وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدتفاوت بین هتل و مسافرخانه

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

تفاوت بین هتل و مسافرخانه

هتل ساختمانی است که مردم می توانند برای اقامت، غذا و سایر خدمات پرداخت کنند. هتل ها دارای اتاق های تخت و برخی از مبلمان مفید مانند صندلی، تلویزیون، تلفن، میز کوچک، و برخی از امکانات مدرن مانند شرایط هوا، کامپیوتر و کنترل آب و هوا است. بعضی از اتاق ها با حمام متصل می شوند که بازدید کنندگان می توانند آن را بپوشند و تازه شوند. برخی از ویژگی های اضافی مانند مینی بار، بازی، استخر شنا، مرکز مراقبت از کودکان، سالن بدنسازی، اسپا، سالن کنفرانس و خدمات اجتماعات اجتماعی وجود دارد. غذا توسط برخی از هتل ها ارائه می شود، اما باید پرداخت شود. بخش های مختلفی برای غذا در هتل ها وجود دارد که غذاهای مختلفی مانند ایتالیایی، چینی، لبنانی، تایلندی، قاره ای و غیره ارائه می دهد. هتل آپارتمان هزینه ها و هزینه های هتل معمولا بستگی به نوع خدمات دارد. این هتل در مقایسه با طیف وسیعی از خدمات و لوکس هتل رتبه بندی شده است. سیستم امتیاز توسط ستاره نشان داده شده است، هتل توسط ستاره در این پارامترهای رتبه بندی وابسته است. هتل می تواند 3 ستاره، 5 ستاره یا 7 ستاره وابسته باشد. اما AAA (انجمن خودروهای آمریکایی) به جای ستاره برای استفاده از هتل ها از الماس استفاده می کند.
یک مسافرخانه به طور کلی یک ساختمان واقع در کنار بزرگراه یا حومه است که مردم می توانند اقامت و غذا را جستجو کنند. مسافرخانه ها اولین ساختمان های تجاری برای اقامت و سوار شدن بودند. مسافرت ها در زمان رومی ها برای کمک به مسافران در محل اقامت، غذا و نوشیدنی ها از جمله الکل ایجاد شد. نه تنها آنها خدماتی را برای مسافران ارائه می دادند بلکه اسب ها با پایدار و علوفه ای عرضه می شدند. تا به حال، به غیر از ارائه مسکن، آن را نیز فراهم می کند خدمات خوب به مشتریان مانند نوشیدنی و غذا. غذا ها رستوران ها را جدا نمیکنند بلکه بخش کوچکی برای غذا و نوشیدنی دارند. این یک نوع مواد غذایی بزرگ را بر خلاف هتل ها ارائه نمی دهد.
هتل ها به طور کلی ساختمان های بزرگ هستند که دارای اتاق های بزرگ هستند، در عین حال هتل ها کوچک هستند و اتاق های کوچک دارند. بعضی از هتل ها می توانند هزاران نفر را در یک زمان ادغام کنند، در حالیکه بنگاه ها نمیتوانند تعداد زیادی از افراد را اداره کنند. مسافرخانه ها به طور کلی از شهرها در مقایسه با هتل هایی که معمولا در شهرهای مختلف قرار دارند فاصله گرفته اند. هتل ها برخی از امکانات تفریحی مانند ورزشگاه، بازی، شنا، اسپا و بسیاری از دیگر هتل ها را ارائه نمی دهد. هتل ها دارای بخش بزرگتری برای رستوران هایی هستند که می توانند بسیاری از مردم را در کنار یکدیگر قرار دهند و انواع مختلفی از غذاها را به آنها ارائه دهند. رستوران ها یک منطقه کوچک برای غذا با غذاهای محدود دارند. غذا ها ابتدا از هتل ها ساخته شد. هتل ها لوکس هستند در حالیکه هتلها خیلی زیاد نیستند. مسافرخانه ها رتبه های ستاره ای مانند هتل ها ندارند.
خلاصه: هتل آپارتمان 1) هتل ها در شهرهای مختلف قرار دارند. کاروان ها در بزرگراه ها قرار دارند. 2) هتل ها می توانند تعداد زیادی از مردم را از مسافرخانه اداره کنند. 3) غذاخوری ها دارای غذای کوچک هستند در حالی که هتل ها دارای منطقه بزرگتر رستوران هستند. 4) هتل ها دارای امتیاز استاندارد برای خدمات خود هستند، اما هتل ها ندارند. 5) غذا خوردن انواع غذای محدودی را نسبت به هتل هایی که دارای انواع مختلفی از غذاها هستند، محدود می کند
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.
تخفیف های ویژه هتل و هتل آپارتمان مشهد
هتل مشهد الرضا مشهد
هتل الغدیر مشهد
هتل کیان مشهد
هتل کارن مشهد
هتل مرمر مشهد
هتل نخل فردوس مشهد
هتل کوثر مشهد

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla