وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدمشکل خواب در اتاق های هتل

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

مشکل خواب در اتاق های هتل

یک دلیل علمی بسته چشم سخت به-حتی آمده در لوکس ترین امکانات رفاهی است. شما گریز مناسب رزرو کرده اید، پریدند در پرواز خود را، به یک اتاق هتل بزرگ آماده برای آن شب بسیار مورد نیاز از خواب چک در. فقط یک مشکل وجود دارد: این 2:00 است و شما هنوز به سقف خیره. چه می دهد؟ با آمریکایی گرفتن متوسط 40 درصد کمتر از مقدار توصیه شده از خواب، شما می خواهم فکر می کنم داشتن شانس را به اقامت در امکانات رفاهی لوکس خواهد بود زمان مناسب برای گرفتن برخی از بسته چشم. متاسفانه، می توان آن را کاملا مخالف است. "محققان خواب و پزشکان به مدت طولانی در مورد شناخته شده اثر شب اول،" کارشناس خواب دکتر به هتل مور از بیمارستان کودکان فیلادلفیا می گوید هتل آپارتمان مسافر. "این مطالعه نشان می دهد که یکی از نیمکره مغز ما شب اول در یک محیط جدید می خوابد کمتر عمیق. این تفاوت نیمکره ممکن است باعث شود ما به مشکل به خواب رفتن. به نظر مور، ما نیز ارتباط بین خواب و محیط زیست ما به عنوان نوزاد ایجاد می شود. این می تواند چیزهایی مانند خواب رو به درب، با بالش های متعدد نرم، با یک چراغ خواب، و یا با یک ماشین صدا. هنگامی که این چیز را از دست رفته در یک مکان جدید، مغز ما برای تنظیم. حتی در خانه، با تمام لوازم جانبی خواب مورد علاقه ما، ما بین چهار و شش بار از خواب بیدار. در یک هتل، هر چند، آن طول می کشد کمی طولانی تر برای بازگشت به خواب. "بعد از هر چرخه خواب، مغز ما به طور خلاصه از خواب بیدار، و به طور کلی، ما خیلی در خود دوباره به خواب خوب است که ما متوجه نیست، می افزاید:" مور. "اگر چه ما در زمان خواب و دو بالش، تلویزیون، صدا ماشین و غیره-به وجود دارد که ما از خواب بیدار، آن ممکن است مشکل تر برای بازگشت به خواب." هر چند به نظر می رسد مانند شانس علیه شما که آن را به خواب خوب شب در یک اتاق هتل می آید، تعدادی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای تأمین امنیت برخی رویاهای شیرین وجود دارد. "سعی کنید تا از خواب بیدار در صبح در مقصد جدید خود را به جای خواب در، و نور خورشید به اندازه اولین چیزی که ممکن است با بیرون رفتن و یا باز کردن سایه در اتاق خود، می گوید:" مور. او همچنین نشان می غذا خوردن در زمان وعده غذایی به طور منظم در منطقه زمان جدید خود را. بعد، به عنوان نزدیک به خانه به طور منطقی می توانید نگه داشتن چیزهای. "برخی از مردم در زنجیره های هتل همان باقی بماند و یا بالش یا لباس خواب خود را به ارمغان بیاورد،" او می گوید. "برنامه های سفید سر و صدا برای گوشی های هوشمند و یا صدا و ماشین های حتی سفر به اندازه است که می تواند کمک به وجود دارد. محیط زیست سازگار در طول شب نگه دارید. به عنوان مثال، لازم نیست که برنامه دستگاه های صوتی خود را خاموش بعد از چهار ساعت است. "
همچنین یک زن و شوهر از چیزهایی که به دور از اگر شما می خواهید برای دریافت برخی از R R در اتاق هتل خود ماندن وجود دارد.از کافئین از اواخر بعد از ظهر تا هنگام خواب می گوید: مور، و جلوگیری از الکترونیک حدود یک ساعت قبل از خواب.چرا؟ علم سرزنش: الکترونیک (به طور خاص، طول موج آبی از نور) به طور موقت به حالت تعلیق در ترشح ملاتونین در مغز، و ما باید ملاتونین به احساس در زمان خواب خسته و به در خواب ماندن در طول شب. بنابراین، مقاومت در برابر اصرار برای گرفتن گوشی خود را هنگامی که شما نمی توانید خواب-یا کافئین زمانی که شما احساس جت پرواز. برخی از هتل ها حتی این فرایند ساده تر برای مسافران. ریتز کارلتون، دالاس آغاز شده یک ابتکار جدید به نام "سوئیت یک شب خوب که در آن شما می توانید در مجموعه امکانات رفاهی مانند شاخه سر و صدا لغو گوش، یک ماسک چشم های گیاهی و یا بدون بو، اختیاری بالش سرد دما، چای گیاهی خواب آور درخواست ، کتانی اسطوخودوس آقا، و یک سی دی از موسیقی آرامش بخش. بزرگ هتل و کازینو در لاس وگاس اتاق ماندن به خوبی های سیستم های تصفیه هوا، و هتل گوشه عزلت در نشویل در حال حاضر منوی بالش. حالا که هتل آپارتمان ، اتاق سرویس است.
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla