وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
وبلاگ گردشگری
وبلاگ گردشگری

وبلاگ گردشگری

مراکز گردشگری ایران , دیدنی های ایران , وبلاگ گردشگری

مسجد جامع کاج اصفهان در 24 کیلومتری شهر اصفهان و در شمال زاینده رود واقع می باشد.این بنا از آثار تاریخی قرن هشتم هجری می باشد. مصالح اصلی بنای مسجد کاج اصفهان از آجر می باشد و در گذشته دارای مناره بوده است که اکنون از بین رفته است.

قدمگاه امام رضا (ع) در شمال آبادان ودر مسیر روستای فیاضیه واقع می باشد.این محل ، مکان دیدار مردم شهر آبادان با حضرت رضا(ع) می باشد وحضرت در همین مکان برای مردم سخنرانی کرده اند.

روستای باغدشت یکی از روستاهای استان قزوین و از توابع مرکزی معلم کلایه می باشد.رودخانه شاهرئد یا الموت رود تقریبا از وسط این روستا می گذرد و جود چنین رود پرآبی در این منطقه باعث رونق کشاورزی ،به خصوص کشت شالی می باشد وباعث زیبایی و سر سبزی خاصی در این روستا شده است.

مقبره پیر پالان دوز ،در شمال شرقی مجموعه حرم مطهر امام رضا (ع) ، در ابتدای خروجی زیرگذر خیابان نواب صثفوی واقع می باشد.مقبره پیرپالان دوز متعلق به محمد عارف عباسی از عرفای بزرگ قرن دهم هـ . ق می باشد.و تاریخ ساخت این بنا نیز سال 985 هـ . ق می باشد.

دره لیقوان : روستای لیقوان در استان آذربایجان شرقی و 36 کیلومتری جنوب تبریزو در کنار رود خانه مهران رود و کوههای بلند سهند واقع می باشد. جاده ارتباطی لیقوان- تبریز از مسیر «دروازه تهران» شهر تبریز آغز شده و پس از گذشتن از شهر باسمنج و روستاهای هروی (هربی) بیروق (بره) به روستای لیقوان می رسد.

دریاچه شورابیل دریاچه‌ای در اردبیل واقع در خیابان دانشگاه مسیر دانشگاه محقق اردبیلی، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه پیام نور می باشد.دریاچه شورابیل یکی از جاذبه های طبیعی اردبیل است که تحقیقات زمین شناسی حاکی از این است که قدمت این دریاچه قدیمی‌تر از دریاچه ارومیه می باشد. شورابیل تنها دریاچه طبیعی داخل شهری درکشور ایران است .

چشمه های آبگرم دهلران در فاصله 3 کیلومتری از شهر دهلران در دامنه کوه سیاه کوه و نزدیک به غارخفاش واقع می باشد.این چشمه آب گرم داری خواص درمانی و گوگردی و استخر لجن درمانی می باشد واز خواص درمانی این چشمه می توان به تاثیر زیاد آن در درمان رماتیسم ، حساسیت ، دمل ، زخم ها وهمین طور شکستگی استخوان و کوفتگی اشاره کرد.

مقبره کوروش بزرگ که بنایی با معماری منحصربه‌فرد، در فاصله حدود یک کیلومتری جنوب غربی کاخ‌های پاسارگاد واقع می باشد.مقبره کوروش در زمان حیات وی به دستور کوروش بزرگ بنا شده است.این بنا به دلیل مهندسی دقیق هنوز پس از گذشت 25 قرن هنوز استوار است. آرامگاه کوروش از قطعات سنگ های بزرگ سفيد آهكی ساخته شده است كه روی هم قرار دارند.

چرا برو به گراند کانیون "بزرگ" شروع به انجام این عدالت دره عمیق و باریک. اندازه گیری در حدود 277 مایل در طول، تا 18 مایل در عرض و یک مایل عمیق، این شکاف عظیم در شمال آریزونا است که واقعا تعجب طبیعی. برای شش میلیون سال، گراند کانیون است با کمک از رودخانه کلرادو توانا گسترش یافته، و برای قرن ها، مردم از سراسر جهان سفر کرده اند

امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla