وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلهتل های قشم
هتل های قشم
هتل های قشم

هتل های قشم

هتل های قشم , هتل قشم , رزرو هتل قشم

هتل خلیج فارش قشم یکی از هتل های سه ستاره جزیره قشم می باشد که در کیلومتر 5 ساحل زیبای شمالی واقع شده است.هم اکنون بهترین هتل جزیره قشم از نظر ستاره ورتبه بندی اتحادیه هتلداران می باشد.هتل خلیج فارس در کنا دریا واقع می باشد و در فاصله چند قدمی تا دریا می باشد. اتاق های هتل مجهز به امکانات رفاهی واقامتی می باشد.همچنین این هتل دارای 2 رستوران در دو ساختمان مختلف می باشد که 200 نفر ظرفیت دارد.و یک کافی شاپ ساحلی و یک کافی شاپ در داخل هتل نیز می باشد.

هتل ارم قشم یکی از هتل های 4 ستاره جزیره قشم می باشد که در بلوار آزادگان جزیره قشم واقع شده است. فاصله هتل ارم تا مرکز شهر بازار قدیم و ساحل فقط 5 دقیقه است.هتل ارم در پنج طبقه بنا شده ودارای 105 باب اتاق می باشد که دارای امکاناتی از قبیل : سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، لابی، ماهواره، کافی شاپ واینترنت در لابی می باشند.و همچنین دارای امکانات تفریحی نظیر گیم نت و سالن ورزشی نیز می باشد.سالن صبحانه خوری هتل در طبقه همکف به صورت سلف سرویس واقع می باشد.رستوران هتل نیز در دست احداث است.

امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla