وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدهتل های ستارگان در سال دو هزار چهارده

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

هتل های ستارگان در سال دو هزار چهارده

امروز در ، پس از تمیز کاری بانک اطلاعاتی ما از بیش از 800،000 خواص و تجمع بیش از 38 میلیون بررسی اموال، ما برندگان جوایز دوم ما سالانه آن باقی می ماند ستارگان، اعلام کرده اند. ما سیزده هتل ها برجسته در سراسر استرالیا و نیوزیلند بر اساس مجموعه ای دقیق از معیارهای نامیده اند. 2014 هتل ها آن باقی می ماند ستارگان در سراسر استرالیا و نیوزیلند هستند:

Langham ملبورن (استرالیا) بین قاره ملبورن ریالتو (ویکتوریا، استرالیا) مرکز فروش هتل، بریزبن (کوئینزلند، استرالیا) مارمولک جزیره توچال (کوئینزلند، استرالیا) هتل چهار فصل سیدنی (نیو ساوت ولز، استرالیا) Westin روان سیدنی، (نیو ساوت ولز، استرالیا) شانگری لا سیدنی، (نیو ساوت ولز، استرالیا) بندرگاه سیدنی YHA، (نیو ساوت ولز، استرالیا) هتل آپارتمان Langham اوکلند (اوکلند، نیوزیلند) ریس هتل و آپارتمان لوکس (در Queenstown، نیوزیلند) میلبروک توچال (Arrowtown، نیوزیلند) کوئینز پارک هتل (در Queenstown، نیوزیلند) جورج کرایستچرچ، (کرایستچرچ، نیوزیلند)
سه ویژگی استرالیا به تازگی در این سال اعطا شده است - در هتل چهار فصل سیدنی، سیدنی و Westin روان بندرگاه سیدنی YHA - همراه با سه ویژگی نیوزیلند - به ریس هتل و آپارتمان لوکس، کوئینز پارک هتل و جورج کرایستچرچ. به منظور در نظر گرفته شود یک اقامت ستارگان، خواص باید در حال حاضر در رتبه بندی 9.0 یا بالاتر، با حداقل 250 بررسی مشتری بر روی خواص باید یک جامعه قابل توجه و یا برنامه های زیست محیطی در جریان اند و دست کم سه جوایز مهم صنعت در 12 ماه گذشته دریافت کرده اند.
هتل آپارتمان ستارگان باقی می ماند جوایز تاکید ارزش و شامل طیف وسیعی از گزینه های محل اقامت. با بیش از 25 میلیون کاربر به سایت ما یک ماه و یک پایگاه داده از بیش از 800،000 خواص، ما می دانیم که مهمانان از این خواص با اقامت خود بسیار راضی است. گردشگری مسئول برای ما بسیار مهم در اینجا در است. این جوایز به عنوان راهی برای تشویق و برجسته از مزایای گردشگری پایدار سرچشمه گرفته است. هر یک از هتل ها اعطا کرده است تا جامعه محلی یا محیط در برخی از راه کمک کرده است. این ممکن است از طریق اجرای بین المللی بهترین استانداردهای عمل و روش و یا از طریق تعهد مداوم به برنامه های اجتماعی و ابتکارات است. تبریک به هتل ها مشهد برنده برای تلاش های برجسته می باشد.

امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla