وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدآیا هتل آپارتمان مستقل شما در بریتانیا

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

آیا هتل آپارتمان مستقل شما در بریتانیا

مارس 2017 با بودجه انگلیس خود را به ارمغان آورد که ضربه های گسترده ای را در قالب نرخ های کسب و کار افزایش داد. بدیهی است که هتل شما تحت تأثیر قرار می گیرد و دشوار است که آن را در منطقه بگذرانید. ریچارد واکت، شریک ارزیابی در Montagu Evans، می گوید تحقیقات شرکت نشان می دهد که افزایش میانگین در سطح ملی حدود 17 درصد خواهد بود، در حالی که هتل های لندن به طور متوسط 37 درصد افزایش یافته و رستوران ها 36 درصد است. به طور کلی، با توجه به این حرکت، حداقل 10 درصد سود هتل شما باید تمیز باشد.
هتل آپارتمان در برخی موارد، مانند هتل میدان اکستنستون، هتل مجبور است 122٪ افزایش نرخ بهره را ببیند. جیمز بایرن، خانواده اش که متعلق به میدان اکستن استار می باشد، می گوید: "این موضوع نه تنها در مورد کسب و کارهای فردی، بلکه در کل لندن نیز تاثیرات فاجعه بار خواهد گذاشت." اگر چه برخی از متخصصان املاک می گویند نرخ های کسب و کار ممکن است کاهش یابد، زیرا ارزش های قابل اجاره (که بر اساس آن نرخ ها بر اساس) از زمان آخرین تغییر ارزش گذاری در سال 2010 کاهش یافته است، بسیاری از نظر این کاهش به مقدار زیاد نیست.
با توجه به نرخ های کسب و کار به عنوان سومین هزینه بزرگ برای اپراتورهای هتل، پس از کارکنان و اجاره، افزایش قابل توجهی در نرخ ها به عنوان یکی از مهمترین مشکلات در میان هتلداران محسوب می شود. در حال حاضر بسیاری از هتل ها اقدامات جدی در زمینه کاهش هزینه دارند، مانند کاهش تعداد کارکنان آنها، کاهش بخشی از عملیات آنها و یا حتی تعطیل کردن هتل ها برای حرکت به مراتع سبز مانند ایالات متحده که رژیم مالیاتی دوستانه تر است. به طور خلاصه، راه پیش رو برای هتل ها در انگلستان به نظر می رسد،
هتل آپارتمان های مشهد میلیون نفر تحت تاثیر قرار می گیرند کسب و کارهای LAC در حال انتظار برای یک حکم در مورد تجدید نظر ساخته شده تا هفت سال پیش تسهیلات انتقالی راه کمتری نسبت به سخاوتمندانه است. برای کسب و کارهایی با ارزش قابل قبول بیش از 100،000 پوند، افزایش نرخ در سال اول به 42٪ رسیده است.
یوفی ابراهیم، مدیر اجرایی انجمن مهمانداری بریتانیا گفت: "300 میلیون پوند در سراسر مهمان نوازی در انگلستان برای تضعیف افزایش شدید نرخ های کسب و کار، کاهش اندکی در اقیانوس است." هتل با توجه به میزان بارندگی باران، هتل باید به دنبال اجرای قدم های جدی باشد تا نه تنها سر خود را بالاتر از آب نگه دارد، بلکه سودآور است. مکان خوبی برای شروع با تمرکز بر استراتژی برای صرفه جویی در پول و زمان خواهد بود. چگونه می توان هزینه کرد؟
اگر شما در یک سیستم مدیریت هتل سرمایه گذاری کرده اید که نیازمند پیش پرداخت های سنگین است، نیاز به ارتقاء منظم دارد و نیاز به پرسنلی IT ویژه ای برای نظارت بر سیستم دارد، پس شما باید متوقف شوید. نرم افزار قدرتمند مبتنی بر ابر موجود در بازار موجود است که به ضرورت هر هتل نیاز دارد، بدون سوزاندن سوراخ در جیب شما. افزایش نرخ نیاز به کاهش هزینه ها و کاهش تعداد کارکنان دارد. تصویب یک سیستم مدرن مبتنی بر ابر مبتنی بر هتل به نظر می رسد که یک پیروزی برای هتل شما است. سیستم های مدیریت ابر هتل مانند Hotelogix حتی یک برنامه تلفن همراه بسیار مقرون به صرفه و کاربر پسند ارائه می دهند که به صاحبان اجازه می دهد کل هتل را بر روی گوشی های هوشمند خود اجرا کنند. چگونه برای صرفه جویی در وقت؟ هتل آپارتمان اگر شما وابسته به سیستم های ناکارآمد و قطع شده هستید، باید آنها را جایگزین کنید. با استفاده از چنین سیستم های قطع شده، شما در نهایت زمان باارزش را در بازنگری خطاهای کتابچه راهنمای کاربر و ادغام اطلاعات از بخش های مختلف. سوئیچ به سیستم های خودکار که با گردش کارهای یکپارچه و ساده می آیند. این کار را با بهبود وظایف و بهبود کیفیت و قابلیت اطمینان افزایش می دهد. اطمینان از تجربه یکپارچه و کارآمد برای مشتری به پایان می رسد.
به عنوان مثال، زمانی که Penny Farthing (در روستای Lyndhurst) به سیستم Hotel-Gogix از سیستم قبلی کاغذ قلم منتقل شد، کارکنان احساس کردند که زمان بیشتری دارند و بیشتر با اطمینان در ارائه خدمات به مشتریان عالی و زمان بیشتری برای چهره به چهره هستند اثر متقابل. هنگامیکه با توجه به سوئیچ کردن، اطمینان حاصل کنید که سیستم ساده برای استفاده است و آسان است انتخاب کنید. از آنجایی که بودجه قبلا اعلام شده است و افزایش نرخ بیکاری اجتناب ناپذیر است، سرمایه گذاری در یک سیستم جدید که چند ماه طول می کشد تا کارکنان خود را راه اندازی و آموزش دهد و باعث تصمیم گیری در مورد کسب و کار ضعیف شود. برای سیستم مبتنی بر ابر مبتنی بر هتل بروید که سریع اجرا و آسان برای استفاده است. از روز اول به شما فورا بازگردانده می شود!
رزرو هتل آپارتمان چندین سال پیش به نظر می رسید که برنامه های مدیریتی هتل قدیمی یا سخت افزارهای شما متعلق به شماست. اما ضروری است که هتل شما با زمان هماهنگ شود و توانایی خود را از تأثیرات نامطلوب، اقتصادی، سیاسی و یا محیطی داشته باشد. یک راه حل مبتنی بر ابری مدرن و جامع، توانایی شما را در پیشگیری از منحنی حفظ کرده و سالانه سودآور هتل خود است. فقط برای بودجه 2017 برنامه ریزی نکنید، ما می گوییم برنامه ریزی برای آینده را از امروز شروع می کنیم.
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.
تخفیف های ویژه هتل و هتل آپارتمان مشهد
هتل مشهد الرضا مشهد
هتل الغدیر مشهد
هتل کیان مشهد
هتل کارن مشهد
هتل مرمر مشهد
هتل نخل فردوس مشهد
هتل کوثر مشهد

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla