وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدامکان مدیریت پایان به پایان برای هتل آپارتمان امروز

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

امکان مدیریت پایان به پایان برای هتل آپارتمان امروز

این هیچ راز که در زندگی می کنند در عصر دیجیتال است، و هر صنعت تنها در این سیاره از مدیریت نرم افزار فعال بهره برده است. این نمی تواند در مهمان نوازی بیشتر آشکار. در طول دهه گذشته، نرم افزار مدیریت اموال ثابت کرده است که یک بازی تعویض واقعی برای هتل ها مستقل است. بیش از 90٪ از تمام خواص حساب دسته کوچک و متوسط - این موسسات را قادر می سازد آن را به طور خودکار تعدادی از فرآیندهای هسته ای خود را و ساده عملیات، فن آوری انقلابی در مهمان نوازی به عنوان یک کل.
هتل آپارتمان مشهد امروز، سیستم مدیریت اموال تبدیل شده است یک پیش نیاز اساسی برای هر هتل است که در بازار آنلاین به رقابت بپردازند. و آن را به حد زیادی به کار با ابر - در حال انتقال سیستم عامل، این نه تنها ارائه هتلداران گروه ترکان و مغولان از مزایای با، آنها را می دهد یک مزیت رقابتی. ابر قدرت می بخشد تمام انواع از صاحبان اموال یکسره و حقیقت این است که خواص است که انتخاب می کنید به آن را نادیده بگیرد به سادگی قادر به نگه دارید تا با سرعت خواهد بود. این مدیریت فقط اموال نیست، هتل ها می توانید امروز نرم افزار قدرتمند پیدا به مدیریت درآمد، توزیع، و حتی روابط مشتری است. علاوه بر این، زمان واقعی یکپارچه سازی اجازه می دهد تا این ابزار به ارتباط با یکدیگر و به اشتراک گذاری اطلاعات یکپارچه در سراسر رابط های مختلف. این را قادر می سازد مدیریت پایان به پایان، صرفه جویی زیادی در زمان برای کارکنان هتل. اجازه دهید یک نگاهی دقیقتر به نحوه این کار نرم افزار با یکدیگر
1. درآمد مدیر نرخ اتاق هتل هستند و ایده آل توسط تعدادی از عوامل تعیین میگردد. این عوامل عبارتند از نرخ رقیب منطقه ای به عنوان خشک، فصل، و غیره؛ و همچنین عوامل جهانی به عنوان خشک سفر روند فعلی. کامپایل تمام این داده ها و سپس تجزیه و تحلیل آن می توانید یک کار به یاد ماندنی تبدیل، به خصوص با توجه به خواص واقع که امروز شما نیاز به چند بار به تغییر نرخ های خود را در روز به رقابتی باقی بماند. در این جاست که مدیران درآمد هتل ها بسیاری از وقت و پول را نجات داد - این ابزار قدرتمند استفاده از الگوریتم های پیچیده ای است که همه عوامل را به حساب و محاسبه بهترین نرخ ممکن برای آن بازه زمانی. با استفاده از این نرم افزار ها، هتل ها هم اکنون می توانید چندین بار به روز رسانی نرخ اتاق خود را در روز، در فقط چند لحظه.
2. سیستم مدیریت املاک هتل آپارتمان PMS به شامل یک پایگاه داده غنی از اطلاعات و زمانی که با بدهید درآمد یکپارچه، افزایش میزان دقت ابزار را تعیین. اطلاعات در مورد شلوغ ترین ماه هتل، اشغال سالانه، و البته نرخ اتاق است، از PMS استخراج و همراه با داده های دیگر پردازش به استنباط نرخ ایده آل است. علاوه بر این، ادغام اجازه می دهد تا در زمان واقعی بدهید درآمد برای پیگیری از نرخ اتاق ملک و اطلاع مدیر از هیچ به روزرسانی در نرخ - این نرخ تضمین می کند که هیچ توافق برابری می شکند.
3. کانال مدیر با بسیاری از کانال های توزیع امروز در دسترس است، هیچ هتل می خواهم به دست در قرار گرفتن در معرض. مدیران کانال مبتنی بر ابر، هتلداران را قادر به فشار موجودی خود را بر روی تعدادی از پورتال آنلاین بدون هیچ گونه خطر از برخورد دو رزرو. با یکپارچه سازی را به مدیر درآمد، مدیر کانال نیز می تواند برنامه ریزی برای به روز رسانی این به طور مستقیم بر روی تمام کانال به عنوان نرخ و زمانی که آنها توسط ابزار مدیریت درآمد به روز شد. این بسیار مفید است به خصوص با توجه به غیر قابل پیش بینی از عوامل موثر بر محل اقامت تقاضا - اتوماسیون اجازه می دهد تا هتل به روز رسانی نرخ فورا در هر زمان از روز، حتی زمانی که هیچ کس در میز وجود دارد. با تشکر از این بهینه سازی، ملک نمایش همیشگی بهترین نرخ ممکن است.
تعداد زیادی از شرکت متخصص در همه زمینه ها از عملیات هتل در ابر، ارائه هتلداران مستقل با ابزار برش لبه در نرخ مقرون به صرفه. چه چیزی بیشتر، پلت فرم یک نرم افزار را قادر می سازد این با یکدیگر در زمان واقعی ادغام - ارائه یک تجربه مدیریت بدون درز.
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.
تخفیف های ویژه هتل و هتل آپارتمان مشهد
هتل مشهد الرضا مشهد
هتل الغدیر مشهد
هتل کیان مشهد
هتل کارن مشهد
هتل مرمر مشهد
هتل نخل فردوس مشهد
هتل کوثر مشهد

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla