وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدکلاه برداری رزرو آنلاین هتل در آمریکا سالانه حدود یک میلیارد دلار

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

کلاه برداری رزرو آنلاین هتل در آمریکا سالانه حدود یک میلیارد دلار

هتل و اسکان انجمن آمریکایی (احلی) را تحسین می کند کمیته فرعی سنا در حمایت از مصرف کننده، ایمنی محصولات، بیمه، و داده ها امنیت امروز برای گرفتن یک گام دیگر در بالا بردن سطح آگاهی در مورد شیوع و تاثیر قابل توجهی از آنلاین کلاهبرداری رزرو هتل بر مصرف کنندگان آمریکایی است.

در جلسه اختصاص داده شده به بررسی هزینه های کلاهبرداری در مصرف کنندگان ایالات متحده و اقتصاد، و همچنین اثر بخشی اقدامات انتظامی و پیشگیری در حال اجرا برای مبارزه با آنها، سناتور ایمی کلاوبشار (D-MN) سوال مورین ، بازیگری رئیس کمیسیون تجارت فدرال، برای به روز رسانی در آنچه در حال انجام بود برای پرداختن به موضوع خاص از آنلاین کلاهبرداری رزرو هتل از نقطه نظر قانونی. "یکی از گرایش که ما دیده ایم این صنعت بزرگ، که، البته، مشاغل بسیاری در کشور ما را تهدید ... ظهور شرکت های اینترنتی فریبنده که تقلید از وب سایت ها از هتل ها و یا خطوط هوایی به منظور جذب، آپارتمان است،" سناتور گفت. در واقع، برخی 15 میلیون کلاهبرداری رزرو آنلاین هتل رخ می دهد در هر سال، رزرو آنلاین هتل ترجمه به 1.3 میلیارد $ در رزرو بد است.

با اکثر مصرف کنندگان در جستجوی حداقل هفت تا ده وب سایت قبل از رزرو، آن را بیشتر رایج است برای شخص ثالث سایت رزرو آنلاین سرکش برای پیدا کردن راه هایی برای رو پشت در هتل ها مشروع است. این سرکش مصرف کنندگان سایت های ترفند با بازتاب نگاه و احساس از وب سایت هتل واقعی - با استفاده از کپی رایت عکس ها، آرم مارک و بارها، حتی URL ها مشابه - و اساسا آنها را به اتهام برای یک سرویس آنها هرگز قصد ارائه. به همین دلیل است، سناتور گفت، کنگره توسعه هر دو حزب، قوانین دو مجلسی نیاز به وب سایت های رزرو هتل شخص ثالث به وضوح افشا آنها با هتل وابسته نیست که مسافر در نهایت این رزرو، و همچنین التماس FTC برای بررسی موضوع. "ما را تحسین تلاشهای مستمر سناتور به روشن کردن این موضوع را به حمایت از مصرف کنندگان آنلاین کلاهبرداری رزرو هتل او به عنوان آثار دست در دستکش با سناتور دب فیشر و استیو برای بالا بردن آگاهی از این کلاهبرداری ها و فشار برای پیگیری بازیگران بد مسافران آسیب پذیر از پول سخت به دست آورده خود، گفت: "مریم مقابله، معاون رئیس جمهور از امور دولت برای انجمن هتل و اسکان آمریکایی است. "این مهم است که به ادامه آموزش مصرف کنندگان و مقامات دولتی در حال افزایش است از وب سایت فریبکار و مراکز تماس نما به عنوان یک وب سایت هتل، اما این کافی نیست. اقدام کنگره و FTC برای کمک به پایان دادن به این اقدامات فریبنده ضروری است برای اطمینان از ضریب اطمینان مصرف کننده در رزرو آنلاین و تلفن همراه است. رزرو هتل تاثیر بیش از حد بزرگ به چشم پوشی است. سازمان های اجرای قانون FTC و دیگر باید در این نوع از کلاهبرداری به متوقف بازیگران بد و هنرمندان و جلوگیری از دیگران که به دنبال به پاره کردن مصرف کنندگان کرک. " برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاهبرداری های رزرو آنلاین، اینجا کلیک کنید. توقف رزرو آنلاین کلاهبرداری قانون - که در کنگره 114 معرفی شد، با حمایت مالی سناتور ایالات متحده استیو (R-MT) و بیل نلسون (D-FL) و نمایندگان لوئیس فرانکل (D-FL) و ایلینا راس لتینن (R -FL) - کمک خواهد کرد مصرف کنندگان تفاوت بین وب سایت هتل واقعی و آنهایی که جعلی تغییر ظاهر به عنوان سایت های نام تجاری است. این قانون انتظار می رود که دوباره معرفی شده در کنگره 115 در بهار 2017.

امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla