وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

مدیریت رزرو هتل

با توجه به اینترنت و اثرات باقی مانده از داشتن اطلاعات در نوک انگشتان، مصرف کنندگان امروز بسیاری از مطالعات تحقیقاتی و مقایسه ای را قبل از رزرو هر هتل انجام می دهند. مسافران می دانند که در حال حاضر هتل های خود را در آخرین لحظه رزرو می کنید و می خواهید قمار را خریداری کنید. با استفاده از سایت های مسافرتی که معاملات فلش آخر را ارائه می دهند یا سایت های خاص و برنامه های تلفن همراه مانند هتل آپارتمان یا ، مصرف کننده در مزایایی است زیرا در صورتی که بهترین گزینه در هتل مورد نظر خود را دریافت نکنید، گزینه های دیگر وجود دارد در دسترس آنها است رزرو های آخر دقیقه می توانند هزینه ای بالاتری داشته باشند و مهمانان نباید نگران تهیه پیش رزرو باشند و پس از آن مجبور به پرداخت هزینه های لغو شده در صورت نیاز به تغییر برنامه سفر خود باشند. این همه کار برای مسافر بسیار خوب است، اما چه اتفاقی در مورد هتل ها؟ چگونه آنها موجودی اتاق خود را مدیریت می کنند و تعرفه های خود را پیش بینی می کنند با توجه به رزرو های گذشته؟ یک سیستم توزیع مبتنی بر ابر، بهترین راه حل برای مدیریت رزروهای آخر دقیقه است. یک سیستم توزیع اجازه می دهد یک هتل برای مدیریت رزرو خود را از طریق یک داشبورد واحد در سراسر منابع متعدد و نمایش لحظات فوری در زمان واقعی از رزرو در سراسر این کانال ها. یک سیستم توزیع مبتنی بر ابر حق بیمه باید یک مدیر کانال یکپارچه و GDS را داشته باشد، به طوری که پهنای باند و تعرفه ها همگام با یکدیگر در همه کانال ها هستند. به این ترتیب، هتل به طور مداوم مدیریت موجودی اتاق و تغییرات تعرفه خود را بسته به اینکه تعداد اتاق ها رزرو شده یا در دسترس است، نباشد. آیا می توانید تصور کنید هرج و مرج اگر هر روز یک هتل نیاز به پیگیری تعداد اتاق ها در دسترس است و سپس به طور مداوم اطمینان حاصل کنید که آنها قادر به فروش این اتاق ها با نظارت بر قیمت گذاری و غلبه بر آن را در سایت های رزرو متعدد؟ یک سیستم توزیع مجتمع می تواند تمام آن را مدیریت کند، به مدد فت آف می دهد تا زمانیکه به چیزهای دیگر مانند مهمانان تمرکز کند.
هتل های کوچک و متوسط به ویژه با استفاده از یک سیستم توزیع مبتنی بر ابر در هتل خود، به شدت از مزایای آن برخوردار خواهند بود. همه هتلها پهنای باند را برای استخدام یک مدیر درآمد ندارند و صرفا مسئولیت پیش بینی درآمد اتاق و جابجایی موجودی براساس امکانات موجود در اتاق است، مخصوصا زمانی که لازم نیست. یک سیستم مبتنی بر ابر، تضمین می کند که یک هتل یک راه حل موثر است که نه تنها زمان کارآمد اما قیمت موثر است. هتل ها می توانند از مزایای رزرو های آخر دقیقه لذت ببرند با سرعتی که برای آنها قابل قبول باشد.
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.
تخفیف های ویژه هتل و هتل آپارتمان مشهد
هتل مشهد الرضا مشهد
هتل الغدیر مشهد
هتل کیان مشهد
هتل کارن مشهد
هتل مرمر مشهد
هتل نخل فردوس مشهد
هتل کوثر مشهد

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla