وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهددو سال بعد وین پناهندگان اجرا هتل آپارتمان قوی

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

دو سال بعد وین پناهندگان اجرا هتل آپارتمان قوی

هتل آپارتمان آنچه در ابتدا به نظر می رسید مانند یک پروژه خیریه ارزش تبدیل شده است یک کسب و کار پر رونق. در سال 2014، گابریلا Sonnleitner و همکاران او یک لحظه لامپ نور بود. موسسه خیریه خود، کاریتاس، کمک به پناهندگان تازه وارد به زندگی حل و فصل در اتریش. چه باید بوده ساده-کاغذ بازی های تکمیل شده، افق های جدید را باز کرد، اما آنها متوجه شدیم که مردم نگه داشته به آینده را برای مشاوره. آنها اجازه داده شد به کار، آنها را کارکنان کاریتاس میگویند اما هیچکس به آنها کار می کنند تهیه شده است. و بدون اشتغال، آنها هنوز هم پشتیبانی مورد نیاز است. "ما متوجه آنها مردم ایده آل برای کار در گردشگری،" می گوید مسافر. "آنها به خوبی سفر، صحبت از زبان های متعدد، و بسیاری از آنها از کشورهای آمده که در آن یک میزبان می آید به طور طبیعی." و پس از کاریتاس تصمیم به باز کردن یک هتل در وین، تا حد زیادی توسط پناهندگان کارکنان. هتل جشن دوم امروز تولد خود را. آنچه در ابتدا مانند یک پروژه خیریه شایسته به نظر می رسید تبدیل به یک کسب و کار پر رونق: نرخ اشغال در 70 درصد به طور متوسط، همه، اما چهار نفر از بیش از 200 بررسی مشاورین این جایزه چهار یا پنج ستاره، و هتل در مسیر شکستن حتی. اما آینده را همیشه نمی نگاه گلگون. می گوید که آنها مجبور بود که با مخالفت های محلی زمانی که آنها تصمیم به تبدیل یک خانه بازنشستگی سابق در کنار پارک وراج یاد وین را به یک هتل 88 اتاق، و مردم نسبت به ایده پناهندگان به خدمت آن (را از 30 کارکنان، 20 پناهنده هستند نقطه از کشور از جمله سوریه، ایران، سومالی، و چچن). بازسازی در تنگ بودجه مبلمان انجام شد هم یا اهدا شده بود، در حالی که آباژور دست بافتنی توسط یک تیم از داوطلبان شد. هنگامی که آن را به نیروی انسانی آمد، حتی اگر به پناهندگان توسط یک تیم ده قوی از مدیران هتل ها متخصص حمایت از مکان هایی مانند لهستان و نیجریه و همچنین اتریش، روشن به زودی پس از باز کردن که برخی از متقاضیان به طور کامل گذشته تروما پردازش شد، و بیش از حد شکننده به کار در هتل بودند. در حال حاضر، متقاضیان برای نگرش آنها برداشت، و نه از تجربه هر چند یک مددکار اجتماعی بازدید هفتگی، کارگران باید به اندازه کافی قوی که مسئولیت رسیدگی به هر چیزی تغییر می توانید در آنها بزنند. پیش بینی در مورد پناهندگان به هتلداران طبیعی ثابت کرده است که درست است. با کارکنان چند زبانه از 16 کشور، هتل است که تقریبا همیشه قادر به استقبال مهمانان را به زبان خود. همان که برای فرهنگ آن از مهمان نوازی. وقتی که من موضوع را با اتاق من در طول اقامت من، من خدمات بهتر به مشتریان از امید، که 11 سال پیش افغانستان فرار کردند، از من در پنج ستاره هتل زمانی که دچار یک مشکل مشابه شب گذشته به حال می خواهم دریافت کرده است.
امید یکی از داستان های موفقیت Magdas است. با وجود تحصیل در وین و صحبت کردن به پنج زبان، او تلاش کرده بود برای پیدا کردن کار قبل از Magdas، و هتل به عنوان یک باربر شب پیوست. در ماه سپتامبر گذشته، او به معاون مدیر میز جلو ارتقا یافت، و بنادر جاه طلبی را به حرکت بالاتر است. "من یک تغییر زیادی، کار در اینجا،" او می گوید. "قبل از، من بسیار عصبی بود، اما من حالا مطمئن تر از خودم. Magdas یک پروژه در آن واقعا خوب نشان می دهد جهان که بسیاری از انواع مختلف از مردم وجود دارد. " و این، می گوید هتل آپارتمان ، نقطه است که هتل نیست، فقط به پول و آموزش پناهندگان (آنها تصور که بیشتر برای حدود دو سال اقامت، مهارت های به دست آوردن قبل از حرکت به یک هتل 'منظم')، اما برای ساختن پل میان جوامع. "هنگامی که ما این پروژه اعلام کرد، آن واقعا دشوار بود،" او می گوید. "بنابراین ما مردم [که نگرانی حال] است. ناگهان، زمانی که آنها با هم کار می کرد، نگرانی های خود را رفته بودند. آنها گفتند: «این مردم عادی هستند. حتی در حال حاضر، برخی از مهمانان به طور کامل غافل-حتی برخی از ما بخواهید، می، چرا بسیاری از مردم سیاه و سفید کار اینجا وجود دارد؟" این یک جای خوب برای در تماس در یک چشم قبال شود است سطح چشم با پناهندگان. " اگر شما این داستان پشت Magdas نمی دانم، شما احتمالا متوجه نمی شود آن را از هر هتل دیگر اروپا بود. فقط یک چمدان تنها توسط درب و یک نمایشگاه عکس از برخی از کارکنان با اشاره به آغاز آن است. در واقع، می گوید ، اکثر مهمانان کتاب برای نرخ (با شروع از € 67، یا 71 $)، به جای این مفهوم است. علاوه بر مهمانان شب، هتل نیز تشویق می کند از دیدن مردم محلی از حد مزه، ساخته شده توسط یک آشپز سوریه که در یک رستوران مجلل در دمشق قبل از فرار از کشور کار می کرد به آرامی تبدیل به ناهار باید انجام. در سراسر کشور، برخی دیگر زیر را در پی است. می گوید بیشتر هتل ها در حال برنامه ریزی طرح های کارآموزی و پروژه های مستقل حتی مشابه است. یک رستوران خواهر و برادر، Magdas LOKAL، در جنوب اتریش وجود دارد. در همین حال هتل آپارتمان وین مسکن برای یک خانواده سوریه در یک آپارتمان مجاور را فراهم کرده است، هر چند صاحب ولفگانگ است در درد به اشاره است که آنها می خواهم تا بدون در نظر گرفتن کسب و کار خود انجام داده اند.
در این میان، کارکنان ادامه برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را. "من می خواهم چت در مورد جایی که من از تو و به همین دلیل من در اینجا اگر شما نمی آیند نزدیک به کسی نیست، شما آنها را نمی دانم، می گوید:" ، که گینه بیسائو در سال 2003 به عنوان یک 17 سال باقی مانده است قدیمی، اجرای تخمگذار دور بر روی یک قایق در دریای مدیترانه است. او به شش زبان صحبت می کند و در هتل دیگری هنگامی که را باز کرد، اما می خواستم به بازپرداخت مهربانی که کاریتاس در ابتدا به او نشان داده بود مشغول به کار بود. "این فقط در مورد فکر پناهندگان به عنوان انسان نیست، اما نشان می دهد که آنها می توانند پس از خود را نگاه کنید،" او می گوید. "اگر ما به خوبی انجام نمی، هتل بسته خواهد شد." از آنجا که دومین سالگرد خود را با یک حزب جهانی با مضمون در روز جمعه دعوت را طراحی شده توسط یک اتریشی و ایتالیایی جشن می گیرند، با یک DJ لندن بر روی عرشه، و مواد غذایی از هند و گامبیا در منوی-وجود دارد به نظر می رسد شانس کمی که اتفاق می افتد.
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla