وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدهتل آپارتمان سنترال

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان سنترال

این هتل آپارتمان در مونیخ ارائه می دهد استفاده رایگان از Wi-Fi و عاری از ورزشگاه. این 6 دقیقه سفر زیرزمینی از نمایشگاه مرکز نمایشگاه نویه و 12 دقیقه از مونیخ ایستگاه اصلی است. واقع در برگ آرام هستم منطقه در، مرکزی هتل آپارتمان به غیر مونیخ فراهم می کند اتاق بزرگ با آشپزخانه، تلویزیون های ماهواره ای صفحه تخت و میز. برخی از آنها بالکن یا تراس. مهمان می تواند سرد و گرم بوفه صبحانه در مرکزی لذت ببرید. تراس باغ مهمانان دعوت به استراحت در خورشید است. رستوران های مختلف و یک سوپر مارکت در این نزدیکی هست.
ایستگاه زیرزمینی و تراموا توقف در یک پیاده روی 2 دقیقه مرکزی فاصله دارند. یک گاراژ زیرزمینی و خدمات اجاره دوچرخه نیز توسط مرکزی ارائه شده است. هتل آپارتمان برگ هستم Laim در یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به راحت عمومی حمل و نقل، گشت و گذار و معماری است. زوج به طور خاص مثل مکان - آنها آن را 8 برای یک سفر دو نفره امتیاز. این ویژگی نیز برای بهترین ارزش در مونیخ امتیاز! مهمان در حال گرفتن پول بیشتر برای خود زمانی که به خواص دیگر در این شهرستان در مقایسه با. ما به زبان شما صحبت می کنند!
امکانات هتل آپارتمان متفرقه منطقه سیگار تعیین پوشاک آسانسور اتاق های خانوادگی اتاق غیر سیگاری هتل آپارتمان سنترال زمینه های مشترک به اشتراک گذاشته شده سالن / منطقه تلویزیون هتل آپارتمان بیرون از خانه یکشنبه عرشه تراس زمینه
استخر و جکوزی مرکز تناسب اندام حیوانات خانگی حیوانات خانگی مجاز است. تغییرات اعمال میشوند. غذا نوشیدنی تلوان ماشین آلات (نوشیدنی) خیلی خوب قهوه!
هتل آپارتمان خدمات نظافت اتو سرویس (پرداخت هزینه اضافی) تمیز کردن خشک (پرداخت هزینه اضافی) رختشویی (پرداخت هزینه اضافی)
زبان هایی که صحبت می شود ایتالیایی انگلیسی آلمانی عربی
سیاست های لغو و پرداخت با توجه به نوع آپارتمان متغیر است. لطفا تاریخ اقامت خود را وارد کنید و بررسی کنید که چه شرایط به اتاق مورد نظر خود را اعمال می شود. هتل آپارتمان سنترال حداکثر تعداد تخت اضافی و بچه اجازه بستگی به اتاق شما را انتخاب نمایید. اتاق انتخاب شده خود را برای حداکثر ظرفیت دوباره بررسی کنید. حیوانات خانگی مجاز است. تغییرات اعمال میشوند. نوع اتاق های هتل آپارتمان سنترال اتاق تک نفره لوکس 1 تخت دوقلو نمایش قیمت اتاق تک نفره برتر 1 تخت دوقلو نمایش قیمت + بزرگسالان حداکثر: 2 حداکثر کودکان: 1 (تا 4 سال) لوکس اتاق دو تخت 1 ملکه نمایش قیمت + بزرگسالان حداکثر: 2 حداکثر کودکان: 1 (تا 4 سال) لوکس اتاق دونفره 2 تخت دوقلو نمایش قیمت + بزرگسالان حداکثر: 2 حداکثر کودکان: 1 (تا 4 سال) برتر اتاق دو تخت 1 ملکه نمایش قیمت + بزرگسالان حداکثر: 4 حداکثر کودکان: 2 (تا 4 سال) 2 اتاق دو نفره با اتصال درب 2 تخت ملکه نمایش قیمت هتل آپارتمان سنترال سه اتاق 1 مبل تخت خواب و 1 تخت ملکه یا 2 تخت دوقلو و 1 مبل تخت خواب نمایش قیمت اتاق چهار وجهیی 2 مبل تخت و 1 تخت ملکه
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.
تخفیف های ویژه هتل و هتل آپارتمان مشهد
هتل مشهد الرضا مشهد
هتل الغدیر مشهد
هتل کیان مشهد
هتل کارن مشهد
هتل مرمر مشهد
هتل نخل فردوس مشهد
هتل کوثر مشهد

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla