وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

هتل های هفت ستاره

هتل های هفت ستاره شما ممکن است اصطلاح را شنیده اید، اما نمی دانید منظور چیست؟ در حال حاضر آسمان خراش پنجمین بلندترین برج جهان، برج 1800 فوت لوته جهان، زمانی که در ماه آوریل در سئول کره جنوبی افتتاح شد، نقطه عطفی است. Spire تحمیل شده با یک سبد خرید از تجارب فوق العاده، از جمله اولین "هتل هفت ستاره" کشور، Signiel سئول، که ویژگی های مانند انتقال هلیکوپتر، بزرگترین انتخاب شامپاین کره جنوبی، و هتل گران قیمت ترین کشور در 18،000 $ یک شب فقط یک مشکل کوچک وجود دارد: هتل های هفت ستاره دیگر وجود ندارد. مورتن آندرسن، مدیر کل سیلیل سئول، می گوید: "ما می دانیم که چنین چیزی به عنوان" هفت ستاره "وجود ندارد - ما فقط می خواهیم برجسته کنیم که ما از بازی جلوتریم و به معنای واقعی کلمه راه بالا است.
هتل آپارتمان ظاهرا یک روزنامه نگار نامعلوم که در سال 1999 بازنشسته شد، برج جبل الطبیعه برج العرب در دبی، اصطلاح "هفت ستاره" را برای توصیف غرور و افتخار بزرگترین هتل جهان معرفی کرد. مارگارت پل، مدیر کل هتل، توضیح می دهد: "در مقاله ای که [روزنامه نگاری] اشاره کرد که نمی توان استانداردهای بورژوازی را با پنج ستاره تشخیص داد و پیشنهاد کرد که باید اولین هتل لوکس هفت ستاره در جهان باشد." تقدیر به ویژگی های خارق العاده هتل می پردازد: دکوراسیون عروسی عربی، تورهای هلیکوپتر، ناوگان Rolls-Royce Phantoms، پذیرش در هر طبقه، خدمات 24 ساعته یخچال و فریزر و اجاره فراری و لامبورگینی. هتل همچنین دارای بالاترین نسبت کارکنان به مجموعه در جهان است، که هشت نفر از آنها برای هر سوئیت است، اما با هزینه 3،250 دلار در شب، تجربه طلایی با برچسب قیمت طلای پوشیده شده همراه با یک عدد طلای 24 عیار طلای اپل در هر اتاق امروزه "هفت ستاره" فقط یک شعار هوشمندانه است که تجربهای بیش از حد دارد. Vikram Pradhan می گوید: "یک هتل هفت ستاره تنها در معنی درخشان درخشان بازرگان وجود دارد." ویارام پراداهان، مدیر ارشد درآمد برای هتل های Starwood و Resorts North America برای مدت 11 سال قبل از راه اندازی سایت سوئیس، یک سایت رزرو بود. "یک نفر می تواند با یک هتل 9 ستاره یا یک رفت و آمد 10 ستاره به خانه برود. کجا متوقف می شود؟ این یک بطری شراب است که 112 عدد از 100 را دریافت می کند. " در حالی که مسافران ممکن است تصور کنند هر هتل با روند بازنگری دقیق روبرو می شود، جهان رتبه بندی هتل در بهترین حالت ناسازگار است. گیب ساغلی، سردبیر ارشد Travelzoo می گوید: "به طور کلی، یک سیستم پنج ستاره در سراسر جهان برای ارزیابی چیزهایی مانند سرویس، غذا خوردن، اتاق های فیزیکی و امکانات رفاهی مورد استفاده قرار می گیرد." بگو، ایالات متحده ممکن است متفاوت از کشور دیگری باشد. "
هتل آپارتمان می گوید: "هر کسی می تواند رتبه های هتل را در صورت داشتن تعداد زیادی افراد برای استفاده از آنها [در یک وب سایت] ارائه دهد." "به منظور استاندارد سازی چیزی شبیه این در سطح بین المللی، برای هتل ها میلیاردها دلار هزینه می شود تا به مجموعه ای از قوانین برسند که به نظر می رسد بدون آن کاملا خوب عمل می کنند." در وحشی غربی از رتبه بندی هتل، فقدان یک سیستم جهانی روشن، اسطوره هفت ستاره را به جریان اصلی تبدیل کرده است، هر چند سال یک بار که یک هتل باور نکردنی پرانرژی درهای خود را باز می کند، حباب می کند. اما بدون صدور گواهینامه رسمی، این فقط این است که یک افسانه است، اگرچه در طلا و گلچین نقاشی شده است.
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.
تخفیف های ویژه هتل و هتل آپارتمان مشهد
هتل مشهد الرضا مشهد
هتل الغدیر مشهد
هتل کیان مشهد
هتل کارن مشهد
هتل مرمر مشهد
هتل نخل فردوس مشهد
هتل کوثر مشهد

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla