رزرو هتل

به وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان
 • تا پایان سفر با شما خواهیم بود , سفری آسوده و راحت را تجربه کنید
ارائه تخفیف های شگفت انگیز امکان رزرو هتل با بیش از 30 درصد تخفیف نسبت به رزرو حضوری هتل
همکاری با برترین هتل های کشور امکان معرفی و رزرو تاپ ترین هتل های داخل کشور
همراه شما از ابتدا تا انتهای سفر ارائه مناسب ترین قیمت و کامل ترین خدمات تا انتهای سفر شما

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل کیش

رزرو هتل کیش

رزرو هتل تهران

رزرو هتل تهران

رزرو هتل اصفهان

رزرو هتل اصفهان

این روزها که مشهد به عنوان یک شهر زیارتی در جهان اسلام مطرح است و حرم نازنین و مطهر امام هشتم ع واقع گردیده  و مشهدی های عزیز از این نعمت بهره مند هستند تکلیفی بر خود دانستند که اقامت گاه هایی ساخته و مکان های امنی برای مسافرین و زائرین فراهم اورند

تا ان ها به اسانی بتوانند در جوار حرم نازنین امام هشتم که همان حرم مطهر رضوی است سکنی گزیده و به زیارت حرم نازنین امام هشتم رفته و زیارت کنند و دوباره از حرم نازنین امام هشتم که همان حرم مطهر امام رضا ع هست برگشته و در هتل های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد که به اختصار در این مقاله از ان ها به عنوان هتل مشهد و هتل آپارتمان مشهد یاد می کنیم استراحت کنند و دوباره به حرم مطهر رضوی که همان حرم نازنین امام هشتم هست بروند و زیارت کنند و دوباره بازگردند و در هتل مشهد و هتل آپارتمان مشهد اقامت کنند و این کار ان قدر تکرار کنند تا سفر زیارتی شان تمام شده و با ارامش و خیالی اسوده وسایل خود را جمع و در امنیت کامل به سمت شهر محل زندگی شان و زادگاه خود و وطن پدر و مادری خود رهسپار گردند . البته در جاده ها ارام حرکت کنند و از سرعت زیاد و سبقت های بی جا خودداری کنند تا به سلامت به شهر محل سکونتشان که همان زادگاه شان هست و وطن پدر و مادری شان محسوب می گردد برسند زیرا در ان جا بستگان اقوام خویشان پدر و مادر عمع خاله عمو دایی و بچه هاشون و حتی بچه های خودشون و پدربزرگ و مادر بزرگ وبه صورت تفکیکی اقوام اقا و اقوام خانم همه و همه منتظرشان هستند و مبادا که حادثه ای برای انان رخ داده و در غم از دست رفتن این عزیزان به سوگ بنشینند . البته پلیس محترم راهنمایی و رانندگی نیز تدابیری در جاده ها لحاظ کرده اند که صمیمانه از ان ها تقاضا داریم کمتر این عزیزان را مورد اعمال قانون قرار داده زیرا در این اوضاع بیکاری جامعه و تنگدستی روا نیست بیشتر از این تحت فشار مالی قرار بگیرند .

هتل آپارتمان مشهد پارکینگ هایی را تدارک دیده اند که زائرین گران قدر بتوانند خودرو های خود را در ان مکان های امن پارک کرده و خیالی اسوده داشته باشند . هم چنین در صورتی که هتل آپارتمانی پارکینگ نداشت از پارکینگ های عمومی می توان استفاده نمود .

 

جدیدترین های وبلاگ گردشگری

 • سفر به گراند کانیون
  سفر به گراند کانیون

  چرا برو به گراند کانیون "بزرگ" شروع به انجام این عدالت دره عمیق و باریک. اندازه گیری در حدود 277 مایل در طول، تا 18 مایل در عرض و یک مایل عمیق، این شکاف عظیم در شمال آریزونا است که واقعا تعجب طبیعی. برای شش میلیون سال، گراند کانیون است با کمک از رودخانه کلرادو توانا گسترش یافته، و برای قرن ها، مردم از سراسر جهان سفر کرده اند

 • مقبره کوروش
  مقبره کوروش

  مقبره کوروش بزرگ که بنایی با معماری منحصربه‌فرد، در فاصله حدود یک کیلومتری جنوب غربی کاخ‌های پاسارگاد واقع می باشد.مقبره کوروش در زمان حیات وی به دستور کوروش بزرگ بنا شده است.این بنا به دلیل مهندسی دقیق هنوز پس از گذشت 25 قرن هنوز استوار است. آرامگاه کوروش از قطعات سنگ های بزرگ سفيد آهكی ساخته شده است كه روی هم قرار دارند.

 • چشمه های آبگرم دهلران
  چشمه های آبگرم دهلران

  چشمه های آبگرم دهلران در فاصله 3 کیلومتری از شهر دهلران در دامنه کوه سیاه کوه و نزدیک به غارخفاش واقع می باشد.این چشمه آب گرم داری خواص درمانی و گوگردی و استخر لجن درمانی می باشد واز خواص درمانی این چشمه می توان به تاثیر زیاد آن در درمان رماتیسم ، حساسیت ، دمل ، زخم ها وهمین طور شکستگی استخوان و کوفتگی اشاره کرد.

 • دریاچه شورابیل اردبیل
  دریاچه شورابیل اردبیل

  دریاچه شورابیل دریاچه‌ای در اردبیل واقع در خیابان دانشگاه مسیر دانشگاه محقق اردبیلی، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه پیام نور می باشد.دریاچه شورابیل یکی از جاذبه های طبیعی اردبیل است که تحقیقات زمین شناسی حاکی از این است که قدمت این دریاچه قدیمی‌تر از دریاچه ارومیه می باشد. شورابیل تنها دریاچه طبیعی داخل شهری درکشور ایران است .

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel

مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد , کیش , تهران , اصفهان , شیراز , قشم و سایر نقاط کشور طرف قرارداد با بیش از 300 هتل تاپ کشور با هدف خدمت رسانی به مسافرین و گردشگران محترم فعالیت دارد. هدف ما جلب رضایت شماست. تا پایان سفر با شما خواهیم بود.
 
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla