رزرو هتل

به وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان
 • تا پایان سفر با شما خواهیم بود , سفری آسوده و راحت را تجربه کنید
ارائه تخفیف های شگفت انگیز امکان رزرو هتل با بیش از 30 درصد تخفیف نسبت به رزرو حضوری هتل
همکاری با برترین هتل های کشور امکان معرفی و رزرو تاپ ترین هتل های داخل کشور
همراه شما از ابتدا تا انتهای سفر ارائه مناسب ترین قیمت و کامل ترین خدمات تا انتهای سفر شما

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل کیش

رزرو هتل کیش

رزرو هتل تهران

رزرو هتل تهران

رزرو هتل اصفهان

رزرو هتل اصفهان

نظر به اینکه مشهد یک شهر زیارتی توریستی تفریحی است و هر ساله هم وطنان عزیزمان از جای جای ایران به این شهر قدم می نهند بر ان شدیم تا یکی دیگر از راه های رسید به مشهد را که حمل و نقل آبی است برای انان بررسی کنیم .

این روزها راه های ابی یکی از ارزان ترین راه ها و بهترین راه ها و ساده ترین راه ها و جالب ترین راه ها و گران قدر ترین راه ها و تفریحی ترین راه ها و برین ترین راه ها و . . . . . . . . . . .  برای سفر می باشد .

 

شما می توانید برای سفر ابی از قایق موتوری جت اسکی لنج قایق باری قایق مسافری کشتی کشتی تفریحی کشتی باری ناو هواپیما بر ناوچه رزم ناو نبرد ناو و زیر دریایی و هم چنین هاورکرافت و به صورت ابی خاکی سفر کنید .

قایق پدالو و قایق پایی و قایق پارویی کانو رویینگ و . . . . . . از دیگر راه های سفر ابی هست .

شنا نیز روش مناسبی برای سفرهای بین قاره ای است . 

 اما مشهد . . . . . . . . . . .  روزگاری قرار بود ایران رود در ایران احداث شود که اگر این عمل صورت می گرفت تقریبا از جنوبی ترین نقاط کشور و شمالی ترین نقاط کشور می توانستید مسیری را به صورت ابی برای رسیدن به مشهد طی کنید .

پیش بینی می شد با ایران رود یک میلیون شغل ایجاد گردد و در ارتباط با ان کشاورزی و ماهیگیری و کشتی رانی و بسیاری شغل های وابسته ایجاد گردد . و هم چنین هوا معتدل میشد . . . . کلا هوا هوا شمال می شد و خیلی حال نداد . اما نشد دیگه . . . . . 

اشکال نداره حالا . . . . . ناراحت نشین دیگه . . . فقط با قایق نمی تونین بیاین مشهد بجاش ما این جا موج های ابی رو ساختیم پارک ابی ایرانیان داریم موج های ساحلی افتاب داریم و موج های خروشان رو داریم ولی شما ندارین . . . . . . . کلی استخر دیگه هم داریم تو چالی دره هم واستون قایق پدالو گذاشتیم می تونین برین حال کنن و هی با قایق هاش پا بزنین و برین اون ورش و دوباره بر گردین و بعدش برین هتل آپارتمان مشهد اقامت کنید .

 

جدیدترین های وبلاگ گردشگری

 • سفر به گراند کانیون
  سفر به گراند کانیون

  چرا برو به گراند کانیون "بزرگ" شروع به انجام این عدالت دره عمیق و باریک. اندازه گیری در حدود 277 مایل در طول، تا 18 مایل در عرض و یک مایل عمیق، این شکاف عظیم در شمال آریزونا است که واقعا تعجب طبیعی. برای شش میلیون سال، گراند کانیون است با کمک از رودخانه کلرادو توانا گسترش یافته، و برای قرن ها، مردم از سراسر جهان سفر کرده اند

 • مقبره کوروش
  مقبره کوروش

  مقبره کوروش بزرگ که بنایی با معماری منحصربه‌فرد، در فاصله حدود یک کیلومتری جنوب غربی کاخ‌های پاسارگاد واقع می باشد.مقبره کوروش در زمان حیات وی به دستور کوروش بزرگ بنا شده است.این بنا به دلیل مهندسی دقیق هنوز پس از گذشت 25 قرن هنوز استوار است. آرامگاه کوروش از قطعات سنگ های بزرگ سفيد آهكی ساخته شده است كه روی هم قرار دارند.

 • چشمه های آبگرم دهلران
  چشمه های آبگرم دهلران

  چشمه های آبگرم دهلران در فاصله 3 کیلومتری از شهر دهلران در دامنه کوه سیاه کوه و نزدیک به غارخفاش واقع می باشد.این چشمه آب گرم داری خواص درمانی و گوگردی و استخر لجن درمانی می باشد واز خواص درمانی این چشمه می توان به تاثیر زیاد آن در درمان رماتیسم ، حساسیت ، دمل ، زخم ها وهمین طور شکستگی استخوان و کوفتگی اشاره کرد.

 • دریاچه شورابیل اردبیل
  دریاچه شورابیل اردبیل

  دریاچه شورابیل دریاچه‌ای در اردبیل واقع در خیابان دانشگاه مسیر دانشگاه محقق اردبیلی، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه پیام نور می باشد.دریاچه شورابیل یکی از جاذبه های طبیعی اردبیل است که تحقیقات زمین شناسی حاکی از این است که قدمت این دریاچه قدیمی‌تر از دریاچه ارومیه می باشد. شورابیل تنها دریاچه طبیعی داخل شهری درکشور ایران است .

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد , کیش , تهران , اصفهان , شیراز , قشم و سایر نقاط کشور طرف قرارداد با بیش از 300 هتل تاپ کشور با هدف خدمت رسانی به مسافرین و گردشگران محترم فعالیت دارد. هدف ما جلب رضایت شماست. تا پایان سفر با شما خواهیم بود.
 
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla