وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلهتل های سرعین
هتل های سرعین
هتل های سرعین

هتل های سرعین

هتل های سرعین , هتل سرعین , رزرو هتل

هتل سه ستاره تاپ بوستان اولین و تنها هتل ۳ ستاره نوساز سرعين می باشد که درمرکز شهر واقع می باشد.هتل بوستان در سال 1388 افتتاح شد.این هتل دارای امکاناتی از قبیل :یخچال ، تلویزیون، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پارکینگ، نمازخانه، لابی، ماهواره، سالن ورزش، فروشگاه و غرفه، کافی شاپ و اینترنت در لابی می باشد. نزديكي هتل به مراكز تفريحي و آب هاي درماني باعث سهولت رفاه میهمانان می باشد.هتل بوستان دارنده گواهینامه استاندارد کیفیت خدمات گردشگری است.

هتل بین المللی لاله سرعین یکی از هتل های چهارستاره سرعین می باشد که در بهترين نقطه شهر و مقابل آب درمانی سبلان واقع می باشد ودارای کمترین فاصله تا آب های معدنی سرعین می باشد.همچنین مجموعه توریستی و ورزشی آلوارس که بزرگترین پیست اسکی در کشور ایران می باشد ، در فاصله 12 کیلومتری روستای آلوارس و23 کیلومتری سرعین واقع می باشد.هتل لاله سرعین دارای امکاناتی نطیر: پارکینگ، نمازخانه، لابی، ماهواره، فروشگاه و غرفه، کافی شاپ، اینترنت در لابی، یخچال، تلویزیون، سوئیت، رستوران، اینترنت و سرویس می باشد.رستوران هتل لاله در طبقه همکف هتل واقع شده است و دارای 100 نفر طرفیت می باشد .و کافی شاپ هتل نیز در طبه همکف به صورت 24 ساعته فعال می باشد.

امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla