وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدبهترین هتل و هتل آپارتمان های بریتانیا برای غذا

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

بهترین هتل و هتل آپارتمان های بریتانیا برای غذا

یکی از بهترین جنبه های سفر، قطعا، این شانس را به خوردن غذاهای جدید است. بسیاری از مردم ترسیم سفر خود را در صفحات کرایه خوشمزه مصرف، پس چه می تواند بهتر از یک رستوران فوق العاده جدید به اکتشاف است که درست در هتل خود را؟ هنگامی که شما انجام می شود کاوش، چند چیز می تواند رضایت بخش تر از بطرف خود کش به یک شام خوشمزه است. با انتخاب در محل هتل ناهار خوری، شما می توانید بیشتر از محل اقامت خود را انتخاب را - و شما لازم نیست به خودتان رول دور هنگامی که شما نیاز به سر اشاره کردن به رختخواب و هضم! بنابراین در پایین حرکت کنید تا ببینید که چه دلخوشیها آشپزی در انتظار شما در برخی از هتل ها لذیذ UK مورد علاقه ما. هتل آپارتمان با هدف ایجاد یک تجربه آشپزی که برای همیشه با شما خواهد ماند. آشپزخانه این هتل با بهره گیری از یک باغ دو هکتاری که به تولید 90 نوع سبزیجات و 70 گونه از گیاهان دارویی، به این معنی که تنها تازه ترین مواد در غذاهای نفیس این هتل استفاده می شود.
محصولات غذایی تحت مراقبت و مواظبت چشم ریموند بلانک OBE، یک آشپز فرانسوی که رشد کرده و تبدیل به یکی از محترم ترین در UK.It باید به عنوان بدون تعجب، پس از آن آمد آماده، که 60 درصد از شراب در انبار لو Manoir از هستند منشأ فرانسه. اما هر کجا که در جهان شما ترجیح می دهید شراب خود را، شما برای انتخاب خراب - آنها بیش از 1000 بطری انبار! اگر شما عاشق غذاهای دریایی، پس از آن سلطنتی Lochan استراحت برای شما می باشد! مباهات نمایش خیره کننده در سراسر Kyles از Bute از رستوران، محصولات تازه محلی طول می کشد افتخار از محل در منو است. انواع ماهی، هتل آپارتمان ، صدف و حلزون اسکالوپ نشسته در کنار اردک، مرغ و ماهی، با تمام ظروف با استفاده از سبزیجات فصلی. این استقرار نیز بخشی از "غذاهای دریایی نوین"، و آن را باید مرحله ای برای همه عاشقان غذا. بنابراین اگر غذاهای دریایی مثل تعریف کامل به یک استراحت اسکاتلند، در نظر اقامت در سلطنتی Lochan. چه چیزی می تواند بهتر از ترکیب دلخوشیها از منطقه دریاچه با غذای خوشمزه می شود؟ این دقیقا همان چیزی است که شما در Linthwaite خانه هتل پیدا وجود دارد، رستوران برنده جایزه تخصص در غذاهای مدرن بریتانیا و امتداد در سراسر سه اتاق، آینه اتاق، اتاق بیلیارد و اتاق جلسات. دو تا از این نیز برای توابع غذاخوری خصوصی در دسترس هستند. ارائه مواد غذایی از این هتل در طول روز گسترش، صبحانه، ناهار، چای بعد از ظهر و شام. بنابراین اگر منطقه دریاچه در لیست سطل خود را، جشن معده خود را به عنوان چشم خود را در این منطقه زیبا از انگلستان در هنگام مراجعه به Linthwaite خانه هتل. بر اساس در بی زمان مد روز هتل آپارتمان و، ماندارین شرقی یکی از مشهور ترین هتل های 5 ستاره لندن است. با اتاق و سوئیت است که سرچشمه ظرافت و لوکس، هتل همچنین دارای یک آبگرم ارائه می دهد که استخر، درمان جامع، ماساژ و درمان آقایان. اما هیچ سفر به ماندارین کامل بدون مراجعه به شام های معروف جهان توسط رستوران هستون بلومنتال است. تک رو آشپزی، بلومنتال و اجرایی آشپز اشلی پالمر وات مشورت با مورخان و ساعت در کتابخانه بریتانیا صرف به منظور سوخت ایده های خود را برای غذاهای تاریخی بریتانیا. نتیجه نهایی یک منو است که شهرت بین المللی به دست آورده است، و قطعا ترین جایگزین در لیست ما! اما آیا آن را گوشت که به نظر می رسد مانند میوه یا فرنی با پاهای قورباغه، شما می توانید تضمین خواهد شد که این یک تجربه ناهار خوری شما هرگز قبل از چشیده ایم، و شما هرگز فراموش! ساخته شده در قرن 18، این خانه کشور به یک هتل تبدیل شد و در سال 2010. به این ترتیب باز، آن را حاوی بیشتر از یک پیچ و تاب و معاصر نسبت به بسیاری از معاصران آن است. 3 در محل رستوران ها تحت مراقبت و مواظبت چشم جان کمپبل، که موفق به کسب دو ستاره میچلین زمانی که او نظارت تاکستان آماده کرایه خود را. رستوران Coworth پارک به بیرون نگاه می خانه باغ گل رز و چمن کروکت، خدمت کلاسیک بریتانیا با تمرکز بر کیفیت مواد تشکیل دهنده و عمق عطر، طعم، با کارکنان شناخته شده برای شیوه ای آرام و دوستانه است. انبار، یک پیاده روی کوتاه از کاخ عمارت، آشپز تا منو براسری سبک با صفحات به اشتراک گذاری از آشپزخانه باز خدمت - مناسب برای یک تجربه ناهار خوری رسمی. در نهایت، در اصل انگلیسی چای بعد از ظهر در هنرستان اتاق خدمت کرده است. با گزینه ای برای ماندن در خانه و یا قرار گیرند اتاق های اصلی پایدار، با استفاده از پارک های اطراف و آبگرم در طول اقامت خود ضروری است.
بنابراین اگر شما به دنبال یک ترکیب بریتانیا از کلاسیک با معاصر، نگاهی به بهترین معاملات ما در Coworth پارک در اینجا. استانتون هتل خانه برای یک کشور عقب نشینی با یک یا دو نیش تفاوت، انتخاب کردن برای 3 * خانه هتل استانتون. در حالی که این ممکن است یک گزینه بودجه دوستانه تر، شما یک محیط لوکس مناسب برای استراحت و تمدد اعصاب در Cotswolds جذاب پیدا کنید. خانه مانور توسط گرترود جکیل در قرن 18 طراحی شده بود و مشرف استانتون دریاچه و پارک، ساخت یک پس زمینه زیبا برای سفر خود را. گذشته از منطقه BBQ در فضای باز، که از مهمانان به مرحله باربیکیو خود را در تابستان تشویق، استانتون دو رستورا اصلی
امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla