وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدچرا هتل آپارتمان صحنه نشویل گرم تر از همیشه است

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

چرا هتل آپارتمان صحنه نشویل گرم تر از همیشه است

آخرین دور نشویل از دهانه هتل نشان دهد که چرا در شهرستان یک نیروی محسوب می شود. شاید آن نشان می دهد تلویزیون نشویل است. شاید آن است که قسمت از استاد Netflix بکشد از هیچ است. شاید آن امکان ثابت لکه بینی ریس ویترسپون و یا نیکول کیدمن گرفتن یک فنجان قهوه است. مهم نیست که چه، آن را سخت به انکار که موسیقی شهر شده است داشتن یک لحظه گردشگری عمده ای در چند سال گذشته، و صنعت مهمان نوازی است دیوانه وار تلاش برای همگام شدن با تقاضا. سه دهانه قابل توجه و یک راه اندازی مجدد قابل توجه در حال آوردن تخت تر (آنهایی که شیک، البته) به صحنه هتل نشویل. با تمام این گزینه های جدید، ممکن است دشوار است تصمیم بگیرند هتل آپارتمانکه در آن شما می خواهید به ماندن-نگران نباشید، ما باید شما را تحت پوشش. اتحادیه هتل ایستگاه در یک ایستگاه راه آهن سابق قابل توجه، هتل ایستگاه اتحادیه را به مجموعه دستخط ماریوت در سال 2016 مورد استقبال قرار گرفت و با توجه به قبل برای مطابقت. محل سخت به ضرب و شتم است: آن را منظمی بین مرکز شهر و دره گود و باریک پارک شده و در کنار درب به مرکز فرست هنرهای تجسمی است، اما شماره یک نقطه فروش زرق و برق دار، پر شده با شیشه قدمت لابی به نوبه خود از قرن 20 است. که لوستر ظرافت سی دی، شامل، را has not رفته در هر نقطه، اما اتاق مهمان یک نگاه مدرن تر، با مبلمان چرم و عکس های سیاه و سفید خشن. تامپسون نشویل محله دره گود و باریک خانه را به تامپسون نشویل، که در ماه اکتبر باز است. این هتل 12 طبقه ساخته شده است یک تغییر دراماتیک به خط افق بدون مخرب جذابیت دره گود و باریک است: این خانه را به یک پاسگاه مرزی از زنجیره ای محلی محبوب افشاء قهوه و به یک نوار در پشت بام مناسب برای تماشای غروب آفتاب. اتمام هتل آپارتمان عناصر طراحی قطعا محلی، که شامل عکاسی اصلی توسط Kings سابق عضو لئون کریس کولمن، که همسرش هالی ویلیامز (نوه کشور افسانه هنک) صاحب منحصر به نشویل بوتیک SoBro خانه
محله در جنوب برادوی چراغ روشن و موسیقی با صدای بلند SoBro، که در آن سرگرم کننده همه مجموعه بوتیک هتل SoBro مهمان خانه در ماه اکتبر باز است. سوئیت احساس زندگی در یک ظریف تر، مدل مجلل از واقعی خانه فکر می کنم تصویر زمینه الگو آفتابی خود را، یکی از یک نوع نقاشی های دیواری، و ارائه خدمات مواد غذایی سفارشی اگر شما ترجیح می دهم استفاده از آشپزخانه حمام از را صبر در یک خط دو ساعته برای مرغ گرم است. با وجود اینکه یک پیاده روی کوتاه دور از برخی از داغترین نقاط شب زنده داری نشویل، از جمله پاین وود اجتماعی و پوسته، SoBro است فقط به اندازه کافی را از توریستی اصلی کشیدن به شما تضمین می مانند تولد یک نوزاد خواب. 21C نشویل نام تجاری 21 یک نام برای خود را با باز کردن هتل ها با محوریت هنری در شهرستانها محروم مانند لوئیزویل، سینسیناتی، و هتل آپارتمان ، آرکانزاس ساخته شده است. اما حرکت بلند پروازانه ترین آن هنوز است باز کردن یک ملک در نشویل، که در آن طرح بزرگ است که اغلب داده می شود. هنگامی که آن را باز می شود، 21C نمی خواهد فقط یک هتل: این به دلیل به بازی میزبان به یک گالری هنری، رستوران، و یک نوار است. هیجان زده نشده است؟ وب سایت 21C فقط شروع به گرفتن رزرو برای بهار 2017 تاریخ.
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla