وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدهتل اپارتمان ایده آل

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

هتل اپارتمان ایده آل

هتل مجموعه ایده آل از شهرستان های مدرن و زیبا از تهران facilli ES TI مانند پهنای باند، تهویه مطبوع، برق و منبع آب، زنگ اضطراری و آتش، ویدئو اختصاص داده شده به هر واحد و پارکینگ در دسترس مهمانان است. علاوه بر این، مجموعه ای متنوع از واحد های مسکونی، مجموعه ورزشی، سالن اجتماعات با ظرفیت 100 نفر و یک کافی شاپ آماده به استقبال مهمانان است شرح فاصله تا فرودگاه: فرودگاه امام خمینی 01:30 دقیقه / فرودگاه مهرآباد 45 دقیقه فاصله تا راه آهن: 1 ساعت و فاصله تا ترمینال: ترمینال جنوب 1 ساعت گردشگری مکان های اطراف هتل: برج میلاد، میدان آزادی، برج طغرل، کاخ نیاوران-E-، کاخ گلستان، سعد آباد کاخ موزه، تخت مرمر، ملت کاخ موزه، Bagh`e ملی دروازه شرایط و ضوابط
1) زمان رزرو هتل آپارتمان لغو و تاریخ ممکن است متفاوت باشد، اما باید 72 ساعت تجاوز نمی کند قبل از تاریخ ورود برنامه ریزی شده 2) اگر شما نیاز است که یک دارنده کارت لغو قبل از 6:00 در تاریخ ورود برنامه ریزی شده، شما باید رویه لغو به دارنده کارت ارسال می کند. نکته: اگر رزرو خدمات رزرو است ظرف 72 ساعت از ورود ساخته شده، مهلت انصراف خود را باید زودتر از 6:00 در تاریخ ورود باشد 3) شما باید اثبات که دارنده کارت یک کپی از سیاست لغو خود را دریافت کند. توصیه می شود که فکس یک کپی از سیاست به دارنده کارت و دارنده کارت را امضا سیاست قبل از تایید رزرو. 4) اگر یک دارنده کارت که با استفاده از کارت اعتباری خود را رزرو خود را تضمین کرده است خواستار هتل، متل، شخص ثالث عامل رزرو و یا رفت و آمد مکرر به لغو رزرو در توافق دوره، پس از آن هتل آپارتمان ، متل، شخص ثالث عامل رزرو و یا رفت و آمد مکرر موظف است به لغو رزرو تضمین شده و صدور دارنده کارت یک عدد لغو که تایید می کند که رزرو لغو شده است. دارنده کارت باید توصیه شود که حفظ تعداد لغو. همچنین توصیه می شود که هتل، متل، شخص ثالث عامل رزرو و یا رفت و آمد مکرر تأیید لغو در نوشتن، مشاوره دارنده کارت از تعداد لغو. 5) یک دارنده کارت که با استفاده از کارت اعتباری خود را رزرو تضمین کرده است می رسد در دوره مشخص (تا زمان پرداخت در روز بعد)، هتل، متل، و یا رفت و آمد مکرر ملزم به ارائه یک اتاق به دارنده کارت. اگر هتل، متل، شخص ثالث عامل رزرو و یا رفت و آمد مکرر قادر به ارائه یک اتاق، پس از آن هتل، متل، و یا رفت و آمد مکرر است ملزم به ارائه بدون پرداخت هزینه اضافی یک اتاق مقایسه را برای یک شب، حمل و نقل به مسکن های دیگر، و یک سه دقیقه داخلی یا راه دور تماس تلفنی، هر کدام که دارنده کارت لازم بداند به توصیه از تغییر مکان. 6) قبل از ورود انتظار می رود دارنده کارت، هتل آپارتمان ، متل، و یا رفت و آمد مکرر باید یک کارت ثبت نام آماده و اختصاص یک شماره اتاق در آن کارت. 7) اگر دارنده کارت ادعا و یا اقامتی رزرو تضمین شده توسط زمان مشخص لغو شود، هتل، متل، رفت و آمد مکرر و یا عامل رزرو آن شخص ثالث باید اتاق (بازدید کنندگان) در دسترس با توجه به رزرو تا زمان چک کردن نگه دارید روز بعد.
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla