وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدسوال در هنگام انتخاب نرم افزار مدیریت هتل

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

سوال در هنگام انتخاب نرم افزار مدیریت هتل

نرم افزار مدیریت هتل بسیار مناسبی را برای نحوه مدیریت املاک در سراسر جهان ایجاد می کند. استفاده از نرم افزار هتل برای عملیات روزانه خود برای هر نوع هتل سودمند است - چه در مورد اقامت، خواص مستقل، تختخواب و صبحانه و غیره. برخی از هتلداران قبلا به نرم افزار مدیریت هتل مبتنی بر ابر مراجعه کرده اند. کسانی که هنوز برای تغییر هستند، اغلب با سوالات برای انتخاب بهترین نرم افزار مدیریت هتل ها مشغول به کار می شوند. انتخاب یک سیستم نرم افزاری باید با نیازهای کسب و کار شما مطابقت داشته باشد و مهمتر از همه، کاهش زمان و هزینه هر هتل ساز.
به دنبال نرم افزار مدیریت هتل برتر آنلاین هستید؟ انتخاب های بسیاری از لحاظ ابری مبتنی بر مدل های سنتی هستند. در اینجا 10 سوال که باید قبل از خرید نهایی بپرسید. انتخاب بهترین نرم افزار مدیریت هتل 1) چرا باید در نرم افزار مدیریت هتل سرمایه گذاری کنم؟ هتلداران مارک های کوچک و متوسط هتل اغلب با این تردیدهایی مواجه هستند که آنها را از خرید نهایی جلوگیری می کند. سوالاتی مانند "چرا من باید نرم افزار را خریداری کنم؟"، "چگونه تیمم را آموزش خواهم داد؟" آیا حجم کار من افزایش نخواهد یافت؟ "در معرض خطر قرار دارند. سرمایه گذاری در نرم افزار مدیریت هتل به دلیل: شما زمان صرف شده برای وظایف را صرفه جویی خواهید کرد، همه چیز خودکار است به گزارش های دقیق برای دستیابی به کسب و کار خود به طور موثری دسترسی خواهید داشت کارکنان شما یک کارآیی بهبود یافته را نشان خواهند داد زیرا آنها زمان کمتری را برای به روز رسانی دستی می گیرند شما می توانید تلاش های بازاریابی خود را افزایش دهید و از تکنولوژی برای افزایش درآمد استفاده کنید 2) چه نوع نرم افزاری برای کسب و کار هتل من مناسب است؟ انتخاب نرم افزار مدیریت هتل وابسته به تعداد اتاقها و یا زنجیره های هتل شما است. برخی از مدل های مبتنی بر ابر، انعطاف پذیری بزرگی برای انتخاب یک برنامه در هر مورد خود دارند. دو نوع نرم افزار مدیریت هتل وجود دارد که هتلداران باید در مورد موارد زیر آگاه باشند: نرم افزار بر پایه Prem یا Premise: این نوع از نرم افزار هتل داده ها را به صورت محلی در محل دفتر خود ذخیره می کند. به این ترتیب، هیچ وابستگی به اینترنت وجود ندارد و هتلداران باید برای کل نرم افزار پرداخت کنند. صاحبان هتل به طور کامل نرم افزار خود را خریداری می کنند اما محدودیتی برای تعداد کارکنانی که می توانند از یک نرم افزار در یک زمان استفاده کنند وجود دارد. هتلداران همچنین نیاز به نگهداری یک تیم برای نگهداری و پشتیبانی فناوری اطلاعات دارند. نرم افزار مدیریت هتل مبتنی بر ابر: اینها واقعا سریع و ارزان هستند - هتلداران نیازی به سرمایه گذاری در پشتیبانی از فناوری اطلاعات یا سخت افزار ندارند. به سادگی در هر ماه به عنوان طرح انتخاب شده پرداخت کنید. داده هایی که در ابر ذخیره می شوند از هر نقطه در سراسر جهان قابل دسترسی هستند. صاحبان هتل می توانند به عنوان بسیاری از کاربران را به عنوان آنها را برای بدون هزینه اضافه نیاز دارند. برنامه های قیمت گذاری اغلب شامل آموزش و پشتیبانی می باشد. نرم افزار مدیریت هتل مبتنی بر ابر در حال حاضر بهترین گزینه برای هر هتل ساز است. تعداد مزایایی که ارائه می دهد نمی تواند با سیستم های پیش فرض مطابقت داشته باشد. قبل از خرید نرم افزار مدیریت هتل هتل، مطمئن شوید که آن را با وب سایت فعلی خود ادغام کنید.
3) استفاده از نرم افزار مدیریت هتل آپارتمان چگونه کارآیی کارکنان من را بهبود می بخشد؟ هتلداران قادر خواهند بود زمان صرف شده برای وظایف اداری را کاهش دهند. با استفاده از نرم افزار مدیریت هتل، خودکار رزرو روزانه و فعالیت های روزانه آسان می شود. کارکنان هتل لازم نیست به صورت دستی بروزرسانی رزرو کنید. موجودی اتاق، هزینه اتاق، وظایف خانهداری، حسابداری و غیره می تواند به راحتی از طریق یک سیستم مدیریت املاک مبتنی بر ابر انجام شود. 4) آیا من باید ماه ها را برای کارکنان هتل خود آموزش دهم؟ قطعا نه! این فقط نیاز به دانش کامپیوتری پایه دارد. استفاده از سیستم های مبتنی بر ابر آسان است و نقش های مختلف را تعیین می کند و سطح دسترسی را به کارکنان هتل مشخص می کند. این شامل فیلم های نسخه ی نمایشی است که آسان است برای انتخاب و شروع به کار همزمان در سیستم مدیریت اموال آنلاین. طرح های اشتراک عبارتند از آموزش و 24 ساعته 7 پشتیبانی از کارمندان که همیشه برای هر پرس و جو در دسترس خواهد بود. شما مجبور نیستید برای اهداف آموزشی اضافی پرداخت کنید. یک داشبورد بصری از نرم افزار میز جلو هتل آپارتمان ، یک نمای کلی از وظایف را برای تعیین مسئولیت ها به راحتی فراهم می کند. 5) ارتقاء نرم افزار اغلب بدون هیچ زحمتی. آیا یک هتلدار باید در آینده این هزینه را بپردازد؟ سیستم های مدیریت اموال مبتنی بر ابر عبارتند از ارتقاء رایگان. به دنبال نرم افزار هتل آپارتمان باشید که شامل ارتقاء رایگان و پشتیبانی آنلاین محصول با یک مدل قیمت گذاری واضح است. 6) چگونه یک سیستم مدیریت اموال با ابتکارات بازاریابی و بازاریابی به من کمک کند؟ فناوری در حال تکامل و سیستم مدیریت املاک مبتنی بر ابر است که مزایای زیادی برای هتلداران ارائه می دهد. بهترین نرم افزار مدیریت هتل شما به طور مستقیم با مدیران کانال پیشرفته شما انتخاب می شود. مدیران کانال اجازه می دهد تا در زمان واقعی توزیع موجودی اتاق هتل و مدیریت نرخ در کانال های مختلف. هر رزرو اینترنتی ساخته شده به صورت خودکار در سیستم مدیریت املاک به طور خودکار به روز می شود. ادغام مدیر کانال اجازه می دهد که هتلداران افزایش رزرو و افزایش فروش.
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.
تخفیف های ویژه هتل و هتل آپارتمان مشهد
هتل مشهد الرضا مشهد
هتل الغدیر مشهد
هتل کیان مشهد
هتل کارن مشهد
هتل مرمر مشهد
هتل نخل فردوس مشهد
هتل کوثر مشهد

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla