وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد

سفر به گراند کانیون

سفر به گراند کانیون سفر به گراند کانیون سفر به گراند کانیون

چرا برو به گراند کانیون "بزرگ" شروع به انجام این عدالت دره عمیق و باریک. اندازه گیری در حدود 277 مایل در طول، تا 18 مایل در عرض و یک مایل عمیق، این شکاف عظیم در شمال آریزونا است که واقعا تعجب طبیعی. برای شش میلیون سال، گراند کانیون است با کمک از رودخانه کلرادو توانا گسترش یافته، و برای قرن ها، مردم از سراسر جهان سفر کرده اند

به زل زل نگاه کردن بیش از عظمت قرمز و نارنجی است.

مدیریت شده توسط خدمات پارک های ملی و رسما به عنوان یک میراث جهانی یونسکو، گراند کانیون برگ حدود 4.5 میلیون بازدید کنندگان خود را در سال وحشت زده. اما اگر شما به دنبال یک فرار منزوی به مادر طبیعت، شما باید آماده: گراند کانیون می تواند

چگونه برای ذخیره پول در گراند کانیون BYOB تخت خود را بیاورید. اتاق هتل در داخل پارک می تواند بسیار گران است. در عوض، رزرو یک نقطه در یکی از اردو و یا خرید یک مجوز کمپینگ نشینان برای کسری از هزینه. وارد مد اواخر اگر شما در یک سفر تابستان تعیین می کنند، شما شانس بهتری دارند پیدا کردن معاملات در یک مکان به چسبیدن به کلاه خود را اگر شما در پایان ماه اوت مراجعه کنید. شاتل دور را فراموش کرده ام ماشین. شما می توانید پول در اجاره، گاز و پارکینگ با تکیه بر خدمات رایگان اتوبوس شاتل گراند کانیون را نجات دهد. این ساده ترین راه برای کشف حاشیه جنوبی است.

هتل آپارتمان مشهد

چی بخورم بسیاری از مسافران ترجیح می دهند یک وعده غذایی سریع در یکی از سالن های غذاخوری در محل در حاشیه جنوبی، به جای یک وعده غذایی طولانی (و گران) در یکی از رستوران پارک. هر آنچه که شما انجام دهید، اجتناب از مواد غذایی در نزدیکی شهر توسایان، آریزونا، آریزونا؛ مسافران های اخیر می گویند که رستوران ها در شهرستان هستند به خصوص ناامید کننده است. در واقع، بسیاری توصیه ناهار بسته بندی از اغذیه فروشی محلی است.

گشت و گراند کانیون بهترین راه برای سراسر گراند کانیون است با اتوبوس شاتل. اجرا توسط خدمات پارک های ملی، این شاتل شما را در سراسر حاشیه جنوبی به صورت رایگان است. اگر شما در حال بازدید از حاشیه شمالی، یک ماشین می شود راحت ترین گزینه، اما مطمئن شوید که به بررسی وب سایت پارک برای بسته شدن جاده ها ذکر شده است. رسیدن به این منطقه می تواند سختتر؛ از فرودگاه های متعدد، بسیاری از مسافران را انتخاب کنید برای پرواز به آسمان بندر بین المللی ققنوس (PHX) یا فرودگاه بین المللی McCarran (LAS) در لاس وگاس. قطار امتراک، اتوبوس تور و اجاره خودرو همه در دسترس از هر دو ققنوس و لاس وگاس است. به زمین به دره عمیق و باریک نزدیک تر است، در نظر پرواز را به فرودگاه Pulliam (FLG) در آریزونا، در حدود 80 مایلی جنوب حاشیه جنوبی. قطار، اتوبوس و اجاره ماشین در اینجا در دسترس هستند.

امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla