وب سایت مرکز گردشگری و رزرواسیون آی آر هتل IrHotel با بیش از 5 سال سابقه در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد
رزرو هتلبلاگ هتل آپارتمان مشهدبهترین هتل ها برای تجربه میدان تایمز نیویورک

بلاگ هتل آپارتمان مشهد

بهترین هتل ها برای تجربه میدان تایمز نیویورک

یکی از معروف ترین شهرستانها در جهان، شهر نیویورک، و یا "سیب بزرگ" است، به عنوان شهرستان که هرگز به خواب شناخته شده است. نشانه های نمادین، آسمان خراش، و محله متمایز، این مخلوط پر جنب و جوش از فرهنگ عامه برای غذا، مد، و صحنه هنر غالب آن است. در میان این جنگل بتن میدان تایمز رنگارنگ، شناخته شده به عنوان "تقاطع جهان"، سرشار از چراغ های چشمک زن و یک انرژی شلوغ است که اضافه بار حسی هیجان انگیز برای هر دو بازدید کننده برای اولین بار و جانبازان به طور یکسان است. فراوانی از جاذبه ها، رستوران، و گزینه های خانواده پسند، میدان تایمز یک پناهگاه برای سرگرمی های بی پایان است،

هیچ طوری که بیش از در شب سال نو که عیاشان از سراسر جهان به تماشای قطره توپ معروف است. با هتل های زیادی برای انتخاب از نزدیکی میدان تایمز در نیویورک، می توان آن را یک چالش برای پیدا کردن یکی از بهترین. با بیش از 300 میلیون بازدید کننده در هر سال به ، ما حدس و گمان از جستجو هتل در نیویورک با برجسته بالا هتل ها بر اساس فاصله خود را به تمام زرق و زرق و برق از جاذبه های میدان تایمز قرار گرفته است. برای کمک به شما در بهینه سازی فرایند برنامه ریزی سفر خود را، ما یک نمودار که اجازه می دهد تا مسافران به دست آوردن بینش به طور میانگین، آپارتمان ماهانه برای هتل ها در نیویورک، علاوه بر بزرگترین رویدادهای سالانه در نیویورک ایجاد کرده اید.

از هتل ها با میدان تایمز راست بر روی درب جلو خود را به هتل که تنها چند دقیقه قدم زدن به تمام عمل، این تسهیلات ارائه یک محل بی نظیر را به قلب شهر نیویورک که نه تنها می تواند ضرب و شتم. ارائه مسافران ترکیب کاملی از دسترسی راحت و امکانات مدرن، این صف هتل مطمئن شوید که به بازدید کننده با ارائه یک تجربه تعطیلات فراموش نشدنی هستند. سازماندهی شده توسط هتل آپارتمان مشهد فاصله خود را به میدان تایمز، اجازه دهید ما به شما کمک کند کشف که هتل خود را با تمام نیازهای سفر نیویورک است.

واقع در قلب میدان تایمز، شهر ادیسون هتل نیویورک دکو الهام هتل هنر با تاریخ غنی است که قدمت آن به سال 1931. در یک مکان نخست برای کشف بهترین رستوران ها و کافه ها که NYC را ارائه کرده است، در اینجا مهمان است آنها پیدا نزدیک به جاذبه های مانند برادوی، خیابان پنجم، مرکز راکفلر، سالن موسیقی رادیو سیتی، و برایانت پارک هستند. کسانی که می آیند به حلقه در سال جدید را به نای بسته بندی با یک شام 4 دوره، بار باز، و دسترسی به ادیسون سالن رقص لذت ببرید. توسل به انواع مسافران، در اینجا مهمان یک مرکز کسب و کار 24 ساعته که تجدید نظر به مسافران شرکت ها و تعریف تورهای محله راه رفتن که گردش مناسب خانواده پسند را پیدا اتاق از بودجه پسند کلاسیک هتل تا 20 طبقه لوکس ریاست جمهوری سوئیت، همه از آن دسترسی به مرکز تناسب اندام در هتل و فهرست گسترده ای از امکانات رفاهی وجود.

گسترش از سال 1928، پارامونت میدان تایمز هتل نمادین واقع در تئاتر منطقه نیویورک تنها 2 دقیقه از میدان تایمز است. مهمان نمایشی، مرزی، و مدرن، عشق پارامونت برای دکور شیک و پایگاه مرکزی برای کاوش تئاتر بالا، موسیقی، و جاذبه های سرگرمی در شهرستان هر دو با پای پیاده و حمل و نقل عمومی است. مهمانان برای انتخاب با ناهار خوری و شب زنده داری گزینه های نزدیک خراب، به عنوان منطقه یک ترکیب عالی از انرژی و هیجان فراهم می کند. بعد از راه رفتن را از طریق چشمگیر لابی دو طبقه و شومینه، مهمانان را پیدا خواهد کرد اتاق و سوئیت راحت و معاصر در سبک، مباهات تشک بالش بالا که مناسب برای شارژ برای یک روز دیگر از ماجراجویی می باشد. میتوانید روز را در کورسو قهوه شروع، ناهار خوردن در غذاهای لذیذ در در محل پارامونت نوار و جلو پنجره، و یا جرعه معجون در زیرزمینی الماس نعل اسب.

مناسب برای مهمانان که می خواهند در میان فشار و شلوغی از شهرستان، شب در هتل میدان تایمز تنها قدم به قدم دور از ضربان قلب زننده از میدان تایمز است. در جلو و مرکز که در همه شهرستان را ارائه کرده، این هتل جذب متخصصان جوان که به دنبال جاذبه های معروف جهان در نوک انگشتان خود را. مباهات طراحی منحصر به فرد، از لابی مرسوم، هتل آپارتمان مشهد مد روز و اسکی تسلیم رستوران و بار الهام گرفته از آن، هر شب در هتل میدان تایمز نیز wows مهمانان با لوستر-هشت پا الهام گرفته و یک مخزن ماهی قوی. مکان رویایی گردشگری، این منطقه عابر پیاده پسند ارائه می دهد یک واحه راحت به بازنشسته در شب بعد از یک روز از گشت و گذار. اتاق Cosy است و مدرن به رخ کشیدن تخت بالش بالا با ملحفه های پنبه ای مصر و راه رفتن در دوش. امکانات مدرن شامل لوازم بهداشتی، رادیو بوز موج با آی پاد اسکله، و روپوش terrycloth. بسته نای محبوب خود شامل شامپاین، بازیابی کیت اثر باقی مانده، و دسترسی به حزب میدان تایمز در افرا NYC.

امروزه زائرین گرانقدر حرم مطهر امام رضا ع برای سفر به مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران قبل از حضور در این شهر به فکر تهیه کردن مکان هستند. هتل ها و هتل آپارتمان مشهد مکان هایی هستند که از پیش توسط زائرین رزرو می شوند.شرکت آی آر هتل این افتخار را دارد که از پیش هتل آپارتمان مشهد را جهت رفاه حال زائرین رزرو نماید.این شرکت وظیفه خود می داند که هتل آپارتمان مشهد را با بهترین نرخ و پایین تر از نرخ اصلی هتل در اختیار زائرین گرانقدر قرار دهد.

تخفیف های تابستانی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان همتا مشهد

هتل آپارتمان همتا

38 درصد تخفیف
از 50,000 تومان
هتل الوند مشهد

هتل الوند مشهد

30 درصد تخفیف
از75,000 تومان
هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم

45 درصد تخفیف
از 70,000 تومان
هتل آپارتمان سفرای طلایی مشهد

هتل خیام مشهد

30 درصد تخفیف
از 75,000 تومان

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla