وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدکریستیانو رونالدو در حال حاضریک هتل دار هست

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

کریستیانو رونالدو در حال حاضریک هتل دار هست

کریستیانو رونالدو: رئال مادرید، پلیبوی بین المللی، مدل لباس زیر و هتل داری. "من همیشه خواب می دیدم به هتل خود من،" 30 ساله CNBC در پنجشنبه پس از اعلام یک سرمایه گذاری بیش از 40 میلیون $ به چهار هتل آپارتمان بوتیک توسعه یافته توسط پستانا هتل گروه، یکی از بزرگترین گردشگری و تفریح پرتغال گفت. تحت نام برند رونالدو، CR7، هتل ها چهار شهرستانها از نزدیک به زندگی رونالدو در ارتباط دهانه: زادگاه خود فونچال، لیسبون جایی که او اولین کار جوانان خود را، مادرید برای تصدی خود با این باشگاه مشهور اسپانیایی آغاز شده، و نیویورک که در آن او با توجه به لیگ برتر فوتبال. بومی پرتغالی را تبدیل به یک سهامدار هتل های زنجیره ای بین المللی پستانا، که اولین سرمایه گذاری خود را در خارج از مد و ورزش علامت گذاری کند. تزریق 40 میلیون $ خواهد دندانه کوچک را به ثروت شخصی رونالدو 223 میلیون $، با توجه به فوتبال هدف انتشار، که او را به عنوان ثروتمندترین بازیکن جهان در سال جاری رتبه بندی است. رونالدو توضیح می دهد ایده هتل آپارتمان اولین مورد در طول یک مکالمه گاه به گاه با شرکت در مادیرا مادری خود، مجمع الجزایر از چهار جزیره رو به ساحل مراکش آمد. یک ارتباط شخصی با مدیر اجرایی دیونیزیو پستانا، که پدرش گروه پستانا تاسیس شد، شیرین معامله. رونالدو گفت: "به نظر من، او بهترین مرد به انجام کسب و کار با در پرتغال است." "او از Madeira خیلی، پس از آن یک همکاری خوب بود و تجربه، نه فقط در پرتغال، بلکه در سراسر جهان است ... دیونیزیو شماره یک [در هتل ها] است و من شماره یک در فوتبال هستم این کار، ما همه چیز. "
در واقع، 30 ساله با اعتماد به نفس هتل خود را در یک صنعت رو به اختلال جدی از شروع یو پی اس مانند Airbnb را به ایستادگی کردن است. "من 100 درصد مطمئن هستم که این است برای رفتن به متفاوت از دیگران به خاطر نام من، راه من زندگی می کنند، جاه طلبی های من، جاه طلبی دیونیزیو بیش از حد .... بین این پایگاه از مردم-افرادی که مثل من، مردم هستم که دنبال من-من فکر می کنم ما باید تمام مواد تشکیل دهنده به انجام آن. " پاتریشیا د ملو موریرا | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ کریستیانو رونالدو (L) و مدیر عامل شرکت گروه هتل آپارتمان پستانا، دیونیزیو پستانا، در پستانا هتل قصر در لیسبون در 17 دسامبر 2015. برچسب CR7 او در حال حاضر دهانه لباس و عطر را با ورود به صنعت هتل آپارتمان ، برخی حدس و گمان نام تجاری ممکن است به دنبال تقلید طیف گسترده ای از خدمات و کالاهای ویرجین است. "جاه طلبی من است نوع مانند در فوتبال، به بهتر و بهتر .... همانطور که می دانید، فوتبال است برای تمام عمر شما نیست. من می خواهم چیزهای دیگر." هنگامی که در مورد اخراج اخیر خوزه مورینیو، مدیر قهرمان لیگ برتر چلسی خواسته، رونالدو مودبانه موضوع اجتناب شود. این دو برای رابطه تنش و اغلب طوفانی خود را در طول دوران مورینیو به عنوان مربی رئال مادرید در طول 2012-2013 شناخته شده بودند.
رونالدو را به کانون توجه محوری بود که او با منچستر یونایتد در سال 2003. او با "شیاطین سرخ، تا سال 2009، در طی آن او موفق به کسب سه عنوان قهرمانی لیگ برتر و یک جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا بازی قبل از رفتن به رئال مادرید را امضا کردند. وجود دارد، او گلزن تمام زمان منجر در لیگ قهرمانان اروپا شد، پیش از مهاجم بارسلونا و رقیب لیونل مسی. رونالدو برای تیم ملی کشورش بازی 123 بار و دو بار توپ طلا را برنده، به عنوان جایزه نهایی بازی دیده می شود. فقط مسی آن را به زمان بیشتری را با سه جام به دست آورد. در این سال، زندگی رونالدو با پسرش کریستیانو موضوع یک فیلم مستند بود.
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.
تخفیف های ویژه هتل و هتل آپارتمان مشهد
هتل مشهد الرضا مشهد
هتل الغدیر مشهد
هتل کیان مشهد
هتل کارن مشهد
هتل مرمر مشهد
هتل نخل فردوس مشهد
هتل کوثر مشهد

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla