رزرو هتلبلاگ هتل مشهدتأثیر بازی ویمبلدون در صنعت هتل

بلاگ هتل مشهد

تأثیر بازی ویمبلدون در صنعت هتل

قهرمانی تنیس، ویمبلدون یکی از بزرگترین برجسته های تابستانی های بریتانیا است که تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان به لندن فرود می آیند. در سال 2016، تعداد بازدیدکنندگان به تقریبا نیمی از میلیون نفر رسید. بازدید کنندگان عبارتند از تماشاگران، اعضای رسانه ها، بازیکنان و مربیان آنها و خانواده، کارکنان و غیره
این فصل بسیار پر مشغله برای صنعت هتل در لندن و اطراف آن است. به عنوان یک هتلدار، باید اطمینان حاصل کنید که از رویداد به نفع خود در افزایش رزرو و همچنین درآمد هتل خود استفاده کنید.
در اینجا چند راه وجود دارد که چگونه می توانید کسب و کار خود را در زمان ویمبلدون بهینه سازی کنید.
ارزیابی تقاضای بازار -
درک آنچه تقاضا برای اتاق در تاریخ ویمبلدون، که باید بین 3 تا 16 ژوئیه برگزار شود. مقایسه اشباع گذشته در ویمبلدون با میزان پیش بینی شده در سال جاری.
جمع آوری اطلاعات از هتل ها در اطراف استادیوم - تحقیقات بازار در مورد رقابت و همچنین سایر هتلها در اطراف استادیوم ویمبلدون انجام دهید. جمع آوری اطلاعات در مورد نوع هتل، تعداد اتاق، تعرفه ارائه شده در طول آن تاریخ و هر گونه اطلاعات مربوطه که ممکن است به شما کمک کند. هتل مشهد اطلاعات تاریخی در مورد مهمانانی که در گذشته به ویمبلدون آمده بودند -
چند نفر از مهمانان به عنوان مجرد حضور داشتند؟ چند نفر به عنوان یک خانواده؟ رسیدن به مهمانانی که پیش از این با شما بوده اند را تشویق کنید تا دوباره با شما کتاب بخوانند. جستجو برای مهمانانی که در ویمبلدون پیشین انگلیس با جستجوی سایت های رسانه های اجتماعی و همچنین سایت هایی که بررسی های سفر را ارائه می دهند، بازدید کرده اند. این باید دید که مهمان ها چه چیزی نیاز دارند و چه چیزی از هتل ها انتظار می رود.
هنگامی که تیم فروش خود را یک تحقیق کامل در بازار انجام داده است، شما باید استراتژی قیمت گذاری پویا برای اتاق خود را برای به حداکثر رساندن درآمد برای هتل خود را در طول ویمبلدون پیاده سازی کنید. از آنجا که تقاضا برای اتاق های هتل در طول این دوره بالا خواهد بود تنظیم تعرفه اتاق خود را بر اساس اتاق در دسترس شما و آنچه رقابت شما شارژ است. هتل شما ممکن است پتانسیل زیادی برای افزایش درآمد در این دوره داشته باشد. برای جذب رزرو بیشتر اتاق، هتل شما نیز باید موارد زیر را اجرا کند:
بسته ویژه ویمبلدون - هتل مشهد بر اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط تیم شما، شما یک ایده منصفانه در مورد آنچه که مهمانان از هتل هایشان انتظار دارند؛ ایجاد بسته های ویژه هتل که در ویمبلدون متمرکز است. بسته ها را می توان به طور مستقیم در وب سایت ها و از طریق OTA که شما استفاده می کنید تبلیغ. ایجاد بسته بندی ویمبلدون نیز یک راه عالی برای هتل در جستجوهای آنلاین خواهد بود هر زمان که هر کسی برای هتل ها در داخل و اطراف ورزشگاه جستجو می کند. اضافه کردن اطلاعات در مورد ویمبلدون در وب سایت شما و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی - یکی دیگر از راه های افزایش رتبه بندی موتور جستجو این است که اطلاعات در مورد مسابقات قهرمانی تنیس را در تمام پورتال های آنلاین خود ارائه کنید. اطلاعاتی در مورد چگونگی مهمانان رزرو بلیط، گزینه های حمل و نقل را به ورزشگاه و از استادیوم و غیره ارائه دهید. اطمینان حاصل کنید که این اطلاعات فقط به وب سایت هتل شما محدود نمی شود. آن را در صفحه فیس بوک خود و دیگر سیستم عامل های اجتماعی اضافه کنید. هتل مشهد شریک با وب سایت یا OTA -
بسیاری از OTA ها و یا وب سایت ها اطلاعات در مورد بسته های هتل در طول ویمبلدون و یا هتل ها در نزدیکی ویمبلدون تنیس ارائه می دهند. هتل خود را در OTAs فهرست کنید و در وب سایت های سفر بازدید کنید. این کمک خواهد کرد که ترافیک بیشتری را به هتل شما برساند و ارزش یادآوری قوی ایجاد کند. ویمبلدون یک پیشرفت اضافی بزرگ برای صنعت مهمان نوازی در طول فصل ورزشی محبوب، هتل ها باید اطمینان حاصل شود که آنها تا حد ممکن از آن بهره مند شوند. چگونه آخرین ویمبلدون را اهرم کردید؟ یادگیری کلیدی چیست؟
تخفیف های ویژه هتل و هتل آپارتمان مشهد
هتل مشهد الرضا مشهد
هتل الغدیر مشهد
هتل کیان مشهد
هتل کارن مشهد
هتل مرمر مشهد
هتل نخل فردوس مشهد
هتل کوثر مشهد
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla