وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدهتل آپارتمان و مهمانان

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان و مهمانان

از وبلاگ های قبلی که در آن ما در مورد راه هایی که هتل ها می توانند از رقابت خارج شوند، صحبت کنیم، این وبلاگ به مدیریت مهمان اختصاص دارد و چگونه می توانید آنها را در مورد شما صحبت کنید. گفتگو با شما: شروع کردن با این سوال بسیار ساده است که کدام یک از این دو به شما اعتماد بیشتری می دهد وقتی که می خواهید یک آیتم را خریداری کنید یا خدماتی را به دست آورید - آگهی های زیبا و یا یک منبع معتبر که به شما یک آگاهی کامل در مورد آیتم / خدمات می دهد؟ این به اندازه کافی عادلانه است که می گویند "یک منبع قابل اعتماد" یک پاسخ احتمالی است. هر رده خدمات / محصول دارای یک سایت بررسی است که آیا آن تلفن، ماشین، و یا هتل. اما آیا همه سایت های بررسی هتل 100٪ دقیق و قابل اعتماد هستند؟ خوب نه واقعا و پاسخ ها نمی تواند استاندارد شود به عنوان هتل فروش خدمات و نه محصولات، و آن را همه چیز کمی روی حیله و تزویر است. با این حال به نظر می رسد که منافع منصفانه ای براساس اینکه مهمانان می توانند با اطمینان انتخاب هتل خود را انتخاب کنند.
یک مطالعه توسط هتل آپارتمان شما نشان داد که با توجه به قیمت مساوی، یک فرد 3.9 برابر احتمال بیشتری برای انتخاب یک هتل با نمره بازبینی بالاتر دارد. در واقع، 76 درصد از پاسخ دهندگان آماده پرداخت بیشتر برای یک هتل با نمره بازبینی بهتر بودند. مطالعه کورنل نشان داد که افزایش یک امتیاز در شهرت، باعث افزایش قیمت ها در اتاق 11.2٪ می شود. بنابراین بررسیهای بیشتری صورت میگیرد، اما چگونه آنها را دریافت میکنید؟ به آنها یک دلیل برای صحبت بگویید
بسیاری از هتلداران معتقدند اگر مهمان شکایت نکنند، باید از آنها خوشحال باشند، و در عین حال از عواقب ناشی از امدادرسانی برخوردار نیستند که هیچ بازنگری منفی در رسانه های اجتماعی افزایش نخواهد یافت. اما آیا این نیز به این معنی است که آنها دوباره با شما خواهند ماند؟ خب واقعا، دفعه بعد که احتمالا هتل دیگری را امتحان کنید. حالا چرا این کار را می کند؟ در ذهن خود هتل خود را متفاوت از هر دیگر به طوری که آسیب در تلاش است. هتلداران نیازمند ارزیابی راه هایی هستند که به دیگران کمک می کند. من نمی خواهم هتل "بله آقا، اطمینان آقا" باشد و به خواسته های مسخره می پردازد اما ارزیابی راه هایی مثل احتمالا چک در اتاق برای مهمانان پس از پرواز طولانی و یا ارائه بطری مخصوص شراب به مسافران ماه عسل. هتل ها اساسا زمان فروش را به فروش می رسانند، بنابراین اگر می توانید سریع تر و آگاهانه تر به پرسش های مهمان پاسخ دهید، شما آنها را خوشحال می کنید و احتمال زیاد آنها را به اموال خود بازگردانید. آنها را بشناسید هتل آپارتمان بیایید نمونه ای از یک مسافر کسب و کار که شما با سوالات منظم تبریک می گویید را به ارمغان بیاورید "صبح به خیر، امیدواریم صبحانه خوب باشد" "امیدوارم خوابیده باشید؟" "آیا چیزی هست که می توانم برای تو انجام دهم" نه، هیچ نیاز به این سوالات را به طور مستقیم به عنوان آنها مهم است. مهم است که فراتر از این باشد. (سلب مسئولیت - بعضی از مهمان ها دوست دارند که تنها باقی بمانند، اگر پیشرفت بیشتری داشته باشید از این سوالات که آزار دهنده است، یک اندازه مناسب نیست) بررسی شما چیزی شبیه به این خواهد بود
"در شهر برای کسب و کار بود هتل خوب است. یک تخت راحت دارد بوفه صبحانه خوب پخش شد. سرویس خوب بود. "رتبه بندی - 4 در 5. بیایید نمونه ای از مسافر مسافرتی مشابه بگیریم. شما چت او را می آموزید و یاد می گیرید که او در ساعت 10 صبح فردا است. شما به عنوان هتل ساز چه کار می کنید؟ آیا او بهترین بود و لبخند زد و کار را ادامه داد؟ خوب، شاید اگر شما به او اطلاع دادید که شهر شما مشکل ترافیکی بدی دارد و پیش از آن معمولی توصیه می شود، احتمالا از شما سپاسگزارم. حرکات ساده اما مهم مانند این باعث بروز ذهن مهمان می شوند. شما همچنین می توانید آنها را با نام های خود امتحان کنید زیرا از یخ جلوگیری می کند. در حال حاضر بررسی شما به چیزی شبیه به این خواهد رفت "در شهر برای کسب و کار بود، لذت بردن به اتاق به طور مستقیم پس از ورود به سیستم پس از یک پرواز طولانی، و نه توسط هتل ها در کلاس مشابه در شهرستان انجام می شود. یک اتاق خوب با تخت راحت، صبحانه بوفه ای عالی بود. پرسنل خدمات بسیار مودبانه بودند و یادگیری من در شهر جدید به من گفت وقتی که من باید برای رسیدن به جلسه من در زمان که عالی بود، گفتم. مطمئنا دوباره در هتل دوباره در شهر خواهد بود. به شدت توصیه می شود امتیاز - 5 در 5. یادگیری شما از این، هتل آپارتمان های مشهد اول - شما فقط یک مهمان وفادار به دست آورده اید و کسب و کار را تکرار کنید دوم - این مهمان سفارتی نام تجاری خود را به ارمغان می آورد و منجر به بازده قابل توجهی از دهان می شود سوم - بررسی به نظر واقعی، شخصی و اعتماد به نفس بیشتری را در بین کتابفروشی های احتمالی ایجاد می کند سایت هایی مانند محبوب ترین سایت های بررسی شده هستند که مسافران به دنبال کتاب هستند. اطمینان حاصل کنید که مجموعه بازبینی خودکار را به طوری که شما حداکثر بررسی کنید که به شما در رتبه بندی بهتر کمک خواهد کرد و نمره بازبینی بهتر. بررسی اکسپرس ابزار توسط به شما کمک خواهد کرد که وجود دارد. نه فقط این که مانند نیز با ادغام خواهد شد تا بتوانید این جزئیات را به عنوان بخشی از تاریخ مهمان حفظ کنید و بعدا نیز به آنها مراجعه کنید.
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.
تخفیف های ویژه هتل و هتل آپارتمان مشهد
هتل مشهد الرضا مشهد
هتل الغدیر مشهد
هتل کیان مشهد
هتل کارن مشهد
هتل مرمر مشهد
هتل نخل فردوس مشهد
هتل کوثر مشهد

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla