وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد

دریاچه شورابیل اردبیل

دریاچه شورابیل اردبیل دریاچه شورابیل اردبیل دریاچه شورابیل اردبیل

دریاچه شورابیل دریاچه‌ای در اردبیل واقع در خیابان دانشگاه مسیر دانشگاه محقق اردبیلی، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه پیام نور می باشد.دریاچه شورابیل یکی از جاذبه های طبیعی اردبیل است که تحقیقات زمین شناسی حاکی از این است که قدمت این دریاچه قدیمی‌تر از دریاچه ارومیه می باشد. شورابیل تنها دریاچه طبیعی داخل شهری درکشور ایران است .

 

رزرو هتل

دریاچهٔ شورابیل در گذشته بسیار شور بوده، ولی هم اکنون با افزودن آب شیرین به آن شوری آن کم شده است به‌طوری که نوعی ماهی قزل آلا در این دریاچه پرورش داده می‌شود. این دریاچه دارای امکانات تفریحی، ورزشی و فرهنگی بسیاری است از جمله امکانات قایق رانی، پیست دو و میدانی، پیست دوچرخه سواری، باغ وحش، تعدادی هتل (مجتمع توریستی کوثر و هتل شورابیل)، یک شهر بازی روباز ویک شهر بازی سرپوشیده .جهت اقامت توریست خارجی و میهمانان داخلی هتل شورابیل که هتلی دوستاره است در ساحل شمالی دریاچه و مجتمع توریستی کوثر با درجه‌بندی سه ستاره و با امکانات فراوانی در ساحل جنوبی دریاچهٔ شورابیل بنا شده‌است . دریاچهٔ شورابیل در حال حاضر یکی از مکان‌های تفریحی اردبیل به حساب می آید که در کنار آن شهربازی و فضای سبز بسیاری بنا گردیده و شهر بازی سرپوشیده شهر خورشید با امکانات مدرن درسال ۱۳۹۱در ساحل دریاچه تاسیس شد... ..

امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla