رزرو هتل

به وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان

هتل تهران مشهد و امکانات

در ژوئن 16th، مجلس ملی فرانسه لایحه جدید این است که برای یک رای نهایی در ژوئیه 14 و پتانسیل را دارد که تجدید سازمان کارت در چگونه و Expedia همکاری با هتل ها به تصویب رسید.

به اصطلاح لایحه ماکرون - بعد از وزیر فرانسه از اقتصاد امانوئل ماکرون نام - OTAs را ممنوع کرده است از جمله هر گونه بند برابری در همه در موافقت خود را با هتل ها، می دهد و مدیران هتل آزادی کامل قیمت - از جمله ارائه نرخ های پایین تر در وب سایت های خود را دارند.

اگر پذیرفته، این لایحه در واقع ارائه خواهد همه توافقات فعلی هتل OTA در فرانسه به عنوان اوایل ماه اوت سال جاری نامعتبر است، و قرار می دهد و در پایان به برابری نرخ هتل که ما می شناسیم.

توافق های جدید بین OTAs ها و هتل ها را مجبور به در راه است که اجازه می دهد هتل ها به ارائه نرخ های پایین تر در هر یک از کانال های فروش خود، از جمله وب سایت خود را فرموله شده است.

چه چیزی بیشتر، این لایحه همچنین OTAs را ممنوع کرده است به ارائه نرخ های پایین تر به عنوان کسانی که ارائه شده توسط هتل به هتل ها کنترل قیمت گذاری کامل در کانال های توزیع قرارداد خود را.

کارلو ، مدیر برای فرانسه، اسپانیا و پرتغال، گفت خبرگزاری فرانسه (ترجمه گوگل نسخه) که این لایحه جدید در جنگ قیمت گذاری عمیق بین OTAs ها و هتل ها منجر خواهد شد، به عنوان هتل تهران مشهد متعهد به آن باقی مانده است "بهترین قیمت تضمین کند."

به نقل از هتل تهران مشهد (توسط تنها آبونمان)،  هتل تهران مشهد گفت که در یک جهان بدون نرخ برابری بسیاری از هتل ها مستقل در فرانسه نمی خواهد قادر به رقابت با مارک های بزرگ هتل و موتورهای جستجو، و این یک دارند اثر منفی برای گردشگری به فرانسه به عنوان یک کل.

دفعات بازدید: همچنین " برای اصلاح مفاد برابری در سراسر اروپا"

ها و هتل ها را مجبور به در راه است که اجازه می دهد هتل ها به ارائه نرخ های پایین تر در هر یک از کانال های فروش خود، از جمله وب سایت خود را فرموله شده است.

چه چیزی بیشتر، این لایحه همچنین OTAs را ممنوع کرده است به ارائه نرخ های پایین تر به عنوان کسانی که ارائه شده توسط هتل به هتل ها کنترل قیمت گذاری کامل در کانال های توزیع قرارداد خود را.

 

کارلو Olejniczak، مدیر برای فرانسه، اسپانیا و پرتغال، گفت خبرگزاری فرانسه (ترجمه گوگل نسخه) که این لایحه جدید در جنگ قیمت گذاری عمیق بین OTAs ها و هتل ها منجر خواهد شد، به عنوان متعهد به آن باقی مانده است "بهترین قیمت تضمین کند."

به نقل از (توسط تنها آبونمان)، مدیر عامل EMEA هتل تهران مشهد گفت که در یک جهان بدون نرخ برابری بسیاری از هتل ها مستقل در فرانسه نمی خواهد قادر به رقابت با مارک های بزرگ هتل و موتورهای جستجو، و این یک دارند اثر منفی برای گردشگری به فرانسه به عنوان یک کل- مشاهده بیشتر در: 

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla