگان زنده قابل ساخت می باشد. اگر شما انتخاب می کنید به احتیاط بیشتر، منشور هتل یک قایق بادبانی خصوصی در سراسر خلیج عربی به جای. 3675 $ برای اتش، 10900 $ درهم برای قایق بادبانی خصوصی. لمور آواز می خواند در مورد عشق یک موتورگازی در آهنگ جدید خود، "مرکز شهر" اما مرکز شهر میلواکی هیلتون مهمان وعده داده است یک اسب پیروز: 2016 نسخه محدود هارلی دیویدسون Softail لاغر S در سیاه و سفید رنگی. همچنین در "عشق سوار" بسته شامل دو شب در یک مجموعه لوکس، یک تور خصوصی از موزه هارلی دیویدسون، $ 500 ارزش از چرخ دنده موتور هارلی دیویدسون، و یک در اتاق ملایمت هارلی مضمون. $ 22،900 + مالیات، پاداش، عنوان، و مجوز. زن و شوهر که با بدن خود را رنگ با هم با هم باقی می ماند، درست است؟ که ممکن است مورد در SLS هتل ساحل جنوبی، که در آن "اغوا کننده Sleepover در کوچک" بسته شامل یک کیت نقاشی "عشق هنر است." زوج ماجراجو پور رنگ سیاه و سفید غیر سمی بر روی بوم و سپس با استفاده بدن خود را به اصل "رنگ" شاهکار خود را دارند. بسته دو شب نیز با شامپاین و صبحانه در رختخواب می آید، اما شما باید به فریم بوم را در خود. نرخ از 995 $.
در اسکراب جزیره توچال، آبگرم و مارینا، هتل دستخط مجموعه در جزایر ویرجین بریتانیا، غنایم "لوکس در عشق" بسته مهمانان با هر تجربه کارائیب ناب تصور مانند یک تور خصوصی هلیکوپتر از BVI، یک پیک نیک در یک ساحل منزوی، شنا با دلفین ها، منشور قایق خود را برای جزیره رقص، و درمان های آبگرم. پنج دوره شام روز ولنتاین نیز برنامه ریزی شده، با اچ فلوت شامپاین یادبود، و خدمات باتلر است 08:00-08:00 در دو خوابه ویلا دامنه کوه ارائه که در آن شما می توانید کلبه برای چهار شب. $ 19،500. Palaceunderstands لوته نیویورک که هر کس نمی خواهد با یک دوجین گل رز و توجه داشته باشید قلبی در روز ولنتاین راضی است. در عوض، هتل "دوباره جرقه (LE)" بسته است دادن مهمانان اقامت یک شب در جواهر سوئیت، یک sq.ft 5000. پنت هاوس سه تایی طراحی شده توسط طلا و جواهر مارتین کاتز. در اینجا، یک شام آشپز آماده شده با جفت شدن شراب خواهد شد در سالن بزرگ مجموعه، که ویژگی های شناور صفحه نمایش طلا و جواهر و یک پیانو بزرگ خدمت کرده است. به عنوان یادگاری از اقامت خود، مهمان می تواند خانه یک مارتین کاتز حلقه الماس میکرو باند اصلی است. $ 25،000. Loews ریجنسی هتل قرار داده است با یک بسته جت تنظیم برای شرکای bicoastal که با اقامت در یک مجموعه امضای شروع می شود. صبح روز بعد، پس از یک صبحانه شامپاین و یا صبحانه، مهمانان خواهد شد به JFK راننده به سوار شدن به پرواز کلاس اول به سان فرانسیسکو. هنگامی که در شهرستان های خلیج، زن و شوهر خواهد شد به Loews ریجنسی سان فرانسیسکو (که قبلا ماندارین شرقی) که در آن آنها را به یک شام رمانتیک قبل از عقب نشینی به یک مجموعه لوکس برای شب دارند هدایت می شود. در صبح، آنها را از خواب بیدار و پرواز به منهتن. $ 20،000.

جدیدترین های وبلاگ گردشگری

 • سفر به گراند کانیون
  سفر به گراند کانیون

  چرا برو به گراند کانیون "بزرگ" شروع به انجام این عدالت دره عمیق و باریک. اندازه گیری در حدود 277 مایل در طول، تا 18 مایل در عرض و یک مایل عمیق، این شکاف عظیم در شمال آریزونا است که واقعا تعجب طبیعی. برای شش میلیون سال، گراند کانیون است با کمک از رودخانه کلرادو توانا گسترش یافته، و برای قرن ها، مردم از سراسر جهان سفر کرده اند

 • مقبره کوروش
  مقبره کوروش

  مقبره کوروش بزرگ که بنایی با معماری منحصربه‌فرد، در فاصله حدود یک کیلومتری جنوب غربی کاخ‌های پاسارگاد واقع می باشد.مقبره کوروش در زمان حیات وی به دستور کوروش بزرگ بنا شده است.این بنا به دلیل مهندسی دقیق هنوز پس از گذشت 25 قرن هنوز استوار است. آرامگاه کوروش از قطعات سنگ های بزرگ سفيد آهكی ساخته شده است كه روی هم قرار دارند.

 • چشمه های آبگرم دهلران
  چشمه های آبگرم دهلران

  چشمه های آبگرم دهلران در فاصله 3 کیلومتری از شهر دهلران در دامنه کوه سیاه کوه و نزدیک به غارخفاش واقع می باشد.این چشمه آب گرم داری خواص درمانی و گوگردی و استخر لجن درمانی می باشد واز خواص درمانی این چشمه می توان به تاثیر زیاد آن در درمان رماتیسم ، حساسیت ، دمل ، زخم ها وهمین طور شکستگی استخوان و کوفتگی اشاره کرد.

 • دریاچه شورابیل اردبیل
  دریاچه شورابیل اردبیل

  دریاچه شورابیل دریاچه‌ای در اردبیل واقع در خیابان دانشگاه مسیر دانشگاه محقق اردبیلی، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه پیام نور می باشد.دریاچه شورابیل یکی از جاذبه های طبیعی اردبیل است که تحقیقات زمین شناسی حاکی از این است که قدمت این دریاچه قدیمی‌تر از دریاچه ارومیه می باشد. شورابیل تنها دریاچه طبیعی داخل شهری درکشور ایران است .

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد , کیش , تهران , اصفهان , شیراز , قشم و سایر نقاط کشور طرف قرارداد با بیش از 300 هتل تاپ کشور با هدف خدمت رسانی به مسافرین و گردشگران محترم فعالیت دارد. هدف ما جلب رضایت شماست. تا پایان سفر با شما خواهیم بود.
 
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla