وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدفیسبوک ابزار بازاریابی اولیه هتل

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

فیسبوک ابزار بازاریابی اولیه هتل

فیس بوک دیگر فقط یک وب سایت رسانه های اجتماعی نیست. این در اوایل قرن بیست و یکم بود - اما اکنون پلت فرم به یک آژانس تبلیغاتی عظیم تبدیل شده است که توانایی اتصال به شرکت ها را به طور مستقیم به مشتریان مربوطه دارد. 1 میلیارد کاربر امروز سرورهای سایت را اشغال می کنند و نرخ رشد در ابتدا برای صاف کردن. هتل ها می توانند از طریق استراتژی مناسب فیس بوک، درآمد بیشتری کسب کنند - صرفا داشتن یک صفحه فیس بوک دیگر کافی نیست. مهمانان باید به طور مداوم درگیر شوند و یا پیروان خود را در مورد اموال خود را فراموش کرده ام! فیس بوک هنوز در بالای صفحه است در حالی که ما ممکن است بسیاری از سیستم عامل های مختلف اجتماعی را برای اتصال به آن داشته باشیم، فیس بوک هنوز هم یک مادر است که همه به آن باز می گردند. توییتر، Snapchat، Instagram و غول های دیگر سهم بازار را با میلیون دلار به دست می آورند، اما تعاملات فیس بوک را کاهش نمی دهد. برچسب زدن، خوراک خبری، اظهار نظر، تعامل صفحه، پیام خصوصی و امتیازات دیگر ویژگی های ارائه شده توسط این پلتفرم هنوز در سایتی دیگر در دسترس نیستند و در حالی که فرکانس ورود به سیستم شخصی ممکن است پایین بیاید، تعامل کاربر احتمالا سقوط خواهد کرد. مردم تمایل دارند عکس های تعطیلات خود را به اشتراک بگذارند و با صفحات هتل ارتباط برقرار کنند، در مورد سفر با دوستان صحبت کنند و حتی توصیه هایی برای مسکن خوب در فیس بوک ارائه دهند. علاوه بر این، حجم منحصر به فرد کاربران باعث می شود که خانواده ها و دوستان بتوانند تجارب خود را با حتی آشنایان به اشتراک بگذارند.
تجارب مبتنی بر مکان مهمانانی که به طور مداوم به فیس بوک وارد شده اند، این شرکت را قادر می سازند مکان خود را در هر زمان ردیابی کنند. این اطلاعات به سایر شرکت های مربوطه منتقل می شود که می توانند از آن برای جذب مهمان به نقاط فروش خود استفاده کنند - یک هتل می تواند به عنوان یک مهمان که در نوار است که فقط در آن منطقه قابل استفاده است، تخفیف های خود را ارائه دهد. این تجربه تجارب شخصی را افزایش می دهد و امکان ورود مهمان به ترمینال POS را افزایش می دهد که ممکن است در غیر این صورت بخشی از آن را انجام دهد. تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی
تمام انواع تعاملات کاربر در فیس بوک در طول زمان انباشته است. یک پست، مانند، ثبت نام و یا به اشتراک گذاری، هر گونه فعالیت در صفحه شرکت شما ردیابی و ثبت شده توسط پلت فرم است. این اطلاعات را می توان برای رعایت الگوهای و کشف رفتار کاربر استفاده کرد. هتلداران می توانند دقیقا چگونگی تبلیغ گروه های سنی مختلف را برنامه ریزی کنند و راهکارهای مختلفی را برای برخورد با انواع مهمانان ارائه دهند. انتظار می رود این تجزیه و تحلیل تصفیه شده به زودی از سوی شرکت راه اندازی شود و مدیران را قادر می سازد تا برنامه های بازاریابی را به شیوه ای بسیار موثرتر برنامه ریزی کنند. توصیه شخصی استراتژی تبلیغات فیس بوک در حال حاضر تصحیح شده است، زیرا شرکت تمرکز خود را بر کسب درآمد از شبکه اجتماعی عظیم افزایش می دهد، و الگوریتم های به روز شده به طور مداوم به این معنی است که ابزار تبلیغ پس از رسیدن به مخاطبان مناسب بیشتر و موثرتر می شود. بنابراین ابزارهایی مانند Boost Post و Posts Promoted در دسترسی به کاربران مربوطه موثرتر خواهد بود، نه بمباران کسی که در حال حاضر آگهی را با چندین نسخه از همان "سر و صدای سفید" دیده است. تعاملات فیس بوک در ابتدا به دست آورده است
در حالی که این پلت فرم دارای بسیاری از ویژگی های پست و صفحه تقویت شده است که می تواند برای آن پرداخت شود، هیچ چیز مانند رشد ارگانیک صفحه هتل شما از طریق تعاملات ساده با پیروان وجود ندارد. پاسخ دادن به نظرات، رسیدگی به نگرانی ها و تأیید بازخورد، به شرکت شما کمک می کند تا اعتماد خود را با پیروان آن ایجاد و رشد آنلاین خود را افزایش دهد. این ها جنبه هایی هستند که واقعا نمی توانند "خرید" شوند. مهمانان بعد از یک تجربه خوب و به دنبال آن تجربه از طریق شبکه های اجتماعی، به یک هتل اعتماد می کنند و ساختن یک رابطه می تواند تاثیر بسیار خوبی را نسبت به چیزی که از طریق تبلیغات پرداخت شده خریداری می کند، برساند. این یکی از قویترین نکات سایت است.
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.
تخفیف های ویژه هتل و هتل آپارتمان مشهد
هتل مشهد الرضا مشهد
هتل الغدیر مشهد
هتل کیان مشهد
هتل کارن مشهد
هتل مرمر مشهد
هتل نخل فردوس مشهد
هتل کوثر مشهد

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla