وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدرزرو هتل آپارتمان مشهد در موقعیت مخاطره آمیز

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

رزرو هتل آپارتمان مشهد در موقعیت مخاطره آمیز

او taxman به آن رسیده است و ضربه زدن به هتل آپارتمان در مشهد، که متصلب تا مقدار برجسته ای از حق عضویت، در حال حاضر در یک موقعیت مخاطره آمیز. با توجه به گزارش منتشر شده توسط وب سایت اخبار سفر Donyayesafar.com، دولت مالیات ملی ایران کشیده شده است فایل های از پنج سال پیش و انباشته هتل آپارتمان با حق سنگین است.
رزرو هتل آپارتمان مشهد مشهد، شهرستان مقدس در شرق ایران است که به تنهایی تساوی نزدیک به نیمی از گردشگران بین المللی به درون کشور، یک مکان نخست برای گروه هتل به دنبال گسترش مجموعه خود است، اما برخی نگران توسعه های اخیر ممکن است سرمایه گذاران بالقوه را دلسرد کند. با این حال، دولت ایران به هتل های جدید 100٪ مالیات تعطیلات به مدت سه تا 13 سال، بر اساس محل کسب و کار، پس از این شکست برای هتل آپارتمان بعید برای جلوگیری از زنجیره های هتل خارجی است.
بر اساس دبی-روتانا انتظار می رود که دو هتل در سال 2018 در شهرستان. در واقع، مدیران هتل ها در مشهد به ندرت از نرخ اشغال کم شکایت دارند. مشهد، که خانه را به حرم امام رضا (ع)، دریافت بیش از 25 میلیون گردشگر داخلی و خارجی هر سال است. اما به طور متوسط درصد اشغال سالانه در قراردادن موشواره هتل آپارتمان مشهد است در حدود 30٪، که صاحبان این موسسات به حضور "غیر مجاز" هتل آپارتمان سرزنش می کنند. در مصاحبه ای با وب سایت خبری Titreshahr.ir، مهدی Ajilian، معاون رئيس جمهور از اتحادیه شهرستان از هتل ها و هتل آپارتمان، گفت: هتل آپارتمان مجاز تنها 100،000 تخت، در حالی که آنهایی که غیر قانونی در حدود 150.000. با توجه به Ajilian، حدود 80 درصد از تمام هتل آپارتمان در ایران در شهرستان مقدس واقع شده، و بخش بیش از حد رقابتی. اجباری به حل و فصل انبوهی از بدهی های پرداخت نشده در آستانه دو هفته نوروز (سال نو ایرانی) تعطیلات، با شروع مارس 21، هتل آپارتمان بین یک سنگ و یک محل سخت گرفتار شده است، به عنوان آنها نمی توانند فروشگاه نزدیک و روشن بدهی های خود را، و یا اجرا امکانات خود را بدون بازپرداخت بدهی های خود را.
رزرو هتل آپارتمان مشهد بخش عمده ای از بدهی های پرداخت نشده است تا از مالیات بر ارزش افزوده است. هتل ها و هتل آپارتمان در حال 9٪ مالیات بر ارزش افزوده در اشغال اتاق، که به مدت طولانی هتلداران لابی به خلاص شدن از شر، البته ناموفق شارژ می شود. جمشید Hamzehzadeh از رئيس جمهور انجمن مدیران هتل ایرانی است که سخت لفاظی های ضد مالیاتی سال گذشته او دوباره انتخاب، منتقد سرسخت مالیات بر ارزش افزوده است. "[مالیات بر ارزش افزوده] قرار می دهد اقامت در یک هتل از قیمت بسیاری از مردم، به ذکر این واقعیت که آن را نیز باد هزینه های کلی یک سفر نیست،" او گفت: در سال گذشته، قبل از اصرار نمایندگان مجلس به اعطای تسهیلات مسکن تعطیلات مالیاتی.
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.
تخفیف های ویژه هتل و هتل آپارتمان مشهد
هتل مشهد الرضا مشهد
هتل الغدیر مشهد
هتل کیان مشهد
هتل کارن مشهد
هتل مرمر مشهد
هتل نخل فردوس مشهد
هتل کوثر مشهد

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla