وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدهتل تی و ای در فرودگاه نیویورک

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

هتل تی و ای در فرودگاه نیویورک

هتل از ویژگی های ما بیشتر در مورد هیجان هستید؟ یک نوار در داخل یک هواپیما. برخی از ساخت و ساز جدید در فرودگاه JFK نیویورک وجود دارد اما، برای یک بار، آن را به ترافیک اضافه کردن نیست در جاده ها. در عوض، مسافران پرواز از ترمینال 5 دو ساختمان های جدید و کشت از فعالیت سراسر TWA مرکز پرواز landmarked، که تا سال 2001 مسافران خدمت اطلاع می دهد. امید را به جان اف کندی نیویورک در مجموع 505 اتاق هتل، موزه، یک فضای 50000 فوت مربع رویداد، مرکز تناسب اندام 10،000 فوت مربع، یکی دیگر از 10،000 فوت مربع اختصاص داده شده به عنوان یک عرشه مشاهده عمومی، و برخی از هشت رستوران ، از جمله یک نوار در داخل یک هواپیما ترمیم، توسعه بدون تعهد کوچک است. در مرکز این پروژه: (توجه داشته باشید. JFK است یک هتل مناسب در نزدیک به 15 سال بود)، هر دو به معنای واقعی کلمه و ظاهرا، ساختمان اصلی، در 1960s توسط معمار ایرو Saarinen و با طراحی داخلی اصلی توسط امثال طراحی شده است چارلز ایمز، ایسامو نوگوچی، و وارن هتل آپارتمان . در یک بحث این هفته با حمایت مالی خانه باز نیویورک، تایلر مورس، مدیر عامل شرکت توسعه MCR و توسعه دهنده پروژه TWA هتل، چه دقیق به انتظار زمانی که در هتل باز می شود در "اواخر 2018، در اوایل 2019." در اینجا یک است توسط از حد اعداد نگاه. 1962 سال مرکز پرواز TWA را باز کرد، و یک منبع جریان الهام بخش. "همه چیز ما در حال انجام بر روی این پروژه است در مورد سال 1962. این اخلاق از 1962 است، می گوید:" مورس، با استناد به نفوذ از تلویزیون رنگی، بیتلز، تغییرات در کلیسای کاتولیک، و افزایش تمرکز بر روی فضای بیرونی به عنوان جان گلن دور زمین. هتل آپارتمان هزینه را به بخش های تاریخی از ترمینال تا ایمنی و ساخت و ساز کدهای فعلی، و نه از جمله هزینه های کار بازسازی و یا هر بالغ برای ساخت و ساز از هتل و فضاهای جدید. خبر خوب برای مورخان: یکی از ترمینال TWA در ویژگی های طراحی محبوب ترین "تلنگر تلنگر تلنگر" تابلوهای خروج ساخته شده توسط شرکت ایتالیایی سولاری di Udine از به نشان می دهد اطلاعات پرواز-به طور کامل دوباره بازسازی شد. 486 تعداد پانل های شیشه ای در حال جایگزین شدن. 40 تعداد هواپیماهای صورت فلکی هوارد هیوز از لاکهید در 1940s دستور داد. این هواپیما، با دلفین شکل مشخصات آن مبهم، باله دم سه گانه، و متمایز راه راه TWA قرمز از سال 1967 از جان اف کندی آسفالته وجود ندارد، اما برنامه هتل به آوردن یک تماس برای نمایش دائمی است. داخلی خواهد شد را به یک رستوران و بار تبدیل شده است، می گوید مورس: "کابین خلبان باز خواهد شد؛ شما قادر خواهید بود به جلو و یوغ، فشار دریچه، و یک مارتینی در هواپیما." هتل آپارتمان مشهد
نرخ شبانه برای یک اقامت در هتل TWA هنگامی که آن را باز می کند. نمایش ها از اتاق هم به سمت مرکز پرواز TWA و هواپیما لاکهید صورت فلکی بر روی صفحه نمایش خواهد بود، و یا رو به بیرون را بر روی باند فرودگاه فعال، که 2036 فوت دور هستند. دیوارهای شیشه ای ویژه برای کاهش سر و صدا هستند که در ایتالیا ساخته شده است؛ با توجه به مورس، "این خواهید بود ساکت تر از یک اتاق در چهار فصل." 12 تعدادی از رستوران ها در سالن غذا برنامه ریزی شده در هتل. "فکر می کنم از بهترین پسر تاکو در کوئینز و بهترین مرد غذا اتیوپی در بروکلین،" مورس می گوید. 1600 تعداد زیادی از مردم که می تواند در فضای کنفرانس 50،000 فوت مربع هتل است، که در حال ساخته شدن زیرزمینی به طوری که برای سالی مشاهده نمی مناسب است.
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla