وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدصلح ذهن هتل آپارتمان

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

صلح ذهن هتل آپارتمان

امنیت داده ها همیشه برای هتل ها در هر اندازه ای در سراسر جهان مسئله مهمی است. به عنوان پیشرفت های تکنولوژیکی و پویایی بازار در حال تغییر مسیر هتل ها، اطلاعات ذخیره شده در هتل ها به معنای واقعی است. یکی از مشتریان اخیر هتل آپارتمان با مشکل عادی مشکل سرقت داده ها در هتل خود مواجه شد و در نتیجه به دلیل خستگی زیاد کارکنان به سرعت در حال تغییر بودند و هتل به آنها اعتماد کامل نداشت. برخی از کارکنان سازمان اطلاعات دزدان مشتری را سرقت کرده و به اشخاص ثالث منتقل می کنند. مشکلات این هتل با این واقعیت همراه بود که بسیاری از اطلاعات مهم را نیز به دلیل حملات ویروس از دست دادند. هتل چندین مسائل عملیاتی نیز روبرو بود.
با افزایش ارزش اطلاعات هر روز، هزینه های مربوط به از دست رفتن اطلاعات را نیز انجام دهید. یک هتل با انواع تهدیدهایی که امروزه به اطلاعات آن مربوط می شود، شامل سرقت اطلاعات توسط اشخاص ثالث / کارمندان، سوء استفاده از اطلاعات مشتری، از دست دادن اطلاعات به علت مشکلات سخت افزاری، بلایای طبیعی، ویروس های کامپیوتری، فایل های فاسد، سقوط هارد دیسک و غیره است. می تواند به مسائل زیر منجر شود، همانطور که در مورد این مشتری اتفاق افتاده است: هزینه مالی مستقیم: هزینه های متعددی مانند هزینه بازیابی اطلاعات، هزینه های حقوقی احتمالی مانند جریمه های احتمالی مربوط به قوانین حریم خصوصی مصرف کننده، هزینه های مربوط به اعلان های مهمان و غیره می تواند منجر به از دست دادن داده ها شود.
آسیب به تصویر برند: توسعه نام تجاری یک روند خسته کننده است و منابع و زمان زیادی را در بر می گیرد. عینیت برند ساخته شده توسط سازمان با خون و عرق می تواند به طور کامل با یک حادثه از سرقت / از دست دادن اطلاعات پاک شود. آسیب ناشی از اعتبار اموال غیرقابل شمارش است و می تواند منجر به فرسایش قابل توجه درآمد ناشی از کاهش میزان اشغال در یک دوره زمانی شود. این مشتری در نظر داشت سرمایه گذاری یک مقدار عظیمی را در یک سرور سرویس گیرنده سنتی بر اساس سیستم مدیریت اموال سایت و امنیت فناوری اطلاعات زمانی که هتل آپارتمان توصیه می شد. موسسات هتل بیشتر و بیشتر در حال حاضر برای سیستم های وب مبتنی بر هتل مانند برای ارائه یک لایه امنیتی اضافی داده می شوند. در مورد ، تمام داده های حیاتی در مراکز داده آمازون با امنیت بسیار مهیج میزبان ذخیره می شود که توانایی های حسابرسی قوی برای ورود داده ها از سرور را دارند. اگر چه امنیت داده ها یک مسئله بسیار حساس است، اما در صورتی که صاحبان هتل بتوانند سطح آمادگی مطلوب خود را در این منطقه حفظ کنند، هزینه های هنگفتی و غیر عملی است. طراحی شده بود تا بار مدیریت فناوری اطلاعات را از صاحبان هتل برداشته و اجازه دهد آنها را در انجام بهترین کارها در هتل های خود بکار برند. محیط EC2 آمازون که هتل آپارتمان را میزبانی می کند، از ویژگی های پیشرفته تر، تکنولوژی و اقدامات امنیتی مانند تامین برق اضافی، تهیه پشتیبان، بازپخش داده، تهویه تهویه مطبوع، اتصال به اینترنت، سرویس 24 ساعته در محل و کارکنان امنیتی، پروتکل های ویروس و غیره
همانطور که ارزش اطلاعات همچنان افزایش می یابد، هزینه بازیابی اطلاعات از دست رفته نیز در زمان های آینده افزایش می یابد. یک جایگزین بسیار مؤثر برای سیستم های مبتنی بر سرویس گیرنده سنتی ارائه می دهد. صرفنظر از همه ویژگیهای مهم و کارکردگرایان، بهترین مزیت سرمایه گذاری که ارائه می دهد، آرامش خاطر است که به امنیت داده ها مربوط می شود.
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.
تخفیف های ویژه هتل و هتل آپارتمان مشهد
هتل مشهد الرضا مشهد
هتل الغدیر مشهد
هتل کیان مشهد
هتل کارن مشهد
هتل مرمر مشهد
هتل نخل فردوس مشهد
هتل کوثر مشهد

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla