رزرو هتلبلاگ هتل مشهدکنفرانس فناوری هتل مشهد

بلاگ هتل مشهد

کنفرانس فناوری هتل مشهد

رویداد بزرگترین و تنها رویداد هند با انجمن فناوری اطلاعات منحصر به فرد برای کسب و کار عمودی مهمان نوازی است. با استفاده از تمامی گزینه های ابداع ابری که امروزه در دسترس قرار می گیرند، چگونگی تعیین ما چه چیزی مناسب است. این کنفرانس به سازمانهایی کمک می کند که به خدمات جایگزین، انتقال به ابر و یا پیشرفت به سطح بعدی با ارائه بینش عملی برای سازمان ها برای ایجاد بیشتر رایانش ابری برای صنعت مهمانداری کمک کنند. ما در قصد داریم صنعت صنعت هتل سازی را با ارائه یک سرویس جایگزین برای مدیریت عملیات روزانه خود ارائه کنیم. ساده ترین سیستم جهان است که از آن شروع می شود؛ آسان برای سازگاری و ساده استفاده از راه حل است که ارائه می دهد همه آنچه یک سازمان ممکن است هرگز به عنوان یک نرم افزار مدیریت هتل به عنوان نیاز برای اجرای شرکت بیمه کسب و کار هموار. با هتل مشهد جالب است که آن را با استفاده از و آخرین فن آوری های پیشرفته ای از وب فن آوری است. یک سیستم مالکیت چند است و از تمام شبکه های بزرگ / توزیع عمده فروش پشتیبانی می کند.
در کنفرانس در بمبئی، با توجه به آگاهی بازار روزافزون و الزامات مورد نیاز، شرکت می کند. ما قصد داریم تا با آخرین تکنولوژی که با صنعت بهترین در صنعت به ارمغان می آورد استفاده کنیم و از فرصت برای به اشتراک گذاشتن آن با کسانی که در حال تلاش برای دانستن بیشتر در مورد محاسبات ابر و در نهایت استفاده برای اطمینان از آنها بیشتر از کسب و کار خود را استفاده کنید . هتل مشهد در این کنفرانس صحبت خواهد کرد در مورد تاثیر جهانی فناوری در صنعت هتلداری به خصوص با ابر محاسبات، به حداقل رساندن زمان، تلاش و هزینه. ما درباره مزایای تکنولوژی صحبت خواهیم کرد و با استفاده از روش سنتی مدیریت هتل ساده می شود. به مشتریان در کشورهای مختلف در سراسر جهان رسیده است و ما می خواهیم به اشتراک بگذاریم که چگونه در حال کسب کسب و کار برای مشتریان ما در 40 کشور است. ما همچنین می خواهیم افکار مشتریانمان را در مورد چگونگی استفاده از فناوری و هتل مشهد به طور کلی به آنها در بیش از یک راه سودمند بدانیم. به طور کلی هدف ما این است که پروژه را طراحی کنیم که تکنولوژی آسان است، عملیات ساده را ساده تر می کند، آن را تولید می کند و هزینه را کاهش می دهد.
فهرست نامزدهای علاقمند که علاقه مند شده اند و در کنفرانس شرکت می کنند عبارتند از: هتل های ، هتل های اوبروی، هتل های رادیسون پونه، هتل های ITC، صحرا ستاره، 18 موازی، هتل های میرا، هتل ها، بیمارستان های هفتسن ، ، هتل ، موسسه مهمانداری ، هتل های سنت لارن، چهار فصل هتل، هتل مشهد و بسیاری دیگر. ما بسیار خوشحالیم که همه شما را در 25 فوریه 2012 در رایانه ابری برای صنعت مهمانداری در بمبئی ببینید. جزئیات محل برگزاری مجتمع ، پس از تعطیلات مسافرخانه، جانسونچ، ، هتل مشهد ما مشتاقانه منتظر دیدن شما
تخفیف های ویژه هتل و هتل آپارتمان مشهد
هتل مشهد الرضا مشهد
هتل الغدیر مشهد
هتل کیان مشهد
هتل کارن مشهد
هتل مرمر مشهد
هتل نخل فردوس مشهد
هتل کوثر مشهد
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla