وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدآپارتمان سرویس در مقابل هتل ها

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

آپارتمان سرویس در مقابل هتل ها

هتل

آپارتمان سرویس در مقابل هتل ها نقطه سرویس آپارتمان دید آیا می دانید سرویس آپارتمان ها بهترین جایگزین زمانی که آن را به احساس می آید در خانه هنگامی که در خانه ...! '' بله ''، آن را مانند متوسط جمله آغازین خود را برای تعطیلات خانه های اجاره ای در جایی در آفتابی اسپانیا و '' هیچ '' آن است که در هر حال که برای تلفن های موبایل.

لطفا به من اجازه شما یک بینش سریع در جهان از سرویس آپارتمان (سرویس آپارتمان دیدگاه) است. آیا ما گورو ...؟ نه! آیا ما می دانیم کسب و کار ما ... بله! پس از خواندن این شما هرگز دوباره باید به فکر می کنم چه کسانی که کلمات '' خنده دار '' آپارتمان سرویس چیست و چه تفاوتی با یک هتل است. برای سرویس آپارتمان آن را در سال 2003 زمانی آغاز شد که اولین مشتری ما رو در تماس با مالک ما. مشتری یک مسئله مهم بود، به دلیل هزینه برای قرار دادن بچه ها IT هند خود را در هتل ها برای چند ماه در یک زمان، خارج از کنترل فزاینده شد. بیشتر از آن، مشتری متوجه شدم که کارکنان خود را کمتر مولد به عنوان اقامت در هتل اتاق کوچک با وعده های غذایی غربی برای هفته ها در یک زمان بر روی اعصاب وجود دارد مشغول به کار بود می شد. مشتری نیاز به یک راه حل قابل انعطاف است. این جایی است که سرویس آپارتمان آغاز شده، داشتن چهار آپارتمان کاملا مبله و یک میز کوچک جلو. برای مشتری سرویس آپارتمان به کارکنان خود احساس آزادی، داشتن فضای بیشتر و توانایی به طبخ. به عنوان سرویس آپارتمان شروع به درخواست تجدید نظر به مردم بیشتر و بیشتر، چهار آپارتمان به سرعت 20 آپارتمان شد. اضافه کردن در خانه تعمیر و نگهداری، خدمات اجاره دوچرخه و دیگر امکانات هتل به مفهوم. طول این دوره از 11 سال سرویس آپارتمان به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

در حال حاضر افزایش بیش از 300 آپارتمان کاملا مبله، بیش از دو محل مرکزی (آمستردام- و آمستردام-آمستلوین) گسترش و قدردانی یک میز پذیرش 24 ساعته، خدمات تمیز کردن هفتگی، تناسب اندام و سلامتی امکانات، قابلیت Wi-Fi و چندین خدمات غذا در میان بسیاری از. هتل بزرگ برای بازدیدکننده داشته است کوتاه هستند، چیزهایی از قبیل پخت و پز غذا را مربوط نیست. هنگامی که یک تخت فرود و بر روی تقاضا خدمات آن چیزی است که شما نیاز دارید. سرویس آپارتمان شما این فرصت را به حل و فصل در، حتی اگر شما تنها در شهر برای یک هفته به من بدهید. توسط آزادی دادن به شما خانه خود / آپارتمان خود و اضافه کردن این سرویس از یک هتل به آن است. من می توانم بشنوم فکر، '' این صداها مثل شما در حال فروش من هوا ''. اول از همه من خوبی در فروش هوا نیست، من با این حال در به اشتراک گذاری افکار خوب هستم. دوم کردن چه می شود اگر به من گفته شما سرویس آپارتمان واقع ارزان تر پس از آن هتل روزمره خود را (در طول دوره از یک هفته). این همه چیز را با انعطاف پذیری از این مفهوم است. نداشتن خدمات مانند تمیز کردن روزانه، یک رستوران به طور کامل عملیاتی و خدمات اتاق هزینه های آپارتمان سرویس فوق العاده کاهش می یابد. حتی بیشتر از آن که با توجه به که به اشتراک گذاری آپارتمان بسیار معمول است، چون از فضا. این طور بالقوه می تواند کاهش هزینه در نیم. چه سرویس آپارتمان را به عنوان به هتل ها (خلاصه) مخالف: فضای بیشتر (متر مربع، آشپزخانه کامل، اندازه، اتاق های متعدد). بیشتر حریم خصوصی؛ همه فراگیر نرخ (نسبتا پایین در مقایسه نرخ هتل به دلیل خاموش عدم خاموش تمیز کردن روزانه، یک سرویس رستوران و اتاق). هر دو کوتاه مدت و طول طولانی مدت از امکان ماندن، با شروع از پنج شب تا سال. انعطاف پذیری برای ایجاد اقامت خود را اگر شما می خواهم بدانید که چگونه شما می توانید بهره وری پرسنل را افزایش دهد و در همان زمان صرفه جویی در هزینه مسکن خود را در هنگام استفاده از سرویس آپارتمان، مطمئن شوید که برای تماس با سرویس آپارتمان در تیم اختصاصی ما این است که به دنبال به جلو به شما کمک کند با نمایش داده شد مسکن خود را. ضمیمه در صورت تمایل به اظهار نظر در این وبلاگ از طریق کانال های رسانه های مختلف اجتماعی ما، به عنوان ما بیشتر کنجکاو چه تجارب خود را با سرویس آپارتمان هستند.

امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla