رزرو هتل

به وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان

شش مزایای رزرو آنلاین هتل مستقیم

صنعت هتل شاهد رشد عظیم در دو دهه گذشته بوده و اکثر اعتبار این دستاورد به استفاده موثر از قدرت اینترنت کمک می کند. میلیون ها املاک در سراسر جهان در حال حاضر ارائه امکانات رزرو آنلاین / رزرو به مهمانان خود. در حقیقت، رزرو آنلاین به عنوان یک عادت تبدیل شده است، زیرا مسافران راحت تر از چهار دیوار خانه هایشان، رزرو هتل / اتاق انتخاب خود را بسیار ساده تر می کنند. دو روش اساسی وجود دارد که می توانید رزرو آنلاین - رزرو مستقیم با هتل ها و رزرو با آژانس های مسافرتی آنلاین (OTAs) وجود دارد.
آژانس های مسافرتی آنلاین هتل تهران مشهد منابع و توانایی ارائه به مشتریان خود طیف وسیعی از گزینه های مسکن، به طوری که آنها را قادر به تصمیم گیری آگاهانه پس از انجام قیمت و امکانات مقایسه بین هتل های مختلف. برخی از OTA های محبوب عبارتند از غیره. OTA همچنین می تواند تصاویر هتل / اتاق را به مشتریان خود ارائه کند، علاوه بر جزئیات دیگر مانند بهترین معاملات، قیمت ها و بررسی های مهمان. تمام این جزئیات باعث می شود مسافران برای انتخاب بهترین هتل برای نیازهایشان راحت تر باشند. اگر چه OTA ها در بازار مسافرتی بسیار محبوب هستند اما نمی توان از مزایای مربوط به رزرو مستقیم در وب سایت های هتل جلوگیری کرد. رزرو هتل مستقیم با مسافران وفادار، مکرر، غیرمدیری و مسافرتی محبوب تر است که بیشتر به راحتی و برنامه ریزی پیوستن در طول سفر خود تمرکز می کنند. در حالی که وب سایت های هتل به ویژه برای این مخاطب که به سطح بالاتری از شخصی سازی نیاز دارند، ارائه می دهند، OTA ها به سایر دسته های مسافرانی که ترجیح می دهند از تعطیلات اوقات فراغت ترجمان را ترجیح می دهند، مورد توجه قرار گیرند. رده دوم مسافران حساسیت بیشتری نسبت به مسافرین دارد و تنها چند سفر در هر سال دارد. یک نظرسنجی اخیرا نشان می دهد که تنها 39 درصد کل فروش آنلاین سفرهای آنلاین از طریق OTA بسته شده است. 61٪ باقی مانده از رزرو هتل به طور مستقیم در وب سایت های هتل ساخته شده است. از این رو کاملا واضح است که مشتری جدید هتل سن بسیار هوشمند است و معتقد است که رزرو مستقیم بدون مداخله هر شخص ثالث.
تعداد زیادی از هتل ها در حال حاضر وب سایت های خود را دارند که دارای نرم افزار رزرو آنلاین هستند که به آنها امکان می دهد تا در زمان واقعی اتاق ها را رزرو کنند. با کمک این امکانات، هتلداران نیز می توانند خواص خود را به طور مستقیم به مهمانان به شکل بسیار مهمی در بازار عرضه کنند. در زیر برخی از مزایای مرتبط با رزرو آنلاین هتل آنلاین: هتل ها می توانند سود خود را با پرداخت 20٪ - 30٪ هزینه به طور معمول توسط واسطه های شخص ثالث بپردازند. آنها حتی می توانند این حاشیه را به مهمانان منتقل کنند و در نتیجه وفاداری مهمان را افزایش دهند. هزینه های اتاق را می توان بهتر کنترل کرد و رزرو می تواند به طور مستقیم از وب سایت خود افزایش یابد تجربه مشتری را می توان با پیروی از الگوهای خرید و رزرو خود مدیریت کرد. رضایت مشتری نیز می تواند با دنبال کردن نظرات خود در اینترنت و بر اساس پیشنهادات خود افزایش یابد. هتل تهران مشهد مشتریان می توانند گزینه های مختلف و انگیزه ها (از جمله فریبندگی در ورزشگاه ها، رستوران ها، اسپا ها و سایر امکانات) و همچنین رزرو آنلاین را ارائه دهند. مهمان می تواند یک تور مجازی از هتل در وب سایت هتل ارائه دهد، در نتیجه به آنها ایده بهتر در مورد اموال واقعی. از آنجایی که مهمانان یک نسخه از تایید رزرو را داشته باشند، ممکن است در سطح واسط، به ویژه در اوج فصل، امکان بازی ناخوشایند وجود نداشته باشد.
دلیل مهم این است که اکثر مسافرین امروزه رزرو آنلاین را انجام می دهند زیرا بسیاری از هتل ها کیفیت وب سایت خود را به طور قابل توجهی بهبود داده اند. وب سایتهای هتل جدید سن طراحی بهتر و ناوبری دارند؛ بعضی از آنها حتی تورهای مجازی از اموال موجود در آنها را دارند.
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla