وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدده هتل و هتل آپارتمان شگفت انگیز غیر قابل باور

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

ده هتل و هتل آپارتمان شگفت انگیز غیر قابل باور

من عاشق اقامت در هتل منحصر به فرد در سراسر جهان. در سال های اخیر، آن را جالب است به تماشای روند حرکت به دور از زنجیر تک رنگ و بیشتر به سمت اصالت خالص و نبوغ. ده سال پیش آن را به بهترین غربی بود. در حال حاضر آن سوله شیشه و خواب در قفس همستر! که تجربه سفر شما به احتمال زیاد به را فراموش نکنید هستیم. "بوتیک" آرمان سفر جدید است و هتل ها غریبه و غریبه ظاهر هر روز وجود دارد. حتی پس از اقامت در برخی از آنها، من هنوز هم نمی توانم باور آنها واقعی است. این ده هتل ثابت کند که یک هتل فقط یک مکان به صرف شب نیست - می توان آن برجسته از هر سفر. 1. هتل و هتل آپارتمان در ، فنلاند مشکل با چراغ های شمالی است که آن را بسیار سرد در قطب شمال آن را غیر ممکن به ماندن در خارج برای بیش از پنج دقیقه. اتاق لوکس Kakslauttanen را سوله شیشه ای، ابتکاری شکل به شما را گرم نگه دارید برشته می باشد. توصیف شفق شمالی ساده است - فقط دروغ پشت و تماشا نشان می دهد از تخت خود را. 2. V8 هتل در اشتوتگارت آلمان هنوز در هتل V8 در یک تویوتا نشان نمی دهد تا. در اینجا شما کادیلاک اتاق 70 درایو در سینما، یک موریس اتاق خواب گاراژ صغیر، و یک خودرو مرسدس بنز پیدا هر اتاق است که پس از اتومبیل های کلاسیک مضمون، به این معنی که شما می توانید شب را در صندلی عقب یک شاسی تبدیل یک ماشین صرف. در صورتی که شما به اندازه کافی از آن در دبیرستان نیست. 3. آزادی هتل در بوستون، ایالات متحده مالکوم ایکس و خوار بوستون شهردار جیمز Curley مجبور به پرداخت به در هتل آزادی اقامت - استفاده می شود به زندان خیابان چارلز، اما آن را به زیبایی به درون یک هتل لوکس تبدیل شده است. بهانه بار هتل مخزن سابق مست است و 18 اتاق قابلیت قطعه از زندان اصلی است. 4. لا ویلا همستر در نانت، فرانسه شما در حال ماسک همستر داده شده به لباس زمانی که شما به لا ویلا موش تیک بزنید. این همه در مورد وارد شدن به خلق و خوی همستر به عنوان شما را در یک انبار کاه غول خواب و پیدا کردن یک کف حمام پراکنده با خرده چوب است. چرخ زندگی به اندازه همستر فراهم می کند سرگرمی های جاری و لا Ville موش بزرگ قطعا سرد است تا زمانی که شما متوجه شما تقلید جوندگان جلال. 5. Ariau آمازون خدمات هتل برج در هتل آپارتمان ، برزیل وقتی که من بچه بودم فقط یک نظر در هنگام ساختن خانه درختی من وجود دارد: آن را به حال بر روی یک شاخه بالاتر از دوستان من است. خوب، شما نمی توانید بسیار بالاتر از تاج پوشش آمازون! واقع بر روی رودخانه سیاه پوست، Ariau برج آمازون بالاترین و بزرگترین هتل در کل از آمازون است. این جالبترین خانه درختی در این سیاره تقریبا.
6. موزه هتل در کاپادوکیه، ترکیه شما لازم نیست به فرد Flinstone به خواب در یک غار. منطقه سورئال کاپادوکیه ترکیه نظر می رسد کمی مانند ماه، پر از دودکش ها پری عجیب و غریب و غارها. برای هزاران سال، راهبان استفاده برای زندگی و موعظه از غارها. در حال حاضر آنها بوده ام به هتل بوتیک تبدیل، بهترین بودن هتل موزه. دیوارها، سقف، کف ... همه چیز یک غار اصلی است.
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla