وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدجاذبه ها و هزینه های پنهان هتل آپارتمان

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

جاذبه ها و هزینه های پنهان هتل آپارتمان

در خوابه هتل آپارتمان در قلب کوالالامپور به نظر می رسد مانند یک سرمایه گذاری رویایی برای لی. دفتر او نزدیک است و اگر چه واحد است که تنها یک متوسط 400 فوت مربع، لی، یک مدیر اجرایی، قرار داده است خاموش - او مجرد است و مقدار زیادی از فضای لازم نیست. و باید او تصمیم به در واحد نمی ماند، او می تواند همیشه برای گزینه مجدد ارائه شده توسط توسعه دهنده است.
لی است که در میان تعداد بیشتری از سرمایه گذاران به دارایی که خرید هتل آپارتمان ها، به عنوان توسط توسعه دهندگان از چند سرویس آپارتمان که شهر و کشور می گویند که بسیاری از خریداران خود را مالک اشغالگران هستند سخنی. یک توسعه دهنده می گوید که حدود 70 درصد از خریداران خود مالک اشغالگران هستند. با توجه به تقاضای رو به رشد است، تعجب است که پس از توسعه دهندگان با زمین های تجاری در حال تماشای این بخش از بازار مثل شاهین.
بر خلاف آپارتمان و آپارتمان، هتل آپارتمان ها در زمین با وضعیت تجاری ساخته شده است. از آنجا که سکتور فرعی تجاری از بازار املاک شده است بسیار هیجان انگیز نیست که این روزها، ساختمان سرویس آپارتمان به جای دفاتر فروشگاه و مانند آن را مانند یک شرط خوب به نظر می رسد.
هستند سرویس آپارتمان وجود دارد و هتل آپارتمان وجود دارد. از آنجا که قبل از ازدواج کوالالامپور سرویس توسعه آپارتمان - 240 واحد Micasa هتل آپارتمان به همراه خیابان قدح رازک در سال 1988 تکمیل شد - در حال حاضر برخی 8642 هر دو واحد در مرکز شهرستان و در حومه پراکنده وجود دارد. مسکونی املاک گزارش سهام (3Q 2002) توسط مرکز اطلاعات املاک ملی نشان می دهد که در طول دوره مورد بررسی، 986 واحد در حال ساخت بود در حالی که کار بر روی 120 واحد دیگر آغاز شده است. علاوه بر آن، مقامات ساختمان یکی دیگر از 208 واحد تایید شده است. در حالی که سرویس آپارتمان شروع غذا به مسافر کسب و کار و خارج از کشور، آنها نیز در حال حاضر محبوب گردشگران است. بنابراین توسعه دهندگان هدف قرار دادن سرمایه گذاران است که باز به مجدد طرح گره خورده است به فروش می باشد.
مدیر اجرایی DTZ Debenham کراوات لئونگ برایان کوه می گوید علاوه بر خانه داری، یک هتل آپارتمان همچنین باید خدمات اتاق، خدمات مرکز کسب و کار، دربان، سلف سرویس، کافی نت ها، مهد کودک، امنیت و خدمات تعمیر کند.
خوابگاه سرویس
از اواخر سال با این حال، نسل جدیدی از هتل آپارتمان وارد صحنه است. به سادگی با بازار به عنوان "خوابگاه سرویس" شناسایی، این نوع اموال نیز در مالک اشغالگران هدف قرار دادند. بر خلاف آپارتمان ترین سرویس که اغلب در مرکز شهرستان پیدا شده است، این خوابگاه سرویس قارچ در حومه مانند سری از و شاه عالم.
در حالی که این خصوصیات ممکن به نظر می رسد یک گزینه جذاب برای مالکان آینده نگر می شود - مانند لی - تفاوت های اساسی بین داشتن یک آپارتمان سرویس و یک آپارتمان وجود دارد و آن را می پردازد به در می دانم. سرویس آپارتمان ها، به عنوان مثال، انجام برخی از "هزینه های پنهان" مانند اتهامات ابزار بالاتر است. توسعه آنها نیز توسط قانون توسعه مسکن هدایت نمی شود.
جانبی پله قانون توسعه مسکن؟
Zerin خواص مدیر عامل شرکت Previndran Singhe مظنون است که توسعه دهندگان در حال فروش املاک مسکونی مبتنی بر به عنوان سرویس آپارتمان به عنوان یک راه سراسر قوانین سختگیرانه و دستورالعمل قانون توسعه مسکن (HDA).
اما مالزی سرزمین خواص و Sdn Bhd (Mayland) مدیر اوا هوی مخالف است، با این استدلال که "توسعه دهندگان باید در فاکتور موقعیت مکانی و که اگر چه زمین ممکن است یک عنوان تجاری، به این معنا نیست که آنها را برای ساخت یک ساختمان اداری نگاه" . (Mayland، یک عضو از هنگ کنگ مبتنی بر شرق دور کنسرسیوم گروه، چندین پروژه آپارتمان سرویس در دره کلانگ و جوهور بارو.) "ما استفاده از مکان برای تصمیم گیری در کالا [و] هنگامی که ما خرید زمین ما در محل همین دلیل است که ما در حوزه هایی مانند سری Hartamas یا مرکز شهرستان تمرکز نگاه کنید،" هوی می گوید. به غیر از هتل آپارتمان ها، شرکت نیز در حال توسعه فرود آمد و مسکن و مغازه اقشار واحد. Previndran متقاعد باقی می ماند. او معتقد است که توسعه دهندگان را برای هتل آپارتمان برای جلوگیری از HDA است. "توسعه دهندگان هتل آپارتمان لازم نیست که برای دریافت مجوز مسکن توسعه دهندگان، درخواست برای اجازه تبلیغات و مسکن حساب توسعه دهندگان قبل از راه اندازی و جمع آوری سپرده و پرداخت در HDA است، تصویب اجباری از فروش استاندارد و خرید وجود دارد
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.
تخفیف های ویژه هتل و هتل آپارتمان مشهد
هتل مشهد الرضا مشهد
هتل الغدیر مشهد
هتل کیان مشهد
هتل کارن مشهد
هتل مرمر مشهد
هتل نخل فردوس مشهد
هتل کوثر مشهد

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla