وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدبهترین هتلها در نیویورک

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

بهترین هتلها در نیویورک

راهنمای ترین صحبت در مورد دهانه هتل جدید منهتن، از باتری پارک به مازندران. برداشت از هتل های جدید در منهتن در حال ایجاد خود در صحنه با طراحی براق، رستوران ها لو از هاوارد جایی برای برای صبحانه این روزها است، و هنر موزه با کیفیت. زنجیره ای سنگین مازندران می شود هتل آپارتمان برخی از تکان دادن تا با چند دهانه بوتیک، منطقه مالی جرم بحرانی می رسد با دو بازی تعویض، و هتل آس نیویورک در خانه بدوش دستاوردهای برخی از کشورهای همسایه سرگرم کننده است. در اینجا لیست به خاطر داشته باشید برای سفر بعدی خود به شهرستان است. مازندران غذای آماده مورد علاقه ما از 20 ماه، 180 میلیون $ رینو بین قاره نیویورک بارکلی: کامل 88 برچسب نوار جین آن است. رنویک است بانکی در فرهنگی مهر-F آن است. اسکات مورد استفاده به چسبیدن وجود دارد که آن یک خانه به هنر فریب بچه های باحال تا 40 و پارک. نگاشته شدهاست، از در نام تجاری بریت (فکر می کنم بسیاری از الگوهای مخلوط)، دارای یک سالن چای بعد از ظهر روشن است و فقط از پارک مرکزی مراحل. هتل آپارتمان ما عاشق بزرگ حلق آویز موبایل کالدر در لابی 11 هاوارد و داغترین رستوران در شهر، لو از ، پایین است. اولین هتل مناسب محله چینی ها، 50 باوری، است هنر از MOCA و پا زدن، الاغ دیدگاه ها را از نوار بیست و یکم کف آن است. منطقه مالی نگه می دارد جالب تر با افتتاح چهار فصل مرکز شهر و ، هتل تامپسون، که است که دهلیز نه داستان و رستوران ها از تام و کیت مک نالی. خانه بدوش 90 اتاق خاکستری و سفید در HGU کاملا با ملافه هتل آپارتمانخود راحت هستند و خز مصنوعی می اندازد، هتل اما در اواخر شب جاز حتی بهتر است. با بلوط آن اروپا، گیاهان گلدانی و ، مبدا شما مقدار زیادی از inspo خانه رنو است. اگر آتش موتور اتاق قرمز متی رولستون در هستند چیزی شما نیست، برای پیتزا سیب زمینی و در مارتا دنی مایر است. اهدایی BEEKMAN هتل آپارتمان BEEKMAN نقطه عطفی در حق خود است: نه داستان ساختمان اداری-تبدیل-هتل یکی از اولین آسمان خراش منهتن بود.
در داخل شارلوت ماریوت M-بتا، هتل از آینده چگونه یک هتل رفت و آمد عادی مرکز نوآوری (و خواب بهتر) شد. در نگاه اول، هتل ماریوت در مرکز شارلوت، کارولینای شمالی، در مورد آنچه شما می خواهم از یک هتل در اواسط محدوده در هسته شهری انتظار می رود. آن را در میان آسمان خراش های بلند متعلق به بانک نشسته و مستقبلین دوستانه که می تواند کیسه های خود را و پارک ماشین اجاره خود را. اما زمانی که شما به لابی راه رفتن، شما ممکن است متوجه یک دکمه قرمز دور در مورد اندازه یک بشقاب چای، با دعوت شما به فشار دکمه اگر شما دوست "ورود به میزبانی" تجربه. وجود دارد یک دیگر در buzzy، رستوران زمین طبقه استوک، و دیگری در مرکز تناسب اندام، که هر دو شما همچنین می توانید فشار دهید برای بیان نسخه واقعی از یک فیس بوک "مانند." اگر شما انجام دهید را فشار دهید یکی از دکمه ها، یک شماره در وسط دکمه بالا می رود به یک: من فرد 2375 بود دوست فرایند رسیدن به میزبانی و 6135 به استوک شست. شما می توانید از دکمه های که چند بار فشار دهید به عنوان دوست دارید، اما اگر شما را دوست ندارم چیزی است که شما در حال رفتن به به پرچم پایین یک کارمند و یا ارسال یک دیدگاه بد خلق در توییتر به خودتان بیان.
مد آوانگارد نصب و راه اندازی هنر؟ شوخی که در شما منجر خواهد شد کار با شیرینی باران زمانی که شما آن را فشار دهید. شماره در عوض، این ماریوت خاص خانه به M-بتا، اولین "آزمایشگاه نوآوری،" با نام تجاری که در آن مهمان می توانید هتل بازخورد زمان واقعی بر روی عناصر مختلف در سراسر محوطه دانشگاه را است. این هتل که در در ماه اوت باز پس از نام تجاری ساختمان های موجود خریداری شده و انجام یک بازسازی روده، یک راه است که ماریوت (در حال حاضر، به لطف ادغام آن با Starwood شد، بزرگترین گروه هتل در جهان) است برای آینده و گرفتن آماده است آماده برای رسیدگی به نیازهای نسل جدیدی از مسافران است. در حالی که روند طراحی و ساخت M-بتا قبل از ادغام آغاز شد، روشن است که داده های بیشتری برای نام تجاری جدید مشترک است.
اما شما لازم نیست که برای پیدا کردن و فشار یک دکمه به منظور وزن در تجربه هتل خود را. کارمندان در سراسر هتل آموزش دیده برای صحبت به بازدید کنندگان و سوال بپرسید به منظور دریافت بازخورد زمان واقعی، و ماریوت نظارت رسانه های اجتماعی و خبری برای گرفتن ورودی های اضافی. اگرچه این هتل دارای تنها شده و در حال اجرا برای حدود ده هفته، وجود دارد در حال حاضر شده چند تغییر ساخته شده بر اساس این بازخورد مهمان: حدود نیمی از 446 اتاق میز و صندلی (در ابتدا، هیچ اتاق این را داشته اند؛ مهمانان در تقسیم شدند سودمندی خود را به طوری که مدل 50/50 می دهد هر کس گزینه ای برای انتخاب فضای کاری آنها می خواهند) و اتاق تلویزیون به راحتی به Netflix و یا Hulu حساب مهمان ارتباط برقرار کنند. کل طبقه پنجم اختصاص داده شده است به "اتاق اقامت خوب،" یک مفهوم ابداع شده توسط شرکت دلوس، که ادعا می کنند می توانید مهمانان تشکر سالم و استراحت خوب در اتاق ویژگی های مانند ماشین آلات آروماتراپی، سر دوش کلر را خنثی می، چراغ باشید که تنظیم به حرکات طبیعی خورشید، و ملافه و غیر آلرژی زا. (در حالی که من تنها یک شب در یک اتاق اقامت خوبی به سر برد، من می توانم گزارش که مانند یک نوزاد خواب و حال یک روز مو بزرگ است.)
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla