وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدجهان بهترین هتل ها در سال 2012

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

جهان بهترین هتل ها در سال 2012

کار برای HotelsCombined کار سختی است - هر روز، ما با تصاویری از هتل ها خیره کننده در مکان های عجیب و غریب، که ما در حسرت خیره را از محدوده میز ما شکنجه شده است. در حالی که این منجر به مقدار زیادی از خیال بافی و چند روز کار و نه بی فایده، آن را عادلانه می گویند که در این نقطه، تیم ما بدست بسیار آشنا با گزینه های محل اقامت فراوان در سراسر جهان.

و در حالی که ما باید متناوب 350000 هتل در بانک اطلاعاتی ما، هنوز هم تعداد انگشت شماری از خواص است که به طور مستمر ایستادگی کردن برای امکانات شگفت انگیز خود و نمایش خیره است. بدون ado بیشتر، اینجا انتخاب ما برای 10 هتل برتر در جهان (در هیچ منظور خاص) عبارتند از: کیفیات ذهنی توچال، در، استرالیا چرا ما آن را برداشت: این رفت و آمد مکرر ممکن است معماری برش، لبه و به رخ کشیدن منظره فوق العاده از دریای مرجانی و جزایر ویتساندی، اما آن را به امکانات رفاهی درجه یک در اینجا است که واقعا ما را تحت تاثیر قرار دادن. از استخرهای شنا بی نهایت، لبه به خصوصی، ما سر بیش از پاشنه در عشق با این جواهر تالار است. تمجید و جوایز: جوایز انتخاب Conde Nast مسافر خوانندگان 2012 (بهترین توسل در جهان 2012) بریتانیا Conde Nast مسافر فهرست طلا 2012 (بهترین امکانات تفریحی) فهرست مشاورین مسافران انتخاب 2012 خوراک شناس استرالیا مسافر مجله 2012 جوایز مسافر (بهترین آبگرم، بهترین و استرالیا جزیره توچال) چرا ما آن را برداشت: ساحل ارائه می دهد تا برخی از پانورامای زیبا ترین در این سیاره و بهترین مکان برای لذت بردن از نمایش از خط ساحلی ناهموار آن است که بدون شک در سانتا . باغ معطر در اموال - که از ویژگی های باغ های زیتون و باغ های میوه - فقط این محل حتی بیشتر خاص. تمجید و جوایز: مشاورین گواهی تعالی 2012 سفر و اوقات فراغت جهان بهترین جوایز 2012 (50 هتل آپارتمان ها) فهرست بریتانیا Conde Nast مسافر طلا 2012 Conde Nast مسافر فهرست طلا 2012 خواننده جوایز انتخاب، پلاتین دایره یک و فقط تاون، آفریقای جنوبی چرا ما آن را برداشت: یک و فقط استراحتگاه برای چشمه های معدنی خود مشهور شده است، و یکی در اموال خود را به خصوص کیپ تاون فوق العاده است. درمان شامل امثال چاکرا متعادل بدن و تکنیک های سنتی ماساژ آفریقایی و مهمانان باید این گزینه رزرو زوج یا مجموعه های حرارتی. اوه، و تمام اتاق در هتل دیدگاه های از یاد کوه جدول در آفریقای جنوبی.

تمجید و جوایز: سفر و اوقات فراغت جهان بهترین جوایز 2012 (50 هتل ها) جایزه جهانی اسپا (بهترین در آفریقا) جایزه کشور انتخاب 2012 خوانندگان SpaFinder سلامتی، ارسال در مرتع پرورش احشام مسافرخانه، کالیفرنیا، U.S.A ارسال در مرتع پرورش احشام مسافرخانه، کالیفرنیا، U.S.A ارسال در مرتع پرورش احشام مسافرخانه چرا ما آن را برداشت: مناظر شگفت انگیز، نوآورانه ابتکارات سازگار با محیط زیست، یک رستوران تحسین و اتاق مهمان زیبا - ارسال در مرتع پرورش احشام مسافرخانه یکی از آن هتل ها نادر است که فقط به نظر می رسد به آن همه است. اگر ما می توانستیم ما در فردا حرکت می کند. تمجید و جوایز: تماشاگر شراب جایزه بزرگ 2012 راب گزارش، در جهان بالا 100 استراحتگاه 2012 سفر و اوقات فراغت جهان بهترین جوایز 2012 (هتل برتر در کالیفرنیا) 2012 اندرو هارپر جوایز انتخاب (بالا 20 اقامتگاه تفریحی در موسسه، بالا 20 غذا و شراب استراحتگاه، بالا ایالات متحده مخفی گاه) خوانندگان چرا ما آن را برداشت: من لذت بردن از بازدید از این ویژگی افسانه داشته ام و می تواند به شما اطمینان می دهم که آن را یکی از مکان های باور نکردنی ترین من تا کنون دیده ام - همین دلیل است که آن را بر روی تقریبا هر لیست باید انجام کانادا است. و آن را نیز یک مقصد کانادا نادر است که می تواند در طول سال لذت می برد - در تابستان برای گشت و گذار و تماشای نهنگ، و در زمستان برای یک ساعت طوفان هیبت الهام بخش. تمجید و جوایز: 2012 جوایز ونکوور رستوران مجله (بهترین ناهار خوری توچال) سفر و اوقات فراغت جهان بهترین جوایز 2012 (بالا توچال در کانادا) از جایزه Johansens ناست 2012 (هتل اپارتمان آبگرم عالی ترین در ایالات متحده و کانادا) چرا ما آن را برداشت: ما واقعا قدردانی از طیف وسیعی از فعالیت در این لوکس، هتل پنج ستاره - به کروکت، روی میز، جلسات یوگا، میراث پیاده روی، کلاس های آشپزی، درس طالع بینی و مراسم روشنایی لامپ برای لذت بردن از وجود دارد. همچنین نوازندگان کاخ، اجرای برنامه های فرهنگی، راننده بی ام دبلیو، یک ورود در یک قایق سنتی، عروسک خیمه شب بازی نشان می دهد و کشتی قایق غروب آفتاب وجود دارد ... خوب، ما فقط شروع خیال بافی ... تمجید و جوایز: بریتانیا مسافر 2012 فهرست طلا راب گزارش، در جهان بالا 100 استراحتگاه 2012 لوکس جهانی جوایز آبگرم 2011 (بهترین لوکس توچال اسپا) چهار فصل بورا بورا، پلینزی فرانسه چهار فصل بورا بورا، پلینزی فرانسه چهار فصل بورا بورا چرا ما آن را برداشت: بیایید ساعت

امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla